کی رختخوابشو خیس کرده؟!


بسیاری از مردم فکر میکنن خیس‌کردن رخت‌خواب فقط برای بچه‌ها اتفاق می‌افته در حالی‌که این مشکل در بزرگسالان هم دیده میشه. تصور کنین بعنوان یک فرد بزرگسال وقتی بیدار میشین و می‌بینین رخت‌خوابتون خیس‌شده ممکنه خجالت بکشین اما بهتره که شرمندگی رو کنار بذارین و به این فکر کنین که علت اصلی مشکل کجاست.

دلایل بسیاری باعث این اتفاق میشه؛ از بیماری گرفته تا داروهایی که مصرف می‌کنید یا حتی مشکل مثانه و استرس و اضطراب؛ وقتی علت پیدا بشه درمانش خیلی سخت نیست. ای اف تی به عنوان یک تکنیک شناخته شده در کنار سایر روش‌های درمانی به شما از دو جهت برای رهاشدن از این مسئله کمک می‌کنه.

۱) بطور طبیعی افراد بزرگسال هنگام مواجه با مسئله شب ادراری دچار شرم و خجالت میشن که در طولانی مدت این احساسات میتونه منجر به کاهش عزت نفس و اعتماد به نفس بشه و روی سایر ابعاد زندگی تاثیر بذاره و استفاده از تکنیک ای اف تی بعنوان یک راه حل قدرتمند در رفع یا کاهش این احساسات توصیه میشه.

۲) اگر استرس و اضطراب در بوجود اومدن شب ادراری دخیل باشه انجام ای اف تی علی‌الخصوص اگه زیر نظر یک کاربر حرفه‌ای انجام بشه کمک می‌کنه تا از شر این مشکل سریع‌تر و راحت‌تر رها بشین.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.