مفاهیم ارتعاش اعداد


مقدمه ای بر کار با اعداد فرشتگان

فرشتگان همواره به ندای مددخواهی ما پاسخ می دهند. حتی گاهی پاسخ هایشان به شکل مداخله ی مستقیم است. به عنوان نمونه، وقتی در جستجوی یک شغل بهتر هستید، دوستی به شما تلفن می کند و به شما خبر می دهد که شرکت ایشان در صدد استخدام نیروهای جدیدند. البته در اکثر موارد جواب ملائک در قالب هدایت های آسمانی است. هدایتهای آسمانی ما را در مسیر مستقیم سلامت و نیکی قرار می دهد و برایمان احساسات شهودی، اندیشه های تابناک، بصیرت و رؤیا را به ارمغان می آورد. گاهی نیز به شکل نمادهایی جلوه می کند که مشخصا پاسخ هایی تصویری یا زمزمه هایی روشنگرند، که صراحتا جواب نیازها و پرسشهای ما را در خود دارند. کار به عنوان مثال، در محل کارتان از دیدن یک پر بر روی زمین سرشار از شگفتی می شوید، چرا که هیچ دلیل منطقی برای وجود آن در آنجا نمی یابید. نیز در عرض یک هفته سه فرد متفاوت که هیچ ارتباطی به هم ندارند اشاره به موضوع گیاه شناسی می کنند و شما سراپا شوق می شوید، چرا که این موضوع و نیز تحصیل آن برایتان بسیار لذت بخش است. رایج ترین نشانه هایی که فرشتگان به سوی ما می فرستند، توالى اعدادي چون 111 و 333 و 1234 است. اعداد نخستین ابزاری هستند که ملایک بدان با ما ارتباط برقرار می نمایند.

ممکن است این توالی اعداد در شماره پلاک اتومبیل، شماره تلفن، رسید فروشگاه، یا بقیه پولتان که مغازه دار به شما پس می دهد، بر شما پدیدار گردد. اکثر مردم متوجه تکرار این تواتر اعداد می شوند و با حیرت از خود می پرسند “مفهوم این توالی چیست؟” من شاهد کسانی دهستم که در مورد نماد شناسی اعداد کنجکاوند. من به عنوان یک شاگرد پیشکسوت مكتب عدد شناسی فیثاغورثی بسیار مشتاق بودم که بدانم آیا اعداد متواتر معانی یا کاربرد ریاضی ویژه ای دارند یا خیر، که در طی پژوهش هایم دریافتم که بلی! از دیر باز ملایک به من آموختند که برای یاری ما در مسایل از هیچ چیز دریغ نمی کنند. هرچند که هرگز به حیطه ی “اختيار” ما خدشه ای وارد نمی کنند، بلکه به انتظار می نشینند تا ما از ایشان طلب یاری کنیم، آنگاه دست به کار می شوند و در روزگار ما اعمال نفوذ می نمایند. در طی سالیان بسیار، (که من حقیقتا تحقيق نموده ام) در یافتم که وسعت یاری ملایک به ما تا بیکران هاست.

حامیان بهشتی، خواهان کمک به ما در تمام زیر و بم های جنبه های زندگی شامل سلامت، خوشبختی، هراس ها، شغل، امور مالی، روابط خانواده، مسافرت و غیره هستند. هنگامی که بر آن شدم که مفاهیم توالى اعداد را بیابم، فرشتگان ندای مرا در یک طرفه العین اجابت نمودند و من در مدیتیشن با کاغذ و خودکار (و گه گاه با لپ تاپم) فهرست اعداد را از صفر تا نهصد و نود و نه به پیش بردم. فرشتگان ادراکی کلیدی از مفاهیم ارتعاشی هر یک از اعداد و انبوهی از گروه اعداد را به من عطا نمودند. من در ابتدا بافته هایم را در یک بخش از کتاب شفای ملایک منتشر کردم. از آنجا که این فصل از کتاب بازتابی قوی در میان خوانندگان و شرکت کنندگان کارگاههای آموزشی (کسانی که در جستجوی فهم مفاهیم ژرف توالى اعداد به خصوص بودند) ایجاد نمود، بر آن شدم که کتاب جیبی مختصری به نام اعداد فرشتگان گردآوری نمایم تا سؤالات طالبان این حیطه را مورد خطاب قرار دهم. در آن زمان، من بر تقاضای ارایه ی اطلاعات در مورد معانی اعداد از جانب فرشتگان مداومت ورزیدم، که اطلاعات فزونی که ایشان بر من عطیه نمودند، ضامن یک کتاب جدی و جامع گردید. هر چه بیشتر به متون “اعداد فرشتگان” می پردازم، به سهولت لطیف این نظام پیام رسانی بیشتر پی می برم. در حقیقت تجدید این کتاب به عنوان جایگزینی برای کتاب قدیمی اعداد فرشتگان همین امر سهولت بود.

ملایک خواستار آنند که پیامهایی را که غالبا در شکل توالى اعداد به سوی ما گسیل می دادند، به طور شفاف توسط ما فهمیده شوند. از این رو عنوان این کتاب 101 تعيين شده است، هرگاه به چیزی 101 اطلاق شود، بدین مفهوم است که موردی مقدماتی است (واحد 101 انگلیسی مقدماتی). اعداد فرشتگان 101 را که برمن مرحمت نمودند نیز، از منظرگاه الهی به معنای هدایتهایی بسیار آسان و کاربردی است که از افلاک به خاک رسیده است. کتابی که در دست دارید، یک کتاب مرجع است که شما را قادر می سازد که مفاهیم اعدادی را که می بینید، بفهمید و همچنین به شما دانش استفاده از این اطلاعات را عرضه می دارد برای مثال ملايک با نمایش عددی چون 7، اغلب، شما را به گام بعدیتان هدایت می کنند. اگر چشم یاری از باران دارید اما از آن محرومید، به سراغ كيميای اعداد بیایید. ملایک در این باره چنین می گویند “می توانید بر هر یک توالى اعداد متمرکز شوید، تا بدین ترتیب ویژگیهای آن اعداد را بر روزگارتان ببارید” به عبارت دیگر، اگر در پی برکت و فراوانی در زندگیتان هستید، بر 8 های بیشمار نظاره کنید. در حین سیر در این کتاب پیام ها و توالی هایی را جستجو کنید که اهداف، آمال و آرزوها ونیات شما را توصیف میکنند. سپس همان اعداد را (به همراه پیام، البته اگر مایلید) بر یک کاغذ تحریر نموده، در جایی قرار دهید که مرتبا در معرض دیدتان باشد و بتوانید بر آن ها متمرکز شوید. در این کتاب تا عدد 999 پیش رفته ایم، اما اگر یک توالی چهار رقمی یا حتی بیشتر نیز دیدید، هنوز هم می توانید از این کتاب بهره جویید. بدین منوال که توالى عدد را به دو یا سه توالی تقسیم نمایید، سپس مفاهیم آنچه را بدست آوردید، در اینجا پیدا کنید. پیام شما انبوهی از تمام توالى اعداد کوچکتر است. به عنوان نمونه، اگر دائما توالى عدد 219524 را می بینید، می توانید آن را به خوشه های کوچکتر یک، دو یا سه رقمی بشکنید. در این مورد، توالی شما می تواند 219 و 524 باشد. بنابراین ابتدا عدد سه رقمی 219 را در این کتاب بررسی کنید: 219 هم اکنون افکار شما بر شغل و نیز هدفتان متمرکز است. عاقبت، چشم های نیالوده ی شما، پاداش را که در پی اش هستید به شما تقدیم می کند، پس همواره نیک اندیش باقی بمانید

پس از آن به سراغ مفهوم عدد سه رقمی 524 بروید فرشتگان و ملایک حامی، بر پروژهای نوین شما نظارت می کنند و به شما یاری می رسانند تا اندیشه ها و تخيلاتتان را به واقعیت برسانید. پس از آن مفاهیم دو عدد سه رقمی را به هم در آمیزیدن هم اکنون افکار شما بر شغل و هدفتان متمرکز است. عاقبت، چشم های نیالوده شما، پاداشی را که در پی اش هستید، به شما تقدیم می کند. پس همواره نیک اندیش باقی بمانید. فرشتگان و ملایک حامی، بر پروژه های نوین شما نظارت می کنند و به شما یاری می رسانند، تا اندیشه ها و تخيلاتتان را به واقعیت برسانید به عبارت دیگر، شما و حرفه تان تحت نظارت مستقیم ملائكید، پس آنچه مبرهن است این است که افق های دیدتان نسبت به کارتان روشن باشد و هر چه این افق ها را بلندتر و تابناک تر گردانید، اقبال بیشتری به سوی شما و زندگیتان راهی می شود. از آنجا که ملایک رهنمودهایشان را در تمام عرصه های زندگی با ارادت و ادب به دست شما می رسانند، شما نیز در حین مطالعه ی مفاهیم توالى اعداد، به گفتگوهای درون، اندیشه ها و احساساتتان التفات نمایید، تا بدین صورت ملایک پیام ها را برای شما اختصاصی نمایند. بنابراین در حين جذبه ی دریافت پیام و مفهوم کلی یک توالی عدد، فرشتگان شما، چگونگی کاربرد دقیق پیام را در گوشتان زمزمه خواهند کرد. 2 در اینجا توضیح برخی از عباراتی که در خلال این کتاب آورده شده است را می خوانید: اساتید مقرب: معلمان روحانی والا مقام، کسانی هستند که رفعت یافته اند و از نظرگاه بلند لاهوتی شان، شما و دیگر آدمیان را مدد می دهند. این معلمان، غالبا با مذاهب دنیایی متفق شده اند، بنابر این معلمی که شما را تعلیم می دهد، محتملا با مذاهب و آئین و اولویت های معنوی شما همسویی دارد. به عنوان مثال، مسیحیان، شاید، با عيسى عليه السلام، یهودیان با موسى عليه السلام، بودایی ها با بودا با کوآن بین، هندوها با شیوا یا گانش و غیره اند. در غایت، من آموخته ام که اساتید مقرب نیز همچون فرشتگان) فراآیین اند، و با هرکس که از سر خلوص و ارادت طلب کمک کند، درس عشق را می آغازند.

رسالت با هدف آسمانی: رسالت یا هدف آسمانی شما معمولا در یک شغل یا کاری که داوطلبانه بدان می پردازید و نسبت به آن شوق فراوان دارید (مثل: درمانگری، معلمی یا فعالیت در حیطه ی محیط زیست)، تعبیه شده است. بسیاری از مردم دریافته اند که وجود این کتاب در ماشین یا با خود شخص مفید است ، چرا که ملایک تمام روز با ما سخن می گویند. من از از افراد زیادی شنیده ام که از توجه به توالی اعداد لذت می برند، آنگاه در حال رانندگی و عبور و مرور یا دیگر مکان هایی که اعداد بسیاری در معرض دیدشان است مفاهیم آن را می خوانند. باشد که در عالم جلوه گری توالى اعداد، از مصاحبت با فرشتگان خرسند شوید. آمیخته با عشق دکتر درین ویرچو

هشدار مؤلف: شاید متوجه گردید که برخی از توالى اعداد تعابیر مشابهی دارند، به ویژه آنهایی که به هم نزدیکند. این شباهت به خاطر تحولات لطیف و گاها نا محسوسی است که در حین تعالی معنوی در طی طریق، اهداف یا نبات حادث می شود. ارتقاء روحی سالک، گاهی به آهستگی یک طفل نوپا می ماند و ملایک ایستاده اند تا شما را به افسون اعداد، در طول شاهراهتان دلگرمی بخشند. من (در وین) نیز چنین کنم

*0*
پروردگار با شما سخن می گوید. هنگامی که عدد صفر را می بینید، این عدد برای شما نشان از حلقه ی بی نهایت در بيكرانه عالم دارد. حلقه ای که

آغاز و انتهایی برای آن نیست. با این عدد حضرت حق توجه شما را به خبر و پیامی دلگرم کننده و اطمینان بخش و یا رهنمودی ملکوتی جلب می نماید.
*1*
مثبت بمانید. هر آنچه را که در این لحظه در باره آن می اندیشید در حال تحقق است، پس مطمئن شوید که فقط در باره آنچه آرزو دارید می اندیشید
تمامی هراس ها و نگرانی ها را به پروردگار و فرشتگان بسپارید
*2*
همه چیز خیر و نیک است و همینگونه نیز پیش خواهد رفت. ایمان قوی دارید، خصوصا مواقعی که احساسی امیدوارانه در درون، شما را در دستیابی به بهترین نتایج راهنمایی می کند. هرگاه از فرشتگان درخواست یاری نمایید، ایشان می توانند باور و ایمان شما را راهنما باشند.
*3*
اساتید مقرب شما را یاری می رسانند-گاها استاد مقربی که شما با وی احساسی صمیمانه تر دارید مدنظر است. مانند: حضرت عیسی، کوان ین، عرفا، یا دیگر افراد معنوی و مذهبی.
*4 *
فرشتگان در کنار شما هستند. آنها عدد چهار را برایتان فرستاده اند تا به شما قوت قلب و اطمینان دهندکه نجواهای شما را به گوش دل شنیده اند و شمارا یاری می رسانند.
*5 *

تحولات قابل توجهی در جهت بهبود شرایط در حال رخداد است. فراخواندن ملکوت آسمان ها برای کمک گرفتن در رابطه با تغييرات زندگی، ایده ا
بسیار عالی است.
*6*
درباره مسائل مادی از جمله ثروت و دارایی، نگران و آزرده نباشيد. نگرانی ها تحت تاثیر نجواهای قلبی شما کاهش می یابند. خوش بختانه اگر از فرشتگان درخواست نمایید، می توانند پاسخگوی نجواهای شما باشند.
*7*

شما در مسیر روشن حقیقت قرار دارید و فراتر از حد انتظار خود نیز نتیجه خواهید گرفت! عدد هفت نشان از معجزه ای ملکوتی دارد که حمایتگر شماست و دروازه های شانس و اقبال را به رویتان می گشاید.
*8*
عدد هشت نشانه ای از فراوانی و کامیابی است. پایانی برای حلقه هایی که در شکل انگلیسی این عدد هست وجود ندارد و این مطلب بیانگر جاری شدن ثروت، فرصت، ایده و یا هرآنچه که بدان نیاز دارید به سوی شماست. (خصوصا در ارتباط با رسالت شما در زندگی).
*9*

درست در همین لحظه! همانند کسی که همگام با نور و روشنایی وارد عمل می شود، دست به کار شوید. عدد نه بدین معنی است که شما تمام پیش نیازهای لازم برای دستیابی به هدف زندگیتان را تكميل نموده اید. تاخیر نکنید! اکنون زمانی مناسب برای برداشتن گام های آغازین حرکت است، به طوریکه حتی کوچکترین گام ها نیز مفید واقع می شوند.
*10*
این خواست پرورگار است که در موقعیت کنونی مثبت اندیشی خود را حفظ نمایید تا همه چیز در بالاترین سطح خیر و نیکی برای شما تدبير شود. از حضرت حق درخواست یاری نمایید تا خوش بین باقی بمانید، چراکه طرز فکر شما عاملی تاثیر گذار بر نتایج حاصله است.
*11*
مثبت بنگرید! افکار شما به سرعت در حال تحقق هستند، بنابراین چنانچه می خواهید از نتایج مثبت آنها اطمینان حاصل کنید، فقط بر خیر و نیکی که در درون خودتان، دیگران و موقعیت فعلی وجود دارد، تمرکز کنید.
*12*
درباره آینده مثبت نگر باشید، زیرا هر آنچه که درباره آن می اندیشید، بر آینده شما تاثیرگذار است. این توالی، پیامی برای تقویت امید و ایمان در درون شماست، زیرا این دو عواملی قدرتمند و تعيين کننده در شرایط فعلیند.
*13*
اساتید مقرب (مانند: حضرت عیسی، کوان ین، عرفا، یا دیگر افراد معنوی و مذهبی در کنار شما هستند و در جهت آگاهی از بصیرتی روشن یاریتان می نمایند. عدد سیزده نشانگر این است که اسانید و ملکوتیان مونث برای حفظ مثبت نگری شما را یاری می نمایند.
*14*

با تمام وجود بر(خداوند) فرشتگان تکیه کنید تا شما را برای برخورداری از بینشی مثبت یاری نمایند. این عمل سلوک درونیتان را درخشان و تابنده خواهد نمود.
*15*

در حالیکه از میان تحولاتی در زندگی خود گذر می کنید، مثبت نگر باشید. افکار خوش بینانه شما به ظهور بهترین نتایج در این تغییرات کمک می کند.
*16*
كلمات شما همچون آهن ربایی است که تمام آنچه از آن صحبت می کنید و بدان فکر می کنید به سوی شما جذب می نماید. به همين دليل است كه فرشتگان به شما یادآوری می نمایند از کلمات و افکارتان آگاه باشید.
*17*
فرشتگان شما را برای اینکه مثبت نگر وخوش بین هستید، تحسین می نمایند. ایشان بیان می دارندکه خوش بینی شما تضمین شده است، چراکه افكار صادقانه شما محقق می شوند. بر انجام دادن اعمال خیر و نیک خود پابرجا باشید، زیرا در مسیر حق و حقیقت قرار گرفته اند.
*18*
افکار شما مانند دروازه ای است برای بستن یا گشودن مسیر جریان های مالی که به سوی شما می آید. چنانچه مثبت بیاندیشید تمام منابع مورد نیازتان به آسانی تامین می شود، نگرانی ها می توانند این روند را متوقف کنند. بنابراین از فرشتگانتان درخواست یاری نمایید تا خوش بین باشید، خصوصا زمانی که نگران مسائل مالی خود هستید.
*19*

این پیامی برای شماست تا خودتان و رسالت زندگیتان را باور کنید. فرشتگان می خواهند از اینکه شایستگی و آمادگی دنبال کردن رویایتان را داریدآگاه شوید. مثبت نگر باشید و بی درنگ عمل نمایید.
*20*
شما از ارتباط محکم و شفافی با خالق هستی برخوردارید. این خواست پروردگار است که شما قلب و ذهنتان را با ایمان و یقین پر نمایید. (از ملکوت آسمان ها درخواست کنید تا شما را برای انجام دادن آنچه در آرزوی آن هستید یاری نمایند). ایمان قلبی شما هم اکنون پاداش داده خواهد شد.
*21*
خوش بینی شما قطعا تضمین شده است! فرشتگان در تمام لحظات و در پشت تمام صحنه های زندگی به نمایندگی از شما صادقانه عمل می نمایند. شما می توانید با گفتن جملات تاکیدی مثبت و ایمان داشتن باینکه رویایتان هم اکنون محقق شده اند، آنها را یاری نمایید.
*22*

*22* فرشتگان می توانند به ثمر نشستن نیایش های شما را نظاره نمایند و از شما می خواهند، هنگامی که جزئی ترین مرحله پایانی در ملکوت در شرف اتمام است، صبر پیشه کنید و خوش بین بمانید. این فراخوانی ضروری از طرف فرشتگان است: ایمان قوی دار.
*23*
شما صمیمانه با یک یا دوتن از اساتید مقرب مانند: حضرت عیسی، حضرت موسی، عرفا، یا دیگر ملكوتیان همکاری می نمایید، این توالی رهنمودی از طرف استاد مقرب شماست که می تواند نتیجه گرفتن نیایش هایتان را ببیند. ایشان شما را ترغیب می نماید که خوش بین باشید مطمئنا بهترین نتایج ممکن را جذب می کنید
*24*
هم اکنون فرشتگان بیشتری شما را احاطه نموده اند و یاریتان می کنند تا بدون توجه به آنچه در اطراف شما می گذرد، خوش بین باشید. فرشتگان از نیروی معجزه گر ایمان و یقین آگاهند. ایشان برای اینکه مسیری روشن و شفاف در جهت تحقق آرزوهایتان نشان دهند، شما را از هرگونه فکر و احساس منفی را رها می سازند.
*25*
در حالیکه از میان مهمترین تغییرات زندگی خود گذر می کنید، در انتظار بهترین ها باشید و خوش بینی شما پاداش داده خواهد شد.
*26*
تصورات مثبت به شما کمک می کند تا شرایط به سرعت بهبود یابد. فرشتگان شما را ترغیب می نمایند تا فقط درباره آرزوهایتان تفکر کنید و صحبت نمایید و ترس و نگرانی هایتان را بروز ندهید، چراکه فقط خیالاتی باطل هستند
*27*
تبریک و شادباش! خوش بینی و مثبت نگری شما، موقعیت ها و روابط بسیار شگفت انگیزی را جذب می نماید. مثبت اندیش باشید، زیرا این نگرش به نفع شما عمل می کند.
*28*
ثروت به سمت شما سرازیر می شود اگر یقین داشته باشید که شما، کسی که دوستش دارید و اهداف زیبای زندگیتان، کاملا توسط ملکوت آسمان ها حمایت می شوید.
*29*
به رسالت زندگیتان مثبت بنگرید و کاملا بر خدمت نمودن و بکارگیری استعدادهای طبیعی، احساس و علاقه ی خود تمرکز کنید. دروازه ها در حال گشوده شدن به سوی شما هستند. فقط کافی است در این راه ایمان قوی دارید.
*30*
شما کاملا تحت حمایت پروردگار و فرشتگان هستید. مطمئن و بی پروا در مسیر دستیابی به آرزوهایتان گام بردارید.
*31*
اساتید مقرب از شما دعوت می نمایند که تمام خیالات زمینی و مادی را کنار گذاشته و به كمال الهی که در درون شما، دیگران و موقعیت ها وجود دارد بنگرید. هنگامی که این تمامیت الهی را درون ذهنتان مشاهده نمودید، این امر در روابط، کار، سلامتی و دیگر جنبه های زندگی شما بروز و ظهور خواهد یافت.
*32*
استاد مقرب(حضرت مسیح(سایر پیامبران)) شما را یادآور می شود که تاکيد او مبنی بر قدرت ایمان (با ایمان، همه چیز امکان پذیر است) را هم اکنون در زندگی شخصیتان به کارگیرید
*33*
شما دارای ارتباطی قوی و شفاف با یک یا دو استاد مقرب هستید، ایشان به درخواست ها و نیایش های شما پاسخ داده اند. صحبت با آنها را ادامه دهید، چراکه در شرایط کنونی یاریگر شما هستند.
*34*
نیایش های شما توسط فرشتگان شنیده و پاسخ داده شده است. ایشان همین لحظه در کنار شما حضور دارند.
*35*
با کمک و محافظت اساتید مقرب، تغيير مثبتی درباره شما در حال رخداد است.
*36*
اساتید مقرب از شما درخواست می نمایند که افکارتان را بر ابعاد روحی متمرکز نمایید و هرگونه نگرانی مادی را به ایشان واگذاريد.
*37*
شما در مسیری صحیح قرار دارید و اساتید مقرب مشوق و یاریگر شما در طول این مسیر هستند.
*38*
اساتید مقرب در حال کمک به شما برای بهبود شرایط مالیتان هستند.

*39*

شما هم اکنون مورد باری اساتید مقرب قرار گرفتند. ایشان عمیقا شما را برای عمل در راستای رسالت زندگیتان تشویق می نمایند.
*40*
پروردگار و فرشتگان با عشق و حمایت الهی شما را احاطه نموده اند.
*41*
فرشتگان از شما درخواست می نمایند که افکار بسیار نیک و مثبت خود را دنبال کنید. در این صورت هرآنچه بگویید یا فکر کنید به سرعت محقق می شود.
*42*
فرشتگان شما را ترغیب می نمایند تا ایمان و باورتان را حفظ نمایید.
*43*
فرشتگان و اساتید مقرب (مانند: (پیامبران الهی) حضرت عیسی، کوان ین و یا عرفا) در این لحظه یاریگر شما هستند. زمانی را برای ارتباط با ایشان در سکوت مراقبه نمایید و از حضور اطمینان بخش ایشان که به شما می گویند همه چیز به خوبی پیش می رود، آگاه شوید.
*44*
فرشتگان در این لحظه آسایش، عشق و حمایت بسیار زیادی را به شما ارزانی می دارند. از ایشان در تمام زمینه ها درخواست یاری نمایید و به رهنمودهای ایشان در میان دریافت های درونیتان گوش فرا دهید.
*45*
فرشتگان در میان تغییرات مثبت زندگیتان یاریگر شما هستند
*46*

فرشتگان به شما می گویند: فكرتان را بر بعد روحيتان و سرچشمه های ملكوتی هرچیز متمرکز کنید. تمام نگرانی های مادی را به ما واگذاريد.
*47*

فرشتگان به شما بیان می کنند که در مسیر صحیح و روشنی قرار گرفته اید. اعمال نیک خود را ادامه دهید.
*48*
نیایش و درخواست های شما در مورد ثروت و دارایی شنیده شده است و توسط فرشتگان پاسخ داده شده است.
*49*
فرشتگان ترغیب می نمایند تا در ارتباط با اصلی ترین اهداف و مقاصد زندگیتان بی درنگ وارد عمل شوید. از ایشان درخواست نمایید تا با دادن ایده، تشویق نمودن و ایجاد انگیزه شما را یاری نمایید.
*50*
پروردگار برای متحول نمودن زندگیتان در راه های جدید بهبودی وشفا شما را یاری می نماید.
*51*
درباره تحولاتی که آنها را آرزو می کنید و یا در حال تجربه آن هستید، مثبت بیاندیشید.
*52*
ایمان داشته باشید تغییراتی که ایجاد آنها مدنظرتان است و یا در حال تجربه آنها هستید، همگی در در جهت بهتر ین ها رخ می دهند.
*53*
اساتید مقرب شما را یاری می نمایند تا زندگیتان را به سوی راه های جدیدی متحول نمایید. از آنها درخواست نمایید تا به هر صورت ممکن از جمله : دادن ایده های جدید، ایجاد فرصت ها، شجاعت بخشیدن و… شما را یاری کنند .
*54*
فرشتگان در حاليكه شما تحولاتی ضروری در جهت بهبود زندگیتان ایجاد نموده اید، شما را راهنمایی و حمایت می نمایند.
*55*
این زمان دوره ای انتقالی جهت: بیرون ریختن هر آنچه کهنه است و استقبال از تازگی و نوشدن. به این تحولات خوش آمد بگویید چراکه خیر و برکت های جدیدی را با خود به ارمغان می آورند.
*56*

چنانچه از میان تحولاتی در رابطه با زندگی خانوادگی، کار یا روابطتان گذر می کنید، بر رهنمودهای روحی وجودتان متمرکز شوید و حکمت و خير درون هر تغییری را که تجربه می نمایید دریابید.
*57*
تحولاتی که در حال تجربه آنها هستید در جهت بهترین ها رخ می دهند. اطمینان داشته باشید که این تغییرات شما را به هر آنجاکه مدنظرتان است، رهنماست.
*58*
سرمایه گذاری های شما در حال پیشرفت هستند و تحول مثبتی در رابطه با جریان مالی شما به وجود خواهند آورد. این امر می تواند خود را به صورت ترفيع شغلی یا تغییر سمت با افزایشی در درآمد نشان بدهد.
*59*
تحولاتی که در حال گذر از آنها هستید در جهت نزدیکتر ساختن شما به رسالت الهی زندگیتان به پیش می روند. شما با صرف زمان برای انجام فعالیت هایی مرتبط با علایق روحيتان، می توانید نگرانی ها را فرو بنشانید.
*60*
شما در باره ی انتخاب و متمرکز شدن مابین دنیای مادی و عوالم روحانی تردید دارید. این توالی شما رافرا می خواند تا به تمرکزتان تعادل ببخشید و همواره بیاد داشته باشید که روح، سرچشمه وجودتان و نیروی پنهان در پشت هر چیز در زندگی شماست.
*61*
افکارتان را درباره زندگی مادی خود (مانند: خانه، شغل، بدن یا دارایی تان) بسیار مثبت و روشن حفظ کنید، افکار شما بر زندگیتان تاثیر گذارند، بنابراین فقط به آرزوهایتان بیاندیشید و نه به هیچ ترسی
*62*
باور داشته باشید که حتی جزییات زندگی شما تدبیرهایی در جهت راه های معجزه آسا هستند، ایمان شماست که دروازه های معجزه را میگشاید.
*63*
اساتید مقرب در تمام وجوه زندگی که هر روز تجربه می نمایید یاری رسان شما هستند. از ایشان در خواست کمک نمایید و برای دریافت یاریشان که به صورت ایده های جدید، رهنمودها، و برکاتی غیرمنتظره به شما می رسند، گشوده باشید.

*64*
شما در تمام وجوه زندگیتان کاملا مورد حمایت فرشتگان قرار گرفته اید. تمام ترس ها و نگرانی ها را به فرشتگان واگذارید و از ایشان برای هرگونه کمکی که هم اکنون نیاز دارید، درخواست یاری نمایید.
*65*
تبریک به جهت تحولات مثبتی که در این لحظه در زندگیتان خلق نموده اید. هم اکنون زمانی مناسب و بسیار عالی برای ایجاد تغییرات در امور خانه، کار و یا در روابطتان است. از الهامات درونی خود پیروی نمایید.
*66*
هنگامیکه متحمل بار سنگین نگرانی، استرس با ترس ها هستید، شنیدن صدای فرشتگان که عاشقانه شما را یاری می نمایند، بسیار مشکل می شود. این توالی پیامی برای شماست مبنی بر اینکه زمانی را صرف انجام نیایش و مراقبه نمایید. درخواست کمک های روحی بنمایید و برای دریافت کمک هایی که همواره به دنبال نیایش ها می رسند، گشوده باشيد.
*67*
احسنت! شما در رابطه با امور زندگی و کارتان در مسیر روشن حقیقت قرار گرفته اید.
*68*
بیاد داشته باشید که روح سرچشمه ی آفرینش شماست. نگرانی در رابطه با امور مالی هیچ کمکی نمی کند، اما نیایش ها همواره در همه ابعاد زندگیتان کمک کننده اند.
*69*
مادامیکه شما زمانی را برای انجام فعالیت های مربوط به علایق و اشتیاق روحيتان صرف می کنید، تمامی ابعاد زندگیتان خودبه خود ارتقا خواهند یافت.
*70*
این توالی حاوی پیامی است از حضرت حق که بیان می دارد شما در مسیر صحیح و روشنی قرار دارید. انجام کارهای خیر و نیک را ادامه دهید.
*71*
شما ظهور رویاها و تصوراتتان را دنبال می نمایید. در این راه کافی است که مثبت و خوش بین باشید و در این صورت تمام آرزوها برای شما محقق خواهند شد.

*72*
ایمان داشته باشید که گام های درستی در جهت دستیابی به آرزوهایتان بر می دارید… زیرا اینگونه است
*73*
اساتید مقرب یاری رسان شما هستند و شما با تمام وجود به آنها گوش فرا می دهید، در این راه که از برکات و عطایای الهی روشن و درخشان است، ادامه مسیر دهید.
*74*
فرشتگان شما را احاطه نموده اند و در هر گامی که بر می دارید در کنار شما هستند. شما در سریع ترین جاده به سوی تحقق رویاهایتان قرار دارید، بنابراین ایده ها و اعمالی که در حال حاظر مورد علاقه تان قرار گرفته اند را دنبال کنید.
*75*
تغییراتی که خلق نموده اید و یا ایجاد آنها مدنظرتان است، دقیقا برای شما مناسب و صحیح هستند.
*76*
شما در مسیر حق و حقیقت قرار گرفته اید و نیازهای مادی شما کاملا تحت انتخاب ها و اعمالی که انجام میدهید، حمایت می شوند
*77*

اعمال خیر و نیکتان را ادامه بدهید! هر آنچه در این لحظه در حال انجام آن هستید با برکت همراه است. به هر آنچه دست بزنید، طلا خواهد شد)
*78*

اعمال و افکاری که هم اکنون بر آنها متمرکز شده اید، جریانی از فراوانی جهان هستی را به سوی شما جاری می نمایند. برنامه های فعلیتان را دنبال
کنید، زیرا دقیقا در راه دستیابی به ثروت هستید
*79*
شما کاملا در مسیری روشن و صحیح در جهت رسالت الهی زندگیتان هستید.
*80*
پروردگار در تمام زمینه ها از جمله مسایل مالی شما را حمایت می نماید. با قدم های زمینی به پیش روید و گشوده باشید تا حضرت حق شما را یاری نماید.

*81*
هرچه درباره ثروت مثبت اندیش تر باشید، جریانی عظیم تر از دارایی های مالی به سوی شما سرازیر خواهد شد.
*82*
ایمان داشته باشید که در امور ماليتان مورد توجه قرار گرفته اید. تمام نگرانی ها را به فرشتگان واگذار نمایید.
*83*
اساتید مقرب نیایش ها و درخواست های شما در رابطه با نیازهای مادیتان را شنیده اند و بدانها پاسخ گفته اند
*84*
فرشتگان شما را یاری می نمایند تا جریان مالی زندگیتان را افزایش دهید تا جاییکه به امنیت مالی و فراوانی دست پیدا کنید.
*85*
بسیار عالیست. شما در حال تجربه تحولات مثبت و روشنی در رابطه با مسائل مالیتان هستید.
*86*
خود را درباره ثروت بر پایه های معنوی و روحی قرار دهید و با قدم های زمینی در امور مالیتان به پیش روید. افكاری متعالی شما بهترین جریان های مالی را به سوی شما جاری می سازند.
*87*
شما در مسیر صحیحی در رابطه با شرایط شغلی و مالیتان قرار دارید. راهتان را ادامه دهید
*88*
این توالی نشانه ای رضایت بخش و مبارک در رابطه با مسایل مالی شماست. اعمال، نیایش ها، تصورات و تاکیدات شما تاثیرگذارند و در فراوانی و وفوری عظيم به ثمر مینشینند. برای دریافت آنها گشوده باشید.
*89*
رسالت الهی زندگی شما همچون کلیدی است که دروازه های فراوانی را به سوی شما می گشاید. روز به روز برای انجام اعمالی در ارتباط با علایق و اشتیاق های روحی تان گام بردارید(از همین لحظه آغاز کنید). این اعمال پایه و اساس رسالت الهی زندگیتان را تشکیل می دهند.

*90*
حضرت حق شما را برای اینکه بی درنگ در راستای رسالت الهی زندگیتان وارد عمل شوید، فرا می خواند. شما آماده اید! از امروز آغاز نمایید و اعمالی مرتبط با علایق روحی خود انجام دهید.
*91*
در راه رسالت الهی زندگیتان مثبت اندیش و خوش بین باشید. شما و رسالت شما در این جهان بسیار مورد نیاز هستید.
*92*
چنانچه بر ایمان خود پابرجا باشید همه چیز در رابطه با رسالت الهی زندگیتان کاملا آشکار خواهد شد. شما شفاف تر نگریسته و از گام هایی که باید به سمت بهترین ها بردارید، آگاه می شوید.
*93*
اساتید مقرب شما را راهنمایی، محافظت و حمایت می نمایند زیرا شما به رهنمودهای ایشان گوش فرا داده اید. (حتی بصورت ناخوداگاه) و هم اکنون برای به ثمر نشستن رویاها و رسالت الهيتان در مسیر صحیحی قرار دارید
*94*
فعالیت های شما توسط فرشتگان هدایت و حمایت شده اند. ایشان بیان می کنند که شما بسیار عالی عمل نموده اید. این اعمال خیر و نیک را ادامه دهید

*95*

تغییراتی که خلق نموده اید یا ایجاد آنها مدنظرتان است، در مسیری صحیح برای به ظهور رساندن رسالت الهی زندگیتان است.
*96*
با مدنظر
قرار دادن رسالت الهی زندگیتان تمام تمرکزتان را بر ابعاد معنوی (مانند یاری رساندن به دیگران، درخواست حمایت از ملکوت و جاری شدن عشق به سوی شما قرار دهید. تمام تعلقات زمینی در ارتباط با رسالت الهیتان را به پروردگار و فرشتگان بسپارید.
*97*
به دریافت های درونیتان اعتماد کرده و از آنها پیروی نمایید، زیرا روشن ترین نشانه ها هستند.
*98*

هرچه بیشتر بر اهداف الهی زندگیتان متمرکز باشید و بر مبنای آن عمل نمایید، دروازه های فراوانی بیشتر به سوی شما گشوده خواهند شد. بر اهدافتان تمرکز کنید و بگذارید مسایل مالی شما خودشان حل شوند.
*99*
این توالی پیامی ضروری از عالم ملکوت را بهمراه دارد که می گوید: در همین لحظه بر مبنای رسالت الهيتان وارد عمل شوید! از عوالم روحانی درخواست نمایید تا با ایجاد انگیزه و وضوح و نشان دادن مسیرهای صحیح و هر آنچه که به آن نیاز دارید، یاریگر شما باشند.
*100*
این توالی نشان دهنده پیامی قدرتند از سوی حضرت حق است که به شما می گوید افکار مثبت شما در مشارکت برای تحقق آرزوهایتان ضروری است.
*101*
این توالی نشانه ای نمادین برای تمامی تعالیم روحی است : (تو گام های زمینی خود را بردار و بگذار پروردگار از ملکوت تو را همراهی نماید. افکار شما به سرعت و خودبخود به سوی مثبت تر شدن پیش می روند و این افزایش ارتعاش هرچیز خوب و خیر را به سوی زندگی شما جذب می نماید
*102*
تمام نیایش ها و افکار مثبت شما در آرزوهایتان جوانه می زنند!تمام نگرانی ها را به پروردگار واگذارید و مملو از ایمان باقی بمانید چراکه شما به زودی نتایج حاصله از آنها را دریابید. .
*103*

هرچه بیشتر خوش بین و مثبت نگر باشید، پروردگار و اساتید مقرب (مانند: قديسين، حضرت مسیح و دیگران آسان تر می توانند شما را یاری نمایند.
*104*
شما با عشق پروردگار و فرشتگان احاطه شده اید، ایشان شما را به سطوح بالاتر رضایت و شادی ارتقا می دهند. شما می توانید تاثیرگذاری
آنها را با حفظ چشم اندازی روشن از آینده سرعت ببخشید.
*105*
از آنجاکه زندگیتان را به سوی شرایطی بهتر تغییر داده اید، شما مورد حمایت انرژی های پرقدرت وعاشقانه الهی قرار گرفته اید، هر نگرانی را به حضرت حق واگذارید، زیرا افکار مثبت شما در طول مسیر همانند فرشتگان عمل می کنند.

*106*
هرچه بیشتر بر عشق و آگاهی الهی تمرکز کنید، بیشتر به این سرچشمه های قدرت و حمایت متصل می شوید. جزیی از الوهیت پروردگار را طلب کنید، همه آن به شما عطا خواهد شد.

*107*
شما به رهنمودهای عاشقانه پروردگار گوش فرا داده اید و در نتیجه دقیقا در جایی هستید که تصور نموده اید.
*108*
افکار مثبت شما و ارتباط سرشار از نیایشتان با عشق بیکران الهی، جریانی بی نهایت از فراوانی را برای شما به ارمغان آورده است.
*109*
این توالی پیامی قدرتمند است تا بر رسالت الهی خود متمرکز بمانید، بخوبی بر انجام اعمالی در جهت رویاهایتان پابرجا باشید.
*110*
شما و پروردگار در پاسخگویی به نیایش هایتان سهیم هستید و پروردگار به تلاش شما برای همکاری در این زمینه توجه دارد. با مثبت اندیشی و پیروی از رهنمودهای الهی او را کمک کنید.
*111*
این توالی برای شما این پیام فوری را به همراه دارد که از آنجاکه افکارتان فورا تحقق می یابند بنابراین، ذهنتان را بر رویاهاتان متمرکز نمایید. برای تغییر هر فکر ترس آلودی آن را به ملکوت الهی بسپارید.
*112*
ایمان و خوش بینی دو عاملی هستند که دروازه ها را به روی تمام رویاهایتان می گشایند.
*113*
اساتید مقرب افکار شما را رهنمون شده اند بنابراین در انتظار معجزاتی که برایتان رخ می دهند باشید.
*114*
از فرشتگان درخواست یاری نمایید تا مثبت نگر بمانید، در این صورت ایشان شما را ترغیب می نمایند تا افکارتان را در بالاترین سطوح ارتعاش نگهدارید.

*115*
هرچه بیشتر در افکارتان در ارتباط با تغییراتی که در این لحظه آن ها را ایجاد یا تصور نموده اید، مثبت اندیش تر باشید، نتایج بهتری برای شما و کسی که دوستش دارید محقق می شود.
*116*
بهترین تصورات را درباره زندگی مادیتان تجسم نمایید (در مورد کار، خانه و نوع زندگی)، زیرا افکار شما در این برهه از زندگی به ظهور خواهند رسید.
*117
تبریک! افکار مثبتتان، شما و زندگیتان را به مسیرهای شگفت انگیزی هدایت کرده اند. اعمال مثبت ذهنیتان را ادامه دهید.
*118*
افکار مثبت شما درباره ثروت دروازه های افزایش جریان مالی را به سوی شما گشوده است. خوش بین بمانید، زیرا مشت نگری تاثیر گذار است.
*119*
با افکار و احساساتتان بر رسالت الهی زندگیتان به عنوان بالاترین ارتعاش و بهترین وجه ممکن متمرکز شوید. افکار شما در حال هدایت تجارب شما در رابطه با رسالتتان هستند.
*120*
بسیار پسندیده است. شما تمام قلب و ذهن خود را بر انرژی عشق الهی متمرکز کرده اید.
*121*
هم اکنون زمانی برای داشتن ایمانی بدون تردید و خوش بینانه فرا رسیده است، که همواره بالاترین حد ممكن نتایج را برای شما به ثمر می رسانند
*122*
سرشار از ایمان و یقین باش!زیرا ملکوت در پشت تمام صحنه های زندگی برای کمک به ظهور تصورات شما قرار دارد. هرچه بیشتر در افکار و احساساتتان مثبت باشید، تحقق این تصورات سریع تر و بهتر صورت می پذیرد.
*123*
با رها کردن هرانچه اضافی یا غیر ضروری است زندگی خود را ساده نمایید. از دیگران (ملكوت آسمان ها درخواست کمک نمایید تا به نمایندگی از
(شما عمل کنند.

*124*
فرشتگان با تعالی بخشیدن به افکارتان با انرژی های عشق ملكوت شما را یاری می نمایند تا مثبت و روشن باشید.
*125*
تمام تغییراتی که خلق نموده یا ایجاد آن مدنظرتان است، مادامیکه شما افکارتان را مثبت نگهدارید، آرام آرام به ثمر خواهند نشست.
*126*
مثبت نگری و مملو از ایمان و یقین بودن ظهور بهترین نتایج را در موقعیت فعلی موجب می شود. شما کشتی وجودتان را با افکارتان هدایت می نمایید، بنابراین آنها را متعالی نگه دارید.
*127*
شما در مسیر حق قرار گرفته اید، بنابراین مثبت اندیشیتان تضمین شده است. مثبت بمانید و کاری را که در حال انجام آن هستید، ادامه دهید.
*128*
هرچه بیشتر ذهن و بدنتان را مملو از انرژی های مثبت کنید، دروازه های فراوانی بیشتری به رویتان گشوده خواهد شد.
*129*
رسالت الهی شما در جهان هستی بسیار مورد نیاز است. مثبت باشید و روزانه گام هایی را در ارتباط با آنچه علاقه و اشتیاق روحيتان است بردارید.
*130*
حضرت حق و اساتید مقرب افکار و انرژی های شما را تعالی می بخشند، تا جاییکه در محوریت قرار گرفته و عاشقانه شوند.
*131*
از اساتید مقرب درباره هر آنچه هم اکنون در حال تجربه کردن یا آرزو کردن آن هستید درخواست یاری کنید. ایشان جرات و اعتماد درونیتان را تعالی می بخشند.
*132*

بیشتر داستان هایی که درباره اساتید مقرب گفته می شود درباره ایمان باورنکردنی آنهاست که موجب بروز معجزاتی شده است. بنابراین این توالی پیامی از اساتیدی است که برای تعالی بخشیدن به ایمانتان به سوی ملكوت شما را یاری می نمایند.
*133*
هیچ دلیلی برای ترس و نگرانی شما وجود ندارد، زیرا اساتید مقرب(مقربین درگاه الهی) کاملا از شما حمایت می نمایند و در تمام طول مسیر در کنار شما هستند.
*134*
شما از سهم زیادی از حمایت های روحی برخوردارید. توجه و تمرکزتان را بر فرشتگان و اساتید مقرب معطوف نمایید که در این لحظه عاشقانه شما را احاطه نموده اند.
*135*
افكار مثبت شما و حمایت های اساتید مقرب تغييرات شفابخشی را که در حال تجربه آن هستید ایجاد نموده اند. به این تغییرات اعتماد نمایید تا شما را به سوی پاسخ نیایش هایتان رهنمون شوند.
*136*
درخواست های باری شما در رابطه با نیازهای مادیتان شنیده شده اند و پاسخ داده شده اند. تمام آنچه نیاز دارید انجام دهید، این است که افکارتان را بر رویاهایتان متمرکز کنید و تمام ترس هایتان او را به اساتید مقرب بسپارید.
*137*
شما اعمالی نيك و خير را انجام داده اید ! نیایش ها و تصوراتتان شما را در مسیر صحیح قرار داده است. فقط رهنمودها را دنبال نمایید و بر نتایج مثبت تمرکز کنید
*138*
بر نیایش ها و تصورات مثبت خود در رابطه با مسایل کاری و سرمایه گذاری های خود پابرجا این کارها ر ا به خود باشید و توجه به اساتید مقرب و واگذاردن هرگونه نگرانی به آنها را ادامه دهید ایشان عاشقانه در کنار شما هستند.
*139*
تصورات مشبت خود را درباره رسالت الهی زندگیتان شاد و رضایت بخش نگهدارید و نیایش هایتان و گفتگو با اساتید مقرب را ادامه دهید. ایشان در کنار شما هستند تا در رسالت الهيتان شما را یاری نمایند.
*140*

پروردگار و فرشتگان افکار شما را به سطحی بسیار مثبت تعالی می بخشند بنابراین شما می توانید جذب تمام چیزهای خیر و نیک را ادامه دهید.
*141*
این توالی پیامی قدرتمند از جانب فرشتگان برای شماست که شما را ترغیب می نمایند تا افکارتان را از نگرانی ها دور کنید و به جای آنها
نیایش ها و تاکیدات مثبتی را در جهت متمرکز نمودن افکارتان بر تصوری خوش بینانه از دستیابی به نتایج آرزوهایتان به کار برید.
*142*
فرشتگان شما را یاری می نمایند تا قوی، مثبت و مملو از ایمان باشید، آن ها از اینکه که این شرایط به خوبی تدبیر می شود آگاهند و می خواهند تا بدانید همه چیز عالی پیش می رود.
*143*
جای هیچ نگرانی نیست، اساتید مقرب و فرشتگان صمیمانه در کنار شما هستند و به شما اطمینان را می دهند که نتایج حاصله مثبت هستند.
*144*
فرشتگان شما را ترغیب می نمایند که افکارتان را مثبت نگهدارید تاجاییکه مثبت نگری شما بالاترین نیکی ها را جذب کند. از فرشتگان درخواست یاری نمایید تا از ترس ها رها شوید و اینگونه می شود.
*145*
درست است، تغییراتی که ایجاد آنها مدنظرتان است رهنمودهایی الهی بوده اند. شما می توانید بر طبق این تغییرات با اعتماد و اطمینان عمل نمایید، بدانید که فرشتگان در تمام طول مسیر یاریگر شما هستند
*146*
تصورات مشبت شما، تضمین کننده این است که به تمام نیازهای مادیتان دست خواهید یافت. فرشتگان شما را ترغیب می نمایند تا نیایش هایتان، تجسماتتان و دیگر مراحل به ظهور رساندن را ادامه دهید.
*147*
شما به روشنی درباره این شرایط می اندیشید و در اعمال و تصمیماتتان در مسیر حق قرار گرفته اید. فرشتگان در حال محافظت از شما هستند.
*148*
فرشتگان شما را در مسایل کاری و سرمایه گذاری هایتان یاری می نمایند، شما می توانید این کمکها را درک نمایید و آرامش بیشتر و احساسی بهتر درباره سرمایه گذاریهایتان داشته باشید.
*149*
به رهنمودهای الهی که درباره زندگیتان می گیرید تکیه کنید چراکه فرشتگان اطلاعات و ایده های فراوانی را در باره آنها به شما می دهند. فقط اعتماد نمایید و ایده ها و هر آنچه توجه شما را جلب می نماید دنبال کنید.
*150*
.همانطور که در حال عبور از این دوره تحولات هستید، آگاه باشید که تحت حمایت عاشقانه پروردگار و همچنین نیات خیرتان قرار دارید.
*151*
این امر بسیار مهم است که شما هر تغییری را که مدنظرتان است با ذهنی مثبت محقق می نمایید. افکار شما تعیین کننده نتایج این تغییرات هستند.
*152*
برای دستیابی به ایده ها، شرایط و روابط جدید با ذهنی باز به خودتان اجازه امتحان روش های جدیدی را بدهید.
*153*
خلق تغییراتی که مدنظرتان است برای شما امن و اطمینان بخش است مادامیکه بر خدمت در راه عشق الهی متمرکز بمانید که اساتید مقرب می توانند شما را برای انجام آنها یاری نمایند. این تغییرات برای شما برکت بهمراه دارد.
*154*
فرشتگان اینجا هستند تا شما را یاری نمایند تغییراتی ضروری که با افزایش رضایت و شادی درونی همراه است، خلق نمایید. کمک های الهی را با داشتن ذهنی مثبت درخواست نمایید.
*155*
این امری ضروری است که تحولاتی مثبت در زندگیتان ایجاد نمایید، شما از شایستگی کافی برای شرایط کنونیتان برخوردار بوده اید و این لحظه زمانی است که متعهد شوید و در مسیر خودتان وارد عمل شوید.
*156*

تصميم شما برای ایجاد تغییرات مثبت در رابطه با کارها، خانه، سرمایه گذاری ها و دیگر زمینه ها یک ایده و رهنمودی سماواتی است.
*157*
شما در رابطه با ایده ها و فعالیت های جديدتان در مسیر صحیحی قرار دارید. آن ها را ادامه دهید.
*158*
تمرکز جدید شما در جهت جذب و ظهور افزایشی در درآمدتان به خوبی موثر واقع می شود، هنگامی که شما به تصورات و تاکیدات مثبت خود ادامه دهید افزایش فراوانی و وفور را تجربه خواهید نمود
*159*
اکنون زمانی بسار عالی برای شروع فعالیت هایی در رابطه با رسالت الهبتان است. اولین قدم هایی را که به ذهنتان می رسد و در ارتباط با علایق روحيتان است بردارید.
*160*
حضرت حق نیایش های شما را شنیده و بدان ها پاسخ گفته است و شما می توانید با توجه کردن به سخنان و افکارتان در خلق سریع تر جواب ها سهیم شوید بنابراین همواره خودتان و موقعیت هایتان را به بهترین وجه توصيف نمایید
*161*
این توالی پیامی قدرتمند است که شما را ترغیب می نماید افکارتان را درباره سرمایه گذاری ها، تجارت، خانه و یا دیگر مسایل زمینی مشیت نگهدارید. این افکار مثبت بر نتایج تاثیر گذارند.
*162*
محكم باشيد وبر ایمانتان تمرکز داشته باشید تا جاييكه نیایش هایتان در رابطه با نیازهای مالیتان به ظهور برسند
*163*
اساتید مقرب به درخواست های یاری شما گوش فرا داده اند و آنها را پاسخ گفته اند. همه آنچه که برای دریافت پاسخ نیایش هایتان نیاز دارید این است که کلماتی مثبت در سخنان و افکارتان بکار برید.
*164*
فرشتگان تمام ناراحتی ها و نگرانی های گذشته را دور می نمایند تاجاییکه زندگیتان می تواند به روشهایی معجزه آسا ارتقا یابد.

*165*
شما در تغییراتی که در خصوص شغل، خانه، روابط و دیگر جنبه های زندگیتان داده اید کاملا تحت حمایت قرار دارید. این تحولات در جهت بهترین ها هستند.
*166*
این امر ضروری است که برای فکر کردن و صحبت کردن درباره شغل، خانه و روابطتان فقط كلمات مثبت را به کاربرید. کلمات شما تعيين كننده آینده شما هستند، بنابراین آنها را عالی و مناسب انتخاب نمایید.
*167*
مادامیکه یک تصویر مثبت از برآورده شدن رویاهایتان را در ذهنتان حفظ می نمایید، شما در مسیر صحیح پیشرفت در زندگیتان گام بر می دارید
*168*
کلید افزایش جریان مالی شما این است که هنگامی که وضعیت مالی خود را شرح می دهید، فقط از کلماتی مثبت استفاده نمایید.
*169*

نیرو و انگیزش درونی برای انجام رسالت الهی زندگیتان الهامی واقعی است، تصور و تجسم نمایید من هم اکنون از به انجام رساندن رسالت الهی زندگیم کاملا خوشحال و راضی هستم. تا آن را در واقعیت محقق نمایید.
*170*
تبریک بخاطر بکارگیری تاکیدات و نیایش ها و دیگر ابزار محقق نمودن آرزوهایتان، زیرا آنها موثر بوده اند.
*171*
شما شایستگی رضایت و موفقیتی که تجربه می نمایید را دارید. این امر برای شما کاملا امن و اطمینان بخش است که شاد و مملو از موفقیت باشید، پس آرام باشید و از آنها لذت ببرید.
*172*
بر انتخاب هایی که بر مبنای رهنمود های الهی انجام داده اید اطمینان کنید، زیرا آنها حقیقت دارند.
*173*
شما در مسیری حق و حقیقت در کنار اساتید مقربی مانند: (پیامبران الهی)قديسين، حضرت مسیح، کوان بن و دیگران که همیار، محافظ و راهنمای شما هستند، گام بر می دارید.
*174*
شما با تمام وجود به رهنمود های الهی فرشتگان نگهبان خود گوش فرا داده اید به همین دلیل نتیجه گرفته اید. شما در زمان مناسب برای رسیدن به هدف ها و به ظهور رساندن رویاهایتان در واقعیت هستید.
*175*
شما تغییراتی را بدرستی خلق نموده اید که زندگی شما را تا حد زیادی تعادل خواهد بخشید.
*176*
شما در مسیر صحیح پیشرفت در زندگیتان واقع شده اید تا جاییکه به آسانی به نیازهای مادتيان دست می یابید.
*177*
شما در زمان مبارک و مقدسی در زندگیتان قرار گرفته اید جاییکه تفکراتتان در مسیری مثبت محقق می شوند. آنچه را که در باره آن صحبت می کنید یا می اندیشید به دقت انتخاب نمایید، زیرا کلمات شما مانند فرمان هایی هستند که خطاب به جهان هستی می دهید و آنچه را که در آینده به آن دست می یابید به شما می بخشند.
*178*
تمام تفکرات و تجسمات ثبت شما در افزایش فراوانی در جریان های مالی نتیجه داده است. آن ها را ادامه دهید.
*179*
شما در مسیر حق و حقیقت در جهت رسالت الهی زندگیتان قرار دارید. با بصیرت درونی خود آن را ادامه دهید و منتظر نتایج شادی بخش آنها باشید، چرا که انتظارات شما تعیین کننده آینده شما هستند.
*180*
نیایش ها و افکار شما یک افزایش فراوانی در جریان های مالیتان را به ارمغان می آورد.
*181*
برای بهبود شرایط مالیتان، تجسماتی مثبت را بکار گیرید و فراوانی را تصور نمایید.

*182*
سرمایه گذاری و امور شغلی شما کاملا وابسته به بينش ذهنی شماست، اگر شاد و مطمئن باشید و به موفق بودن خود ایمان داشته باشید، این امر موجب می شود که آنها را به سادگی تجربه نمایید.
*183*
اساتید مقرب در میان مراقبه ها و دریافت های درونی شما را راهنمایی می نمایند خصوصا در ارتباط با جنبه های مالی و کاری.
*184*
فرشتگان نگهبان شما، شما را نظاره می نمایند و شما را ترغیب می کنند تا هرگونه نگرانی را که درباره شرایط مالی و شغلیتان دارید به ایشان بسپارید.
*185*
تغییراتی که در صدد خلق آنها هستید تاثیرات مثبتی را روی شرایط مالیتان دارند.
*186*
این امر برای شما بسیار ضروریست که از ابزارهای به ظهور رساندن رویاها استفاده نمایید، مانند تصورات تاکیدی مثبت و نیایش ها که آگاهانه وجوه مالی ودیگر زمینه هایی که در آنها فراوانی می طلبيد را بهبود می بخشند.
*187*
از رهنمودهای درونی درباره انتخاب های زندگیتان پیروی نمایید تا اطلاعات دقیقی برای حمایت کامل شما در اختیارتان قرار بگیرد
*188*
احسنت! مراقبه ها و تصوراتتان دروازه های افزایش جریان های مالی را به روی شما گشوده اند.
*189*
اطمینان داشته باشید که کاملا تحت حمایت مالی قرار دارید، بنابراین زمان و انرژی خود را صرف رسالت الهی زندگیتان بنمایید. (که شامل موضوعاتی می شود که درباره ی آنها از اشتیاق روحی برخوردارید).
*190*
شما برای اینکه خودتان را وقف رسالت الهی زندگیتان کنید، فرا خوانده شده اید. تصور نمودن رضایت های درونی، زندگیتان را ارزشمند و پر معنی می سازد. آگاه باشید هنگامی که مصم و پابرجا رهنمودهای درونیتان را دنبال کنید این رضایت محقق خواهد شد.

*191*
افکار مثبت شما دروازه هایی را برای تحقق رویاهایتان در رابطه با امور زندگی و رسالت الهی تان می گشایند. بی درنگ به درون این درها گام بر دارید.
*192*
باور داشته باشید که برای انجام رسالت الهی زندگیتان که در جهان هستی بسیار مورد نیاز است، آماده اید و شایستگی به انجام رسانیدن آن را دارید.
*193*
اساتید مقرب از شما و رسالت الهی زندگیتان حمایت می نمایند. هرگونه نگرانی را درباره امور زندگیتان به ایشان بسپارید
*194*
فرشتگان به نیایش هایی که برای زندگیتان و آگاه شدن از رسالت الهيتان داشته اید گوش فرا داده و با رهنمودهایی که در الهامات و دریافت های درونی می دهند، شما را یاری می کنند. به این رهنمودها گوش فرا داده و از آنها پیروی نمایید.
*195*
تحولات را بموقع و در زمانی مناسب ایجاد می نمایید. شما از آنچه در زندگیتان می خواهید یا آنچه را که نمی پذیرید آگاه هستید. این تغییرات شما را در مسیر رسالت الهيتان قرار می دهد… و در نتیجه شما نیز بهمانگونه یاریگر دیگران خواهید شد.
*196*
تمام ترس ها و نگرانی ها را درباره زندگی با اهدافتان به سرچشمه های روحی بدهید. چراکه افکار مثبت عاملی تعیین کننده در شرایط فعلی است.
*197*
شما در رابطه با کار و زندگیتان در مسیر حق و حقیقت هستید. تصورات مثبت خود را دنبال نمایید زیرا تاثیر گذارند.
*198*
رسالت الهی شما پاسخ درخواست ها و نیایش های شما درباره ثروت و دارایی است. خودتان را وقف انجام خدمتی کنید که مبتنی بر علاقه و اشتیاق فطری شماست و در این صورت متقابلا از حمایتی کامل برخوردار خواهید شد.

*199*
این امری ضروری است که شما درباره رسالت الهی و زندگی افکارتان را مثبت نگهدارید، چراکه افکار شما تعيين كننده نتایج حاصله هستند.
*200*
عشق قدرتمند و بی قید و شرط الهی قلب و ذهن شما را مملو از ایمان می سازد تاجاییکه هر نمودی از رنج را به ملکوت می سپاريد. يقين داشته باشید که همه چیز خیر است زیرا اینگونه است.
*201*
شما با بکارگیری کلماتی که می گویید، می اندیشید و یا می نویسید، در پاسخ هایی که از نیایش هایتان در یافت می دارید، سهیم هستید. این پیامی برای شماست تا کلمات را عاشقانه و مثبت انتخاب نمایید، در این صورت نتایج حاصله نیز عاشقانه و مثبت خواهند بود
*202*
پروردگار یاریگر شماست تا ایمانتان را تعالی بخشد، زیرا با ایمان همه چیز ممکن است.
*203*
تمام نیایش های شما شنیده شده و پاسخ داده شده اند. هر چه بیشتر این مطلب را باور داشته باشید، بهتر و سریعتر نتیجه خواهید گرفت. اعتماد کنید.
*204*
فرشتگان با عشق و شفای الهی شما را در بر گرفته اند. ذهن و قلبتان را برای دریافت هدیه الهی که برای شما برکت به همراه دارد، بگشایید
. *205*
ایمان و نجواهای های مخلصانه ی شما، به صورت تغییراتی مثبت نشان داده می شوند. اطمینان کنید که این تغییرات پاسخ دعاهای شما هستند.
*206*
نیایش ها و یقین شما، کاملا حمایتگر شما و نیازهای مادیتان هستند. نگرانی ها را به نیایش و دعا مبدل سازید و برای دریافت پاسخ های نجواهایتان هایتان گشوده باشید.
*207*
جهان هستی برای دلگرمی با دست نوازش برکمر شما می زند و راهی که شما بر پایه نیایش و پرستش روح در آن زندگی می کنید را تحسین می کند.

*208*
نگرش مثبت، نیایش ها و تصورات تاکیدی شما، امنیت مالی را برای شما رقم زده اند. در انتظار افزایشی در روند سرمایه گذاری هایتان باشید، مانند ارتقاء ترفيع شغلی یا سودی غیر مترقبه باشید.
*209*
شما درباره رسالت الهيتان نیایش نموده اید و پاسخ این است: با ایمان و یقین، در مسیر علایق روحی و الهامات درونیتان محکم و استوار گام بردارید. باور داشته باشید که در این مسیر کاملا تحت حمایت هستید.
*210*
شما در پاسخی که از نیایش هایتان دریافت می دارید سهیم هستید و نتایج آنها با ایمان شما به این که همه چیز قبلا در حقیقت روحی شفا یافته است رقم خورده است. اطمینان داشته باشید که همه چیز خیر است و اینگونه است.
*211*
اکنون برای شما زمانی فرارسيده است که هرگونه نمود و ظهور مشکلات را خاتمه دهید و مطمئن شوید که هر کلمه ای را که با آن صحبت می کنید، می نویسید یا فکر می کنید به مثبت ترین وجه ممکن هستند. شما سریعا تجسم می کنید، بنابراین شما نیاز دارید که مطمئن شوید تمام تمرکز شما فقط برآن نتایجی است که آرزو دارید و هیچ ترسی وجود ندارد.
*212*
هرچه بیشتر باور و يقين داشته باشید، همه چیز بهتر به نتیجه مطلوب خواهد رسید. باور کنید و اعتماد نمایید.
*213*
اساتید مقرب، خصوصا الهيون شما را یاری می نمایند تا این موقعیت را به صورت نمودی از عشق الهی ببینید. هرچه بیشتر بتوانید موقعیت ها را عاشقانه نظاره کنید، نتایج بهتری حاصل می شود.
*214*
شما توسط فرشتگان و فرشتگان مقرب حمایت می شوید. هرگونه نگرانی و ناراحتی را به ایشان واگذارید زیرا در این صورت ذهنتان با لذت و ایمان درخشان و نورانی خواهد شد و بیشترین نتایج دلخواه را جذب می کنید.
*215*

شما بر تغییر زندگی خود تمرکز کرده اید و آن تغییرات مثبت هم اکنون برای شما رخ داده اند. اطمینان داشته باشید که این تحولات در جهت بهترین ها هستند، زیرا اینگونه است.
*216*
زمانيكه شما ذهنتان را مثبت نگهدارید، نیازهای مادی شما به آسانی مهیا می شوند. شبیه، مشابه خود را جذب می نماید.
*217*
شما بر روی خودتان، اعمال روحی، احساسی و ذهنی بسیار زیاد و عظیم همراه با نتایجی مثبت و تاثیرگذار انجام داده اید. احسنت
*218*
فرشتگان بیان می کنند که افکار شما هدایت کننده جریان های مالی شما هستند. افکار مثبت هدایتگر شما در جریان ها و مسیرهای روشن و مثبت هستند.
*219*
در این لحظه افكار شما بر کار و هدفتان متمرکز شده است. خوش بینی در این موارد آنچه را که طلب کرده اید برایتان به ارمغان می آورد.
*220*
این یک پیام الهی قدرتمند است و شما را ترغیب می نمایند تا امید، ایمان و یقینتان را حفظ نمایید. در این صورت این صفات نیکو، تعيين كننده نتایج .حاصله از موقعیت کنونی شما خواهند شد
*221*

. هر چه بیشتر مثبت نگر باشید. در سخنانتان، رفتارتان و نوشته هایتان، خودتان و کسی که دوستش می دارید، بهترین ها را تجربه خواهید نمود
*222*
اطمینان داشته باشید که همه چیز بدرستی، همانگونه که قرار بوده است، بر مبنای برکت الهی برای همگان در حال تدبير است. رها باشید و
یقین داشته باشید.
*223*
رخداد معجزه شفا نزدیک و حتمی است. ایمان شما و ارتباط روشنی که با یک نفر یا تعداد بیشتری از اساتید مقرب برقرار کرده اید، این معجزه را به وجود آورده است، زیرا ایشان نجواهای شما را به گوش دل شنیده اند و آنها را پاسخ گفته اند.

*224*
فرشتگان در حال تعالی بخشیدن اطمینان، ایمان و اعتماد شما هستند. چرا که این صفات نیکو در پاسخ دادن به نیایشهای شما به آنها کمک می کند.
*225*
شما در افکار، رفتار، کلام و نوشته هایتان در حال خوش بین تر شدن هستید. این موج جدید انرژی در حال متعالی کردن زندگی شماست.
*226*
ایمان و باور شما تعيين کننده روند رسیدن به نیاز های مادیتان (مانند: ثروت، خانه و یا دیگر نیازهای زمینی است. هرچه بيشتر مثبت و خوش بین باشید، جریان های عظیم تری از خیر و نیکی به سمت شما سرازیر می شود.
*227*
ایمان راسخ شما و مثبت نگریتان بوسیله قانون حتمی جذب پاداش می گیرند.
*228*
باور کنید که فرصت های جدید، پاسخی برای نیایشهایتان هستند. به دروازه هایی که بر شما گشوده شده است، وارد شوید و پیشنهادهای یاری و کمک را بپذیرید.
*229*
آگاه باشید که رسالت الهی زندگی شما منحصر بفرد و بسیار مورد نیاز است. مطمئن باشید از اینکه هر لحظه در حال انجام و تکمیل این هدف صحيح هستید. هیچ کس به جز شما قادر به انجام آن نیست.
*230*
شما ارتباط روشنی با ملکوت آسمان ها دارید، خصوصا لحظات آرامی که به یقین احساس می کنید پروردگار و اساتید مقرب نظاره گر و مراقب شما هستند. چرا که آنها اینگونه اند
*231*
اساتید مقرب در این لحظه به شما یادآوری می کنند که: با ایمان، همه چیز ممکن است. اگر تردید دارید از ایشان در خواست کنید تا ایمان و باورتان را افزایش دهند
*232*
بر کمبودها و مشکلات تمرکز نکنید، به جای آن بر ایمان و نیایشی که شما را محافظت می کند و به شما عشق می دهد و بر محافظت و مراقبت قدرتمند اساتید مقرب، متمرکز شوید.

*233*
شما از تعداد بسیار زیادی از اساتید مقرب درخواست یاری کرده اید، ایشان در این لحظه در کنار شما حضور دارند، فقط به این دلیل که شما تقاضا کرده اید.
*234*
شما هم پیمانان و متحدان قدرتمندی چون فرشتگان مقرب، فرشتگان و اساتید مقرب دارید. ایشان هم اکنون در کنار شما هستند و شما را یاری و راهنمایی می کنند.
*235*
اساتید مقرب نجوا های شما را درباره تغییر زندگیتان به گوش دل شنیده اند و آنها را پاسخ گفته اند. ایشان شما را یاری می کنند تا دوباره زندگیتان را در مسیرهای سلامتی و تندرستی قرار دهید.
*236*
در پاسخ به به نیایش ها و ایمان راسختان، نیازهای زمینی شما برای خانه و سرپناه و غیره توسط اساتید مقرب در حال فراهم شدن هستند.
*237*
نیایش ها، مراقبه ها و دیگر تمرین های روحیتان شما را با انرژی های عشق اساتید مقرب همتراز و هماهنگ نموده است.
*238*
اساتید مقرب نیایش های شما برای افزایش فراوانی را شنیده و پاسخ گفته اند. ایشان از اینکه ما انسان ها دارای نیازهای زمینی هستیم آگاهند و هم اکنون یاریگر شما هستند.
*239*
اساتید مقرب قدرتمندی، شما و رسالت الهی زندگیتان را یاری می کنند. برای برداشتن قدم های بعدی در مسائل کاریتان از ایشان درخواست راهنمایی نمایید. آنها بی درنگ شما را هدایت خواهند نمود.
*240*
پروردگار و فرشتگان در حال تعالی بخشیدن به کرامت درونی، اعتماد و ایمان شما هستند.
*241*
ارتباط شما با فرشتگان در حال گشودن دروازه های قلبتان به روی انرژی های شفابخش عشق است. گفتگو با فرشتگان را ادامه دهید تا ایشان به شما و زندگیتان برکت دهند.

*242*
این عدد پیامی نیرومند از طرف فرشتگانی است که از شما درخواست می کنند، باور دشته باشید که همه چیز خوب پیش می رود و با فرمانی کامل و الهی انجام و تکمیل می شود. با قدرت ایمان همه چیز امکان پذیر است.
*243*
اساتید مقرب و فرشتگان نیایش های شما را شنیده و پاسخ گفته اند. اعتماد کنید و تمامی غم ها و نگرانی ها را به ایشان واگذاريد.
*244*
شما با فرشتگانی نیرومند که بدون قید و شرط شما را عاشقانه دوست دارند احاطه شده اید. هیچ جایی برای ترس و نگرانی نیست.
*245*
فرشتگان شما را در ایجاد تغییراتی مثبت و هماهنگ که برکت زیادی برای شما به ارمغان آورده است، یاری رسانده اند.
*246*
نیایش ها و درخواست های پاریتان درباره نیازهای مادی مانند: ثروت، خانه و غیره توسط فرشتگان الشنيده و پاسخ داده شده است.
*247*
فرشتگان به شما بیان می کنند که به تمامی نیایش های شما پاسخ مثبت و پاداش داده شده است. يقين داشته باشید!
*248*
ارتباط شما و فرشتگان بسیار عمیق و روشن است. ایشان صمیمانه با تمام جنبه های زندگیتان از جمله امور مالی و شغلی شما در تماس هستند.
*249*
شما پیامی ملکوتی درباره رسالت الهی زندگیتان دریافت نموده اید. این رهنمودها ممكن است در قالب احساسی شهودی یا آرزوی عمیق قلبی با علايق درونی شما عجین شده باشد. به این هدایت اطمینان نمایید و بی درنگ بر مبنای آن عمل کنید.
*250*

نیایش های شما در باره ایجاد تغییرات مثبت در زندگیتان شنیده و پاسخ داده شده است. هرچه بيشر درباره مثبت بودن این تغییرات خوش بین باشید، نتایج بهتری حاصل می شود.
*251*
شما هم اکنون سکان دار زندگی خود هستید. این امر ضروری است که درباره تغییراتی که در حال خلق آنها هستید یا به آنها توجه کرده اید خوش بین و مثبت نگر باشید چرا که این مطلب تعيين كننده مقصد شما است.
*252*
شما کاملا مطمئن هستید که تصمیمات اخیرتان نیک و خیر هستند. برنامه هایتان را با یقین به اینکه درست و صحیح هستند به پیش ببرید.
*253*
نجواهای های قلبی شما دلیلی برای تغییراتی هستند که در حال تجربه کردن آن یا متوجه آن هستید. این تغییرات حقیقتا پاسخی به نیایش های شما هستند. پس از آنها استقبال کنید!
*254*
همانطور که شما زندگیتان را در جهت بهترین ها تغییر می دهید فرشتگان در حال نظاره و مراقبت از شما هستند. از ایشان بخواهید که در تمام جنبه های این تغییرات شما را یاری نمایند… و یاری می شوید.
*255*
اطمینان داشته باشید که تغییراتی که در حال تجربه آن ها هستید در جهت بهترین ها رخ می دهند. زیرا اینگونه است.
*256*
تغییراتی که شما در حال خلق آن هستید کمک خواهد کرد تا شما بهترین ها را برای خودتان و کسی که دوستش دارید به ارمغان آورید
*257*
راهتان را ادامه دهید، چراکه شما در مسیر حقیقت حرکت می نمایید.
*258*
امور مالی زندگی شما در جهت دستیابی به بهترین ها در حال تغییر است. ظهور این تغییر با ترفيع کاری، افزایش روند سرمایه گذاری های شغلی و یا سودی غیر مترقبه صورت می پذیرد

*259*
شما در حال ایجاد تغییراتی در زندگی هستید که بواسطه آنها بتوانید رسالت الهی زندگیتان را تكميل نمایید. یقین داشته باشید که این تغییرات با رسالتی الهی صورت می پذیرند زیرا اینگونه است
*260*
پروردگار نجواهای قلبی شما را برای دستیابی به نیازهای مادیتان مانند غذا، سرپناه و دیگر احتياجات شنیده و پاسخ داده است. اعتماد داشته باشید.
*261*
احتياجات مادی ارتباطی تنگاتنگ با افکارتان دارند. هرچه خوش بین تر باشید دستیابی به نیازهایتان آسانتر است.
*262*
مطمئن باشید که صورت حساب های شما در حال پرداخته شدن هستند و بگونه ای که شما و خانواده شما به حد کافی تامین باشید. ایمان و باور شما بی درنگ پاداش داده خواهد شد.
*263*
درخواست کمک شما برای دستیابی به نیازهای مادیتان مانند غذا، سرپناه و دیگر نیازهای زمینی توسط اساتید مقرب شنیده و پاسخ داده شده اند
*264*
یقین داشته باشید شما و کسی که دوستش دارید، توسط فرشتگان مراقبت، محافظت و تامین می رد شوید. زیرا این شما هستید
*265*
تغییرات سالم و مثبتی که شما در مرکز وقوع آنها قرار دارید، حمایت از خود و خانوده تان را برای شما آسان تر می سازد. آرام باشید. هم اکنون سختی ها را پشت سر گذاشته اید.
*266*
ضروری است که بر سر چشمه های روحی تمام نیازهای زمینیتان تمرکز کنید. اگر به خيالات واهی کمبود و نقصان توجه کنید، آنها را جذب خواهید نمود. شما در این زمان برای حفظ ایمان و یقینی فراخوانده شده اید، که بی درنگ پاداش خواهد گرفت.
*267*

شما در توجه به افکارتان درباره چگونگی مدیریت با افزایش دارایی هایتان در جهت دستیابی به نیازهای مادیتان در مسیر درستی قرار گرفته اید. احساسات و تفکراتتان درباره امور مالی را متعالی نگه دارید، بسیار زود و آسان آنها را تجربه خواهید نمود.
*268*
ضروری است که به ثروت از منظری روحی بنگرید. همواره به یاد داشته باشید که سرچشمه شما در درونتان و اطرافتان است. به دلیل افزایشی در تامین نیازهایتان تشکر و سپاس به جا آورید، چرا که اتفاق افتاده است.
*269*
شما کاملا تحت حمایت هستید و به تمامی نیازهای مادیتان می رسید، بنابراین خود را وقف انجام رسالت الهی زندگیتان کنید.
*270*
جهان بخاطر حفظ ایمانتان که موجب شده است نور و عشق شما تابنده بدرخشد، به شما تبریک و شادباش می گوید.
*271*
ایمان و افکار مثبتتان، شما را برای تحقق رویاهایتان در آینده به پیش می برند.
*272*
اعتماد داشته باشید که در حال انجام عمل درستی هستید، زیرا این شما هستید.

*273*
شما در مسیر حق قرار دارید، اساتید مقرب محبوبتان نیایش های شما را سپاس می گویند و شما را یاری می نمایند.
*274*
فرشتگان از شما دعوت می نمایند که به خودتان و هر آنچه انجام می دهید، يقين داشته باشید، زیرا این کار صحیحی برای شماست.
*275*
تغییراتی که در حال خلق آن هستید تاثیرات بسیار مثبتی بر زندگی شما خواهد گذاشت. برطبق برنامه هایتان مطمئن و دلگرم به پیش روید.
*276*

تبریک و شادباش! ایمان و اعمال قاطعانه، شما را مستقیما در مسیر درستی جهت پیشرفت در وضعیت زندگیتان قرارداده است.
*277*
شما خالصانه نیایش کرده اید و با دقت به راهنماییان ملکوتی خود گوش فرا داده اید. در صورتیکه این رهنمود ها را دنبال کنید، شما مورد محافظت قرار گرفته اید و هر کاری که انجام دهید خیر و برکت بهمراه دارد. (به هر چیز که دست بزنید، طلا خواهد شد)
*278*
شما با تصور موفقیت و پیروی از رهنمود های درونی به راز های فراوانی دست یافته اید.
*279*
اطمینان داشته باشید که در مسیر درستی به سمت هدف الهی زندگیتان قرار دارید.
*280*
ایمان داشته باشید که تمام نیازهای مالیتان با حمایت و توجه عاشقانه الهی در حال رسیدگی است.
*281*
هرچه افکار و احساساتتان را درباره امور ماليتان مثبت تر حفظ نمایید، همه چیز به بهترین وجه حل می شود.
*282*
درباره امور مالی و شغلی خود به رهنمودهای درونیتان گوش فرادهید، زیرا ذهن مثبتتان، در حال دادن اطلاعات دقیقی به شما است.
*283*
به اساتید مقربی که احساس می کنید با ایشان پیوندهای روحی یا مذهبی دارید، تكیه كنید. در این صورت آنها شما را برای رفع نیازهای مادیتان حمایت خواهند نمود.
*284*
فرشتگان ایمان شما و روند مالی زندگیتان را تعالی می بخشند.
*285*
تحولی مثبت در رابطه با امور ماليتان حتمی است.
*286*

း نگران نباشید. شما با ثروتی کافی برای پرداخت صورتحساب های خود و دستیابی به تمام نیازهایتان، حمایت خواهید شد.
*287*
هرآنچه که در حال انجام آن هستید به شما کمک می کند تا روند امور مالیتان را پیشرفت دهید. ادامه دهید.
*288*
اعتماد، ایمان، اطمینان، و امیدواری شما دروازه های فراوانی بسیاری را به سوی شما گشوده است.
*289*
اعتماد داشته باشید که شما کاملا مورد حمایت مالی قرار خواهید گرفت چرا که شما بر رسالت الهی زندگی خود تمرکز دارید
*290*
رسالت الهی زندگی شما خواست پروردگار است و بهترین عمل برای شما متمرکز کردن وقت و انرژیتان بر این هدف است
*291*
اطمینان داشته باشید که شما در جهت رسالت الهی زندگی خود راهنمایی می شوید. شما در این لحظه نیازی به دانستن همه چیز درباره این هدف ندارید. فقط حفظ ایمان و باور و پیروی از رهنمودهای درونیتان، تمام چیزی است که مورد نیاز شما است.
*292*
برای اینکه روزانه کاری اساسی و مهم انجام داده باشید، زمانی را قرار دهید و خودتان را تصور کنید که در حال انجام کاری با ارزش هستید، کاری که قلبتان را از شادی لبریز می نماید. تصورات شما به هدف الهی زندگیتان کمک می کند که در واقعیت نمود پیدا کند.
*293*
اساتید مقرب شما را ترغیب می نمایند تا بر رسالتی که در زندگی دارید و مطابق با علایق و احساسات روحی شماست، تمرکز کنید.
*294*
فرشتگان کاملا شما را حمایت می کنند چراکه شما وقت و انرژی خود را وقف تكميل رسالت الهی خود کرده اید.

*295*
اعتماد داشته باشید تغییراتی که ایجاد می کنید یا متوجه آنها شده اید، زندگی شما را تعادل می بخشد. بنابراین شما می توانید بهتر بر رسالت الهيتان تمرکز نمایید.
*296*
ایمان داشته باشید که تمام نیازهای مادی شما در راستای رسالت الهی زندگیتان، در صورتیکه انها را تقاضا کنید و برای دریافت آنها گشوده باشید، برایتان تامین خواهند شد.
*297*
اعتماد داشته باشید که در مسیر درستی به سمت هدف الهی زندگیتان قرار دارید. همه چیز عالی پیش می رود.
*298*
نیایش های شما برای پیدا کردن یک مسیر ارزشمند که ثمره ای ارزشمند نیز بهمراه داشته باشد، شنيده و پاسخ داده شده است. در صورتیکه بر طبق رسالت الهی که در زندگیتان وجود دارد عمل نمایید، همه چیز پیشرفت خواهد نمود، امور مالیتان نیز مشمول این پیشرفت خواهد شد.
*299*
به رسالت الهی زندگیتان یقین داشته باشید زیرا واقعی و بسیار مورد نیاز است و شما هم اکنون آماده انجام آن هستید
*300*
پروردگار و اساتید مقرب حمایتگر شما هستند، در کنارتان هستند، از شما محافظت می کنند و بدون هیچ قید و شرطی عاشقانه دوستتان دارند.در این لحظه و برای همیشه.
*301*
شما در پاسخی که از نیایشهایتان دریافت می کنید با پروردگار و اساتید مقرب سهیم هستید. هرچه بیشتر افکارتان را ملکوتی و مثبت نگه دارید، نیایش هایتان سریع تر پاسخ خواهند گرفت.
*302*
قلب شما با ایمان پر شده است. ایمانی که دروازه های ملکوت آسمان ها را برای اینکه کاملا یاری شوید می گشاید.
*303*
پروردگار و اساتید مقرب نیایش های شما را شنیده و پاسخ داده اند.

*304*
ملکوت آسمان ها نجواهای قلبی شما را شنیده اند. و درست در همین لحظه از طرف شما وارد عمل شده اند. هرگونه نگرانی و ترس را به آنها واگذارید و خوش بین باشید. زیرا همه چیز در مسیر صحیح قرار دارد.
*305*
پروردگار و اساتید مقرب در تغییراتی که در حال تجربه آن هستید، هرقدم با شما و در کنارتان گام برمی دارند.
*306*
هرگونه غم و نگرانی را به پروردگار و اساتید مقرب واگذارید. ایشان درست در همین لحظه با شما هستند.
*307*
چه شایسته و نیكو! شما به رهنمودهای ملكوت گوش فرا داده و روش های عملتان را مطابق آن ها تنظیم کرده اید. به همین دلیل هم اکنون از محلی در خرد و حكمت عاشقانه، امورتان را اداره می کنید.
*308*
پروردگار و اساتید مقرب در تمام جنبه های زندگی حمایتگر شما هستند. این حمایت امور مالی و شغلی شما را نیز شامل می شود.
*309*
از آنجاکه به خردی مبتنی بر عشق الهی گوش فراداده اید، هم اکنون رسالت الهی زندگیتان را در راه خدمت به جهان آغاز نموده اید.
*310*
این پیامی قدرتمند از روح گیتی است که از شما درخواست می نماید افکارتان را عالی، روشن و مشبت حفظ نمایید. پروردگار و اساتید مقرب شما را برای تعالی بخشیدن افکارتان به سوی آسمان ها یاری خواهند نمود اگر از ایشان کمک و یاریشان را در خواست نمایید.
*311*
از آنجا که تعداد بسیار زیادی اساتید مقرب خردمند و محبوب اطراف شما را فرا گرفته اند. انرژی ها و افکارتان را به سطحی ارتقا داده اند که فورا به ظهور می رسند. افکارتان را بر موضوعاتی مملو از عشق و خوش بینی متمرکز نمایید.

*312*
ملکوت آسمان ها شما را یاری می نماید تا خوش بین و مملو از ایمان و یقین باشید. این دو خصوصیت کلیدی شما به اساتید مقرب اجازه می دهد تا کاملا به نیایش هایتان پاسخ دهند.
*313*
بر انرژی های مثبت مملو از عشق اساتید مقرب که در این لحظه در کنار شما هستند، تکيه کنید تا آنها افكار شما را به ارتعاش های بالاتر حیات سعادتمدانه ارتقا دهند.
*314*
موفقیت شما تضمین شده است، چراکه فرشتگان و اساتید مقرب اطراف شما را فرا گرفته اند. تمام آنچه نیاز دارید این است که افکارتان را بر اینکه رویاهاتان به حقیقت پیوسته اند، متمرکز نمایید.
*315*
اساتید مقرب یاریگر شما هستند تا شجاع، قوی و خوش بین باشید، در این صورت زندگیتان را به بهترین وجه تغییر خواهید داد.
*316*
شما با اساتید مقرب قدرتمندی کار می کنید که نیازهای مادی شما را حمایت می نمایند. به ایشان اعتماد نمایید و برای دریافت تایید و حمایتی که همیشه برای شما محیا است، گشوده باشید.
*317*
اساتید مقرب شما را برای تصمیمات و اعمال اخیرتان تشویق می کنند. ایشان از شما دعوت می نمایند که خوش بین باشید تا در مسیر درخشنده و تازه ای به طى طريقتان ادامه می دهید.
*318*
شما درباره امور مالی خود نیایش و درخواست نموده اید و اساتید مقرب این نجوا ها را شنیده اند و پاسخ گفته اند. تمام آنچه شما نیاز دارید ذهنی خوش بین است، تا از رهنمودهای درونی که از ملکوت دریافت می دارید، پیروی کنید.
*319*
اساتید مقرب به شما درباره رسالت الهی زندگیتان ایده و افکار بدیع و تازه ای می دهند. به ایشان توجه نمایید و از این ایده ها پیروی کنید، زیرا اساتید مقرب به نیایش های شما درباره رسالت الهی زندگیتان پاسخ گفته اند.
*320*
پروردگار و اساتید مقرب شما را با عشقی حمایتگر و شفابخش احاطه کرده اند و شما را یاری می کنند تا اعتماد داشته باشید، همه چیز مطابق با فرمانی الهی و کامل است.
*321*
تمام توجهتان را به اساتید مقرب بدهید (مانند: عرفا، حضرت مسیح، بودا و غیره) و آنها تمام ترس و نگرانیهایتان را با یقین و ایمان جایگزین خواهند نمود.
*322*
این پیامی قدرتمند از جانب اساتید مقرب است که شما را ترغیب می نمایند: ایمان قوی دارید. تا قدرت جاذبه ایمان که معجزه می آفریند را تجربه نمایید ایمانی که هر آنچه خیر و نیک است و بهترین رویاهایتان را به سوی شما جذب می نماید.
*323*
اخلاص، صفای کودکانه و ایمان شما، یاری اساتید مقرب محبوب و قدرتمندی که در این لحظه در کنار شما حضور دارند را بهمراه داشته است. آنها برای کمک به شما در جهت دستیابی به رویاهایتان آماده اند.
*324*
شما شانه به شانه با فرشتگان نگهبان نیکخواه، فرشتگان مقرب و اساتید مقرب قرار دارد. از آنجا که آنها با عشق قدرتمند الهی شما را در بر گرفته اند، می توانید به نتایج مثبت حاصله از موقعیت کنونی اطمینان داشته باشید.
*325*
تغییراتی که اخیرا آنها راخلق نمودید یا متوجه آنها شده اید با رهنمودهای مملو از عشق و خرد اساتید مقرب هدایت شده اند. شما می توانید با اطمینان به اینکه در مسیر حق قرار دارید، از میان این تغییرات شفابخش گذر کنید.
*326*
هرگونه ترس و نگرانی که به نیازهای مادیتان برمی گردد را به اساتید مقرب واگذار نمایید. آنها برای دستیابی شما به این نیازها ایمان شما را تعالی خواهند بخشید.
*327*
اساتید مقرب شما را تحسین می نمایند که در مسیر حق قرار دارید. هرچه بیشتر به صحت رهنمودهای درونیتان در جهت این مسیر اعتماد نمایید، همه چیز بهتر پیش خواهد رفت.
*328*

ایمان شما و نیایش و درخواستتان از اساتید مقرب با تجربه افزایش فراوانی (مانند فراوانی در فرصت ها، ثروت و در جنبه های دیگر) یاری و مساعدت شده اند.
*329*
اعتماد داشته باشید که اساتید مقرب در راستای رسالت الهی زندگیتان یاریگر شما هستند زیرا اینگونه است.
*330*
شما و زندگی شما با عشق پروردگار و اساتید مقرب احاطه شده است. قلبتان را برای دریافت این عشق گشوده سازید و از آن متبرک شوید
*331*
اساتید مقرب به شما یادآور می شوند که آنها زندگیشان را با قدرت افکار مثبت متعهد کرده بودند. کلماتی را که با آنها صحبت می نمایید، می نویسید و یا تفکر می کنید در ارتعاشی مثبت برای جذب بیشترین نتایج حفظ کنید.
*332*
اعتماد داشته باشید که این موقعیت توسط اساتید مقرب که نیایش های شما را به گوش دل شنيده اند و آنها را پاسخ گفته اند، در حال بهبود و هدایت است.
*333*
شما کاملا تحت حمایت، حفاظت، عشق و راهنمایی اساتید مقرب کریم قرار دارید.
*334*
ارتباط روحی شما با فرشتگان، فرشتگان مقرب و اساتید مقرب روشن و بسیار حقیقی است.
*335*
اساتید مقرب در حاليكه از میان بعضی تغییرات ضروری و شفابخش در زندگیتان گذر می کنید، شما را حفاظت و هدایت می کنند.
*336*
نیایش و درخواست شما برای تامین شدن نیازهای مالیتان (مانند: پرداخت صورتحساب ها، پول برای خوراک و سرپناه و موارد دیگر توسط اساتید مقرب شنیده و پاسخ داده شده اند.
*337*
شما با اساتیدی مقرب احاطه شده اید که شما را اطمینان می بخشند که شما کاملا به آنها گوش فرا می دهید و از رهنمودهایشان پیروی می کنید.
*338*

برای دریافت هدايا و برکاتی که اساتید مقرب برای شما می فرستند گشوده باشید. دریافت آنها برای شما خير واطمینان بخش است.
*339*
شما و رسالت الهی زندگیتان کاملا توسط اساتید مقرب حمایت می شوید. از آنها در تمام وجوه زندگی یا مسیر روحيتان درخواست یاری نمایید.
*340*
تمام ملکوتیان شما را نظاره و مراقبت می کنند و نیایش هایتان را پاسخ می گویند.
*341*
احساس شما در این لحظه بهبود می یابد، یاری فرشتگان، فرشتگان مقرب و اساتید مقرب را سپاس گویید، زیرا آنها در حال مراقبت از شما و کسی که دوستش دارید هستند
*342*
نیایش هایتان، ایمان و ارتباطتان را با فرشتگان و اساتید مقرب تعالی بخشیده است. تمام این عوامل در تمامی جنبه های زندگی شما را یاری می کنند.
*343*
نیایش ها و تلاش های روحیتان کمک و راهنمایی بسیاری از فرشتگان امین الهی، فرشتگان مقرب، و اساتید مقرب را جلب نموده است.
*344*
شما عاشق فرشتگان و اساتید مقرب هستید و آن ها نیز عاشق شما هستند. شما ارتباطی بسیار نزدیک و عمیق با آنها دارید.
*345*
ملکوت آسمان ها شما را یاری می نمایند تا تغییرات مثبت و بسیار مورد نیاز زندگیتان را خلق نمایید.
*346*
نیایش ها و درخواست های شما درباره نیازهای مادیتان توسط فرشتگان، فرشتگان مقرب و اساتید مقرب شنيده و پاسخ داده شده است.
*347*
ارتباط روشن شما با فرشتگان، فرشتگان مقرب و اساتید مقرب، دریافت های دورنی و پیروی از رهنمودهای صحیح الهی را موجب شده است. تبریک و تهنیت! راهتان را ادامه دهید
*348*
فرشتگان و اساتید مقرب شما را برای اتصال با جریان جهانی فراوانی یاری می نمایند. گشوده باشید و دریافت کنید
*349*
شما و رسالت الهی زندگیتان با فرشتگان، فرشتگان مقرب و اساتید مقرب یاری و حمایت شده اید.
*350*
تغییراتی که در حال تجربه آنها هستید رهنمودهایی ملکوتی هستند که برای همه کسانی که شامل این تغییر می شوند، برکت به ارمغان خواهد آورد.
*351*
آگاه باشید که برای تغییر زندگیتان در جهت دستیابی به متعالی ترین تصوراتتان کاملا حمایت شده
*352*

صادقانه در جهت رویاهایتان حرکت نمایید، مطمئن باشید که در هر گامی که برمی دارید از رهنمودهای الهی بهره می برید
*353*
اساتید مقرب در کنار شما حضور دارند، از شما حمایت و حفاظت می کنند تا زندگیتان را در جهت رضایت بخشی دگرگون نمایید.
*354*
ملکوت آسمان ها شما را برای تغییر زندگیتان به بهترین وجه کمک می کند.
*355*
تغييرات عظیم و مثبتی به عنوان سپاس از نیایش هایتان و کمکی از طرف اساتید مقرب محبوبتان، در زمانی نزدیک زندگیتان را دگرگون می کند.

*356*
از آنجاکه از رهنمودهای ملکوتی پیروی نموده اید، زندگیتان آسانتر تحت هدایت قرارگرفته است. هم اکنون سختی ها را پشت سر گذاشته اید.
*357*
احسنت! شما به دریافت های درونیتان گوش فرا داده اید و حالا در مسیر حق قرار دارید زندگیتان در شگفت انگیزترین راه ها تغییر می کند.
*358*
برای اینکه امور مالی و شغلی زندگیتان را دگرگون کنید، اساتید مقرب رهنمودهای قدرتمندی به شما می دهند. برای دستیابی به بهترین برکت ها، به دریافت های درونیتان درباره این جنبه های زندگی گوش فرا دهید و از آنها پیروی کنید.
*359*
تغییراتی که اخیرا متوجه آن هستید یا به تازگی خلق نموده اید، پاسخی برای نجواهای قلبیتان در جهت رسالت الهی زندگیتان است. رهنمودهای اساتید مقرب صحيح و اطمینان بخش هستند.
*360*
ملکوت آسمان ها شما را برای دستیابی به نیازهایتان و تامین آنها، یاری می نماید.
*361*
درخواست های شما برای پرداخت شدن صورتحساب ها و دیگر نیازهای زمینی شنیده و پاسخ داده شده اند. هرگونه ترس را به درخواست و نیایشی برای یاری گرفتن بدل کنید.
*362*
باور کنید که شما در حال یاری شدن توسط اساتید مقرب قدرتمند و دوست داشتنی هستید. آنها کمک می کنند که شما و خانوادتان همواره تامین باشيد.
*363*
پاسخ نیایش هایتان در حال ظهور و بروز هستند

*364*
شما با فرشتگان و اساتید مقرب احاطه شده اید، ایشان از شما و خانوادتان حمایت می کنند.
*365*

دریافت های درونیتان را گوش داده و از آنها پیروی نمایید، تا رهنمودهای روشنی برای خلق تغییرات مثبت پیش رو دریافت نمایید که تندرستی، امور مالی و دیگر وجوه مهم زندگیتان را ارتقا می بخشد.
*366*
افکارتان را معنوی سازید، تا بدین گونه بر عشق تمرکز یابید. هرچه عشق بیشتری را به دیگران و خودتان تقدیم نمایید، همه چیز بهتر برایتان پیش می رود.
*367*
شما با پیروی از دریافت های درونیتان در مسیر روشنی قرار گرفته اید بدین صورت که اطلاعاتی در جهت پاسخگویی به نیایشهایتان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
*368*
نیایش ها، مراقبه ها و پیروی از رهنمودهای ملکوتی را ادامه دهید تا به شما کمک کند امور مالی یا دیگر وجوه زندگیتان را ارتقا بدهید.
*369*
نیایش هایتان برای اینکه کاملا مورد حمایت روحی قرار بگیرید، شنيده و پاسخ داده شده اند و شما رسالت الهی زندگیتان را تکمیل می نمایید
*370*
اعمال شما در هماهنگی کاملی با پروردگار و اساتید مقرب است. به گوش فرادادن و پیروی از رهنمودهای درونی ادامه دهید، چراکه این بهترین مسیر برای طی طریق است.
*371*
ارتباط مقدس شما با اساتید مقرب کمک نموده است که رهنمودهای کامل ملکوت را گوش فرا داده و از آنها پیروی نمایید. این راه را ادامه دهید؟
*372*
اطمینان داشته باشید که در مسیر حق قرار دارید، زیرا اینگونه است.
*373*
شما در راه درستی طی طریق می کنید و اساتید مقرب محبوب و قدرتمندی شما را همراهی می نمایند.
*374*

ملکوت آسمان ها شما را برای انتخاب ها و اعمالی که اخیرا انجام داده اید تحسین می نمایند، راهتان را ادامه دهید.
*375*
تبریک و تهنیت برای خلق فرصت هایی در جهت بهبود و سلامتی، چراکه حقیقتا پاسخی برای نجوا هایتان هستند.
*376*
اساتید مقرب رهنمودهای قابل اعتمادی در جهت چگونگی پیشرفت زندگیتان به شما می دهند
*377*
آفرین! شما با ملكوت الهی مشورت نموده اید و دقیقا از رهنمودهای معنوی تبعیت می کنید.
*378*
اساتید مقرب خطاب به شما بیان می کنند که در مسیر مطمئنی در جهت افزایش فراوانی قرار دارید.
*379*
نیایش کردن و پیروی از رهنمدهای الهی را درباره مسیر زندگیتان همچنان ادامه دهید زیرا شما در حال حاضر در دوره ای عالی در جهت رسالت اصلی حیاتتان قرار دارید.
*380*
پروردگار و اساتید مقرب نظاره گر شما هستند و در تمام زمینه ها کاملا شما را حمایت می نمایند.
*381*
اساتید مقرب شما را ترغیب می نمایند تا برای شرح دادن وضعیت مالیتان همواره از کلماتی مثبت در صحبت ها، افکار و نوشته هایتان استفاده نمایید.
*382*
ایمان داشته باشید که همه چیز در زندگی شما در حال پیشرفت است. خصوصا درباره امور ماليتان. باور شما می تواند کوه را جا به جا نماید
*383*
هرگونه نگرانی درباره امور مالی یا دیگر وجوه زندگی را به ملکوت آسمان ها واگذار نمایید تا عاشقانه مورد حمایت و توجه قرار بگیرید.

*384*
نیایش و درخواست شما درباره امور ماليتان توسط فرشتگان و اساتید مقرب شنيده و پاسخ داده شده است.
*385*
تغییراتی را که اخیرا به آنها توجه نموده یا آنها را خلق نموده اید، رهنمودهای الهی در جهت افزایش درآمدهای شما هستند.
*386*
هرگونه نگرانی و دلواپسی درباره امور مالیتان را به اساتید مقرب واگذار نمایید چراکه آنها حاضر به حمایت شما در تمام زمینه ها هستند.
*387*
از آنجا که شما نیایش می کنید و پس از آن به پاسخ های ملکوتی گوش فرا می دهید، در مسیر حق قرار دارید و جریان فراوانی عالم را به روی شما گشوده اند.
*388*
ارتباط مقدس شما با اساتید مقرب موجب شده است تا جریان فراوانی عالم به رویتان گشوده شود. در اختیار داشتن سهم فراوانی از وقت، ثروت، تندرستی و هر آنچه آرزو دارید از آن جمله اند.
*389*
شما در امور مالی و دیگر وجوه زندگیتان تحت حمایت کامل هستید زیرا شما در انتخاب های شغلیتان از دریافت های قلبیتان پیروی می کنید.
*390*
نور و عشق املكوت الهی بر شما می تابد و یاری می نماید تا مورد حمایت و راهنمایی در جهت دستیابی به حیاتی هدفدار قرار گیرید.
*391*
اساتید مقرب از شما در خواست می نمایند که درباره امور زندگی و رسالت الهيتان مثبت اندیش باشید. افکار شما تعیین کننده نتایج حاصله هستند.
*392*
باور داشته باشید که شما برای انجام رسالت الهی تان آماده و شایسته هستید… در همین لحظه.
*393*
اساتید مقرب درخواست های شما برای معنی دار کردن کار و زندگیتان شنیده و پاسخ گفته اند. از رهنمودهای درونیتان پیروی کنید تا مطمئن شوید.
*394*
شما و اهداف زندگیتان کاملا تحت حمایت فرشتگان، فرشتگان مقرب و اساتید مقرب قرار دارید.
*395*
رهنمودهای درونیتان، دقیقا شما را راهنمایی می نمایند تا مهمترین تغییرات در زندگی را خلق نماييد، تغییراتی که شما را در مسیر رسالت اصلی حیاتتان قرار خواهند داد.
*396*
هرگونه نگرانی و دلواپسی درباره رسالت و معنای زندگیتان را به اساتید مقرب واگذارید، ایشان گوش فراداده و پاسخ می دهند.
*397*
شما در مسیر روشنی به سوی رسالت اصلی حیاتان قرار دارید.
*398*
شما در تمام زمینه ها تامین و حمایت شده اید، از زمانيكه وقت و انرژی خود را بر رسالت الهی حیاتتان معطوف نموده اید.
*399*
رسالت الهی زندگیتان در همین لحظه مورد نیاز است و اساتید شما را ترغیب می نمایند تا بی درنگ رسالتان را انجام دهید. از اساتید مقرب برای دریافت هرگونه اطلاعات، انگیزه و حمایتی که برای رسالتتان مورد نیاز است درخواست کمک کنید.
*400*
پروردگار و فرشتگان با عشق، برکت و حمایت شما را در برگرفته اند.
*401*
این پیامی از جانب پروردگار و فرشتگان خطاب به شماست که به شما یادآور می شوند، تا مثبت اندیش باشید و فقط بر رویاهایتان تمرکز کنید نه بر ترس هایتان.
*402*
پروردگار و فرشتگان برای افزایش ایمانتان شما را یاری می نمایند چراکه ایمان ابزار معجزه در جلوه های الهی است.

*403*
پروردگار، فرشتگان و اساتید مقرب همگی به گرد شما آمدند تا در این لحظه عشق و حمایتی بی نهایت را به شما عطا نمایند. آنها را برای یاری رساندن در مورد موقعیت فعليتان فرا بخوانید و از رهنمودهای آنها که پاسخی برای نجواهایتان هستند، پیروی نمایید.
*404*
شما توجه به پروردگار و فرشتگان را در مرکز آگاهیتان قرار داده اید که این امر صلحی درونی برای شما و هر آنچه آرزو دارید به ارمغان آورده است. از آنها درخواست نمایید به هر شکل ممکن که دوست دارید شما را یاری نمایند.
*405*
پروردگار و فرشتگان شما را برای دگرگون کردن زندگیتان در جهت بهترین ها یاری می نمایند.
*406*
نیایش هایتان برای تامین نیازهای زمینی (همچون خوراک، پول برای پرداخت صورت حساب ها، مسکن و مانند اینها) شنيده و پاسخ گفته شده است. هرگونه نگرانی را به پروردگار و فرشتگان واگذار نمایید.
*407*
ملکوت آسمان ها با نشانه ای نیرومند به شما اشاره می کنند که شما در اوج راه خیر و نیکی قرار دارید.
*408*
پروردگار و فرشتگان یاریگر شما هستند تا پاسخ نیایش ها و درخواست های مالیتان را دریافت نمایید. برای دریافت کمک های آنها که ممکن است به صورت الهام های درونی، ایده یا پیشنهاد یاری از جانب اطرافیانتان باشد، گشوده باشيد.
*409*
شما در مورد چگونگی ارتقا زندگیتان مورد حمایت و هدایت معنوی قرار دارید، به همین دلیل زندگیتان دارای معانی پراحساس و معنوی است.
*410*
تصورات و تصدیقات خوش بینانه شما کمک می کنند تا شما در پاسخگویی به نیایش هایتان سهیم باشید. مثبت اندیش باشید زیرا تاثیر گذار است.

*411*
فرشتگان در کنار شما هستند و آماده اند تا به شما آگاهی و رهنمود اعطا کنند. تنها چیزی که نیاز دارید این است که در خواست نمایید.
*412*
این پیامی قدرتمند از جانب فرشتگان که خطاب به شما بیان می کنند که نجواهایتان شنیده شده است. برای اینکه این نیایش ها پاسخ داده شوند شما نیاز خواهید داشت که مثبت اندیشی خود را حفظ نمایید. از فرشتگان بخواهید تا شما را در این جهت یاری نمایند.
*413*
چیزی برای ترس وجود ندارد زیرا فرشتگان، فرشتگان مقرب و اساتید مقرب عاشقانه شما را در بر گرفته اند و از شما حمایت می کنند.
*414*
فرشتگان از جانب پروردگار اندیشه هایی معنوی برای شما فرستاده اند. بر صحت آنها اطمینان کنید و مطابق این اندیشه ها عمل کنید تا به علایقتان نیرو ببخشند.
*415*
فرشتگان برای خلق تغییراتی مثبت در زندگی یاریگر شما هستند و از شما دعوت می نمایند که رها باشید و پیشرفت ها را باور کنید.
*416*
درخواست های شما برای بهبود شرایط زندگیتان توسط فرشتگان شنیده و پاسخ داده شده اند. بدین منظور که نتایج مثبت سریعا محقق شوند، خوش بینیتان را حفظ کنید.
*417*
فرشتگان از شما می خواهند که آگاه باشید که تمام تصورات، تاکیدات و درخواست های مثبتی که دارید شما را در مسیری صحیح در جهت تحقق سریع رویاهایتان قرار می دهند.
*418*
اعمال نیکتان را ادامه دهید، زیرا چشم اندازهای روشن و ارتباط هایتان با فرشتگان دروازه های فراوانی های مالی را به سوی شما گشوده اند.
*419*
شما و فرشتگان برای تکمیل هدف اصلی حیاتتان با يكديگر عمل می کنید. ارتباط و گفتگوهای معنوی با فرشتگان را ادامه دهید. در این صورت همواره از بهترین قدم های بعدی آگاه خواهید شد.

*420*
نیایش ها، ایمان و گشوده بودن قلبتان ارتباط روشنی میان شما و ملكوت ایجاد نموده است. شما در این لحظه عاشقانه توسط پروردگار و فرشتگان یاری می شوید.
*421*
فرشتگان خطاب به شما بیان می کنند: نیرومند باشید و بر مثبت نگری درباره آنچه در آرزوی آن هستید پابرجا بمانید و تمامی ترس ها، دلواپسی ها و نگرانی ها را به ما واگذارید. ایمان و اندیشه های مثبت شما نتایج مورد علاقه برای موقعیت فعلیتان را خلق می نمایند.
*422*
این عدد نشان از پیامی نیرومند از طرف فرشتگان دارد که از شما می خواهند باور، ایمان و یقین داشته باشید که نیایش های شما شنیده و پاسخ داده شده اند، زیرا اینگونه است.
*423*
باور داشته باشید که ملکوت آسمان ها شما را حمایت می نمایند و درست در همین لحظه یاریگر شما هستند.
*424*
فرشتگان در این لحظه ایمان شما را نیرو می بخشند زیرا آنها آگاهند که داشتن یک بینش مثبت درباره موقعیت کنونی، نتایج حاصله را ارتقا می بخشد.
*425*
شما کاملا به فرشتگانتان گوش فرا داده اید و همین امر موجب شده است در صدد خلق تغییراتی برای بهبود بخشیدن شرایط زندگیتان برآیید. از آنها درخواست یاری نمایید که مطابق برنامه هایتان به پیش روید.
*426*
نیایش ها و نیت خیرتان به شما برای تحقق نیازهای مادیتان کمک خواهد نمود در حالیکه نگرانی موضوعات را پیچیده می سازد. از فرشتگان درخواست نمایید تا ایمان شما را تعالی ببخشند.
*427*
فرشتگان در حفظ ایمان مشوق شما هستند بنابراین در مسیر حق قرار دارید.
*428*
ایمان شما و ارتباطتان با فرشتگان دروازه های رضایت مالی را به روی شما می گشایند.

*429*
فرشتگان در پشت صحنه زندگیتان کاملا از شما و رسالت زندگیتان حمایت می کنند.
*430*
نیایش هایتان توسط تمام وجودهای ملکوتی شنیده و پاسخ داده شده اند، ایشان هم اکنون از جانب شما وارد عمل شده اند.
*431*
هرچه بیشتر مثبت اندیش باشید آسانتر می توانید به رهنمودهای مملو از حمایت و عشق فرشتگان و اساتید مقرب گوش فرا دهید.
*432*
باور داشته باشید که رهنمودهای ملکوتی و قابل اطمینان از فرشتگان و اساتید مقربتان را کاملا دریافت می نمایید. این رهنمودها ممكن است در قالب احساس، ایده، تصویر و یا یک نشانه باشند.
*433*
شما کاملا تحت حمایت، عشق و مراقبت فرشتگان و بسیاری از الهيون مقرب قرار دارید.
*434*
تمام نگرانی ها و غم هایتان را به فرشتگان و اساتید مقرب که دقیقا در همین لحظات شما را با عشقی شفابخش در آغوش گرفته اند، واگذاريد.
*435*
احسنت به شما که به خرد درونیتان گوش می دهید و تغییراتی شفابخش در زندگیتان خلق می نمایید. الانتخاب های صحیح شما پاسخی برای درخواست هایتان هستند.
*436*
فرشتگان و اساتید مقرب نیایش های شما را شنیده و پاسخ گفته اند و نیازهای مادیتان در حال محقق شدن هستند.
*437*
شما از رهنمودهای ملکوتی دقیقا پیروی می نمایید و در نتیجه در مسیر حق قرار گرفته اید.
*438*

فرشتگان و اساتید مقرب به شما بیان می دارند که شما را یاری می نمایند تا به نیاز های مالیتان دست پیدا کنید.
*439*
با راهنمایان و فرشتگانتان درباره رسالت اصلی حیاتتان سخن بگویید و بی درنگ از رهنمودهای آنها پیروی نمایید.
*440*
پروردگار و فرشتگانش شما را بسیار زیاد دوست دارند و شما را در این شرایط یاری می رسانند.
*441*
فرشتگان و فرشتگان مقرب به شما بیان می کنند که افکارتان سریعا در قالب فیزیکی به ظهور می رسند بنابراین درباره رویاهایتان مطمئن شوید. از فرشتگان برای اینکه مثبت اندیش باشید درخواست یاری نمایید.
*442*
فرشتگان و فرشتگان مقرب شما را ترغیب می نمایند تا مثبت اندیش باشید تا خوش بینیتان آنها را در پاسخگویی به نیایشهایتان یاری کند.
*443*
شما کاملا تحت حفاظت و عشق فرشتگان و اساتید مقرب هستید، آنها نجواهای قلبیتان را شنیده اند و به درخواست کمکتان پاسخ می دهند
*444*
آنها فرشتگان هستند. آنها همه جا در کنارتان حضور دارند! شما کاملا مورد عشق، حفاظت و راهنمایی تعداد بسیار زیادی از ملکوتیان قرار دارید و چیزی برای نگرانی وجود ندارد
*445*
فرشتگان در تغییراتی که به تازگی متوجه آنها شده اید یا آنها را ایجاد نموده اید، کاملا شما را حمایت می نمایند. بر مبنای برنامه هایتان پیش روید.
*446*
فرشتگان برای تامین نیازهای مادیتان مانند سرپناه، خوراک، ثروت و غیره شما را یاری می رسانند.
*447*

فرشتگان شما را تشویق و تحسین می نمایند چراکه شما برای تحقق کامل رویاهایتان در مسیر روشنی قرار دارید.
*448*
فرشتگان و فرشتگان مقرب به شما در امور مالیتان یاری می رسانند بنابراین مطمئن شوید که متوجه هرگونه دریافت درونی که برای انجام عملی خير به شما الهام می شود هستید واز آنها پیروی نمایید. چراکه که فرشتگان از این طریق به شما یاری می رسانند. در انتظار پیشرفت های مالی که در راه است باشید.
*449*
فرشتگان و فرشتگان مقربی نیرومند از اهداف زندگی و اعمال معنویتان حمایت می نمایند. مطمئن و بی پروا در جاده رویاهای زندگیتان به پیش روید
*450*
پروردگار و فرشتگان از آغاز تا رسیدن به رسالت حیاتتان یاریگر شما هستند. تمام ترس و اندوه ها را به آنها بسپارید.
*451*

فرشتگان بیان می کنند، تغییراتی را که خلق نموده اید، بسیار نیک و خبر هستند و تنها چیزی که در این مرحله نیاز دارید، مثبت اندیشی است.
*452*
فرشتگان ایمان و اعتماد شما را درباره تغییراتی که ایجاد نموده اید یا متوجه آن شده اید، تعالی می بخشند.
*453*
به پیش روید و تغییرات مدنظرتان را ایجاد نمایید، زیرا کاملا تحت حفاظت و حمایت فرشتگان و اساتید مقرب قرار دارید.
*454*
تغییراتی که مدنظر شماست پیشنهاداتی از جانب فرشتگان نگهبانتان و فرشتگان مقرب هستند. هنگامیکه شما گام هایی ضروری برای ایجاد تحولاتی شفابخش را بر می دارید، کلمه به کلمه پاسخ نیایش هایتان را دریافت می نمایید.
*455*

لطفا درباره تغییرات ناگهانی و بزرگی که درست در این لحظه برای شما رخ می دهد، هیچ گونه نگرانی نداشته باشید. زیرا فرشتگانی که نیایش هایتان را پاسخ داده اند، آنها را تحت نظر داشته اند. فرشتگان شما را حمایت می کنند تا شما زندگیتان را به سمت راه هایی پربرکت دگرگون نمایید.
*456*
هرگونه نگرانی و اندوه درباره تغییراتی که مدنظرتان است یا تغییراتی که ایجاد نموده اید را به فرشتگان واگذارید. این تغییرات برکت های عظیمی با خودشان به ارمغان می آورند.
*457*
شما در مسیر درستی برای ایجاد دگرگون ساختن زندگیتان قرار گرفته اید و فرشتگان در تمام مسیر همگام با شما هستند.
*458*
به تغییراتی که برای انجام آنها هدایت شده اید اعتماد نمایید چرا که اعمال نیک امروز شما ذخیره ای برای آینده شما هستند.
*459*
فرشتگان برای ایجاد تغییراتی مثبت در زندگی که شما را در جهت رسالت اصلی حیاتتان قرار می دهد، راهنمایی می نمایند.
*460*
پروردگار و فرشتگان متوجه نیازهای زمینی شما هستند. قلب و ذهنتان را بر عشق الهی متمرکز نمایید و نتیجه را به ملکوت آسمان ها واگذارید
*461*
شما و فرشتگان در پاسخگویی به نیایشهایتان با هم سهیم هستید. نقش شما این است که همواره افکارتان را تا حد ممکن مثبت نگهدارید. برای
این امر نیز از فرشتگان درخواست یاری نمایید.
*462*
فرشتگان از شما می خواهند برای اینکه نیایشهایتان پاسخ داده می شوند، ایمان قوی دارید. فرشتگان در پشت صحنه زندگی برای یاری شما عمل می کنند تاجاییکه به زودی آنها را خواهید دید.
*463*
شما با نیایش هایتان مهمترین یاری را دریافت نموده اید! شما اساتید مقرب، فرشتگان نگهبان، و فرشتگان مقربی دارید که هم کنون برای پاسخ به درخواست هایتان وارد عمل شده اند.

*464*
فرشتگان شما را با حفاظت، عشق و حمایت الهيشان در تمام وجوه یاری می نمایند.
*465*
از رهنمودهای درونیتان پیروی نمایید، رهنمودهایی که درباره تغییرات ایجادشده برای بهبود زندگیتان بوده است. این تغییرات پاسخ نیایش هایی که در طلب آنها بوده اید را برایتان به ارمغان خواهند آورد.
*466*
نگرانی زمینی (مانند: امور مالی، شغلی روابط، مسکن و غیره را به فرشتگان واگذاريد. هرگونه دلواپسی را به درخواست های یاری بدل سازید و به زودی نور را در زندگیتان احساس می کنید و خواهید دید.
*467*
فرشتگان بیان می کنند که شما در مسیر حق قرار دارید و منافعی در جهات روحی و مادی کسب می نمایید. راهتان را ادامه دهید. بر
*468*
درخواست های کمک شما در مورد امور مالیتان توسط فرشتگان شنیده و پاسخ داده شده است. ایشان از شما درخواست می نمایند تمام نگرانی ها و ودلواپسی هایتان را به آنها واگذار نمایید. همه چیز عالی است
*469*
در زمانهایی که بر رسالت الهيتان تمرکز دارید، فرشتگان به شما کمک می کنند تا صورت حسابهایتان را پرداخت نمایید و خوراک و سرپناه مناسب داشته باشید.
*470*
نجواهای قلبیی و اعمال روحی شما، شما را در مسیر صحیح قرار داده است. شما در این لحظه دقیقا در جایی هستید که باید باشید.
*471*
هرچه بیشتر از کلمات مثبت در افکارتان، سخنانتان و نوشته هایتان استفاده نمایید، احساس بهتری خواهید داشت.
*472*
فرشتگان از شما دعوت می نمایند که باور داشته باشید همه چیز در راستای فرمان الهی است، زیرا این چنین است.
*473*
شما و کسی که دوستش دارید در دستان مملو از عشق فرشتگان و اساتید مقرب قرار دارید. ایشان در تمام جهات از شما حمایت می کنند. هرگونه نگرانی و دلواپسی را به آنها بدهيد.
*474*
فرشتگان برای خلق فرصت های عالی برای خودتان شما را تحسین می نمایند و آنها برای ادامه حرکت در مسیرهای صحیح مشوق شما هستند.
*475*
تغییراتی را در که زندگیتان متوجه آن شده اید یا آن را ایجاد نموده اید شما را در مسیر روشنی قرار می دهد. فرشتگان بر این تغییرات نظارت دارند تا مطمئن شوند که آنها برای شما آرام بخش و شفابخش هستند.
*476*
فرشتگان می خواهند که شما از اینکه آنها درخواست های شما را در باره پرداخت صورت حساب ها و دیگر دلواپسی ها شنیده و به آنها پاسخ داده اند، آگاه باشید. همه چیز عالی است.
*477*
شما کاملا به فرشتگانتان گوش داده اید و در جهت رسیدن به هدف اصلی حیاتتان در حال حرکت هستید. شما گام هایی در جهت پیشبرد تحقق رویاهای قلبیتان بر می دارید.
*478*
فرشتگان بیان می کنند که شما در مسیر حق قرار دارید، تا آنجاکه امور مالیتان پیشرفت می نماید.
*479*
افکار، ایده ها و اعمال شما در ارتباط با امور شغلی و رسالت زندگیتان توسط فرشتگان بصورت معنوی هدایت شده اند.
*480*
برای دریافت فراوانی در خیر و نیکی از جانب ملکوت آسمان ها گشوده باشید. متوجه هدایایی که این روزها بدستتان می رسد، باشید.
*481*

فرشتگان شما را یاری می نمایند تا درباره موقعیت مالیتان خوش بین و مثبت اندیش بمانید و در این صورت فراوانی به سمت شما می آید.
*482*
اعتماد داشته باشید که فرشتگان شما را در تمام مسیرها حمایت می نمایند، زیرا اینگونه است.
*483*
درخواست کمک شما درباره امور مالی توسط فرشتگان، فرشتگان مقرب و اساتید مقرب شنیده و پاسخ داده شده اند.
*484*
شما کاملا تحت حمایت و عشق فرشتگان قرار دارید، ایشان در تمام وجوه زندگی خصوصا در امور مالی و شغلیتان یاریگر شما هستند.
*485*
فرشتگان شما را برای تغییر، پیشرفت و بهبود امور شغلی و مالی زندگیتان یاری می نمایند، بنابراین در جهت بهترین خیر و نیکی ها هستید.
*486*
فرشتگان به شما اطمینان می دهند که یاریگر شما در پرداخت صورت حساب ها و دستیابی به نیازهای مادیتان برای شما و کسی که دوستش دارید هستند. هرگونه نگرانی و دلواپسی را به فرشتگان واگذارید و آگاه باشید که همه چیز عالی است.
*487*
شما کاملا رهنمودهای فرشتگان را در باره امور مالی و شغلیتان گوش فرا می دهید و از آنها پیروی می نمایید، در نتیجه در مسیر صحیح دستیابی به رویاهایتان قرار گرفته اید.
*488*
فرشتگان برای ظهور فراوانی شما را یاری می نمایند و درخواست هایتان را پاسخ می گویند.
*489*
باور داشته باشید که فرشتگان حمایتگر شما هستند تا بر ابعاد معنوی زندگیتان تمرکز نمایید. هدف های در ارتباط با کار و
*490*
اهداف کار و زندگی شما توسط فرشتگان و پروردگار تحت حفاظت و مراقبت قرار گرفته اند

*491*
هرچه بیشتر درباره کارهایتان مثبت نگر باشید، همه چیز بهتر پیش خواهد رفت.
*492*
باور داشته باشید که فرشتگان شما را برای اینکه کارهایتان معنا و رسالتی الهی پیدا کنند، یاری می کنند.
*493*
نیایش های شما در ارتباط با رسالت اصلی زندگی و حرفه تان توسط فرشتگان، فرشتگان مقرب و اساتید مقرب شنیده و پاسخ داده شده اند.
*494*
فرشتگان در کنار شما گام بر می دارند، و در هر قدم از مسیر کار و رسالت الهی حیاتتان در حال راهنمایی شما هستند. در
**495*
فرشتگان کاملا شما را برای تغییر زندگیتان حمایت می کنند، چنانکه شما بتوانید در هر کاری بر احساس های معنویتان تمرکز نمایید.
*496*
فرشتگان به شما اطمینان می دهند که تمام صورت حساب های شما پرداخت خواهند شد و نیازهایتان برآورده می شوند، در صورتیکه تمرکزتان را در اختیارات حرفه ای بر مبنای رضایت م ر وحيتان قرار دهید.
*497*
فرشتگان بیان می کنند که شما کار بسیار صحیحی انجام می دهید که درست در همین لحظه بر رسالت اصلی حیاتتان تمرکز نموده اید.
*498*
شما و کارهایی که بر مبنای معنوی انجام می دهید توسط فرشتگان در تمام جهات حمایت شده اید.
*499*
فرشتگان شما را ترغیب می نمایند تا کاملا وقت و انرژی خود را بر انجام کارهایی با پشتوانه معنوی و رسالت الهی زندگیتان متمرکز نمایید.

*500*
نیایش های معنوی مکررتان، شما را به حكمت لا يتناهى الهی متصل ساخته است. از رهنمودهای الهی برای ایجاد دگرگونی های شفابخش در زندگیتان پیروی نمایید.
*501*
در هنگام ایجاد تغییرات، بسیار اهمیت دارد که افکارتان را متمرکز بر خرد الهی که تمام اجزاء وجود را در بر می گیرد، حفظ نمایید. مثبت اندیش باشید و پرهیزگارانه با پروردگارتان ارتباط داشته باشید.
*502*
باور داشته باشید تغییراتی را که خلق نموده اید یا مرتبط با ایجاد آن هستید، از جانب عشق و خرد الهی تحت هدایتی ملکوتی قرارگرفته اند.
*503*
ملکوت آسمان ها شما را در تغییر و پیشرفت زندگیتان یاری می نمایند. ایده های شما الهاماتی فرو فرستاده شده از درگاه پروردگار و اساتید مقرب هستند، که از شما و کسی که دوستش دارید مراقبت و محافظت می نمایند.
*504*
از احساسات و اندیشه هایتان درباره تغییرات مثبتی که در زندگیتان خلق می نمایید، آگاه باشید و از در آنها پیروی نمایید.
*505*
از زمانیکه شما پروردگار و معنویت را محور زندگیتان قرار داده اید، همه چیز برای شما دگرگون شده است. باور داشته باشید و آگاه باشید که این تغییرات پاسخی برای نجواهای قلبی شما هستند و پروردگار از شما حفاظت و حمایت می نماید.
*506*
پروردگار تمام نیازهای مادی شما را تامین می نماید که پیشرفت هایی در امور زندگی منزل و کار را نیز شامل می شود.
*507*
پروردگار با این عدد به شما بیان می نماید در مورد تغییراتی که ایجاد آنها مدنظرتان است یا آنها را خلق نموده اید در مسیر صحیحی قرار گرفته اید. بر مبنای برنامه هایتان به پیش روید.
*508*

نیایش هایتان و تحولاتی که در زندگیتان اعمال نمودید، با افزایشی در روند جریان های مالیتان به ثمر نشستند.
*509*
دگرگونی هایی که در حال تجربه آنها هستید، شما را در جهت تکمیل رسالت اصلی حیاتتان آماده می سازند.
*510*
احسنت! تمرین های روحی که به تازگی انجام داده اید، افکار و ارتعاشات معنویتان را تعالی بخشیده است. مثبت بمانید چراکه اندیشه هایتان تغییرات مثبتی را در زندگیتان خلق می نمایند.
*511*
عادت های منفی و قدیمی را با نگرشی تازه و بسیار مثبت تعویض نمایید
*512*
اعمالتان را در جهت افزایش ایمان و بینش مثبت ادامه دهید، چرا که این امر تاثیراتی بسیار حقیقی و اخیر بر زندگی شما گذاشته است.
*513*
اساتید مقرب و تاکیدات مشت شما و زندگیتان را در راه های شگفت انگیزی دگرگون می سازند
*514*
هرگونه نگرانی و ابهام درباره تغییراتی که در زندگیتان رخ می دهد، را به فرشتگان واگذار نمایید و آنها شما را یاری می نمایند تا احساستان زلال تر شوند و اعتماد درونیتان برای برداشتن قدم های بعدی افزایش یابد.

*515*
شما تازگی و بیش از پیش مثبت بودن را در ارتباط با زندگی پذیرفته اید. این بدان معنی است که روابط و دیگر جنبه های زندگیتان تغییر خواهد نمود… در جهت بهترین ها
*516*
تغییراتی که به تازگی خلق نموده اید، با اندیشه ها و رفتارهای مثبت شما آميخته می شوند و شما را یاری می نمایند تا از هر لحظه زندگی لذت ببرید. *517*

از نو نگریستن را در تصورات و بینش های مثبتتان ادامه دهید، زیرا این امر تغييرات شفابخشی را در زندگیتان خلق می نماید.
*518*
افكار روشن و معنوی شما در باره ثروت جریانی از فراوانی را به روی شما گشوده است.
*519*
افکار مثبت را در باره کارهایتان حفظ نمایید. نگرانی ها و اندوه را درباره شغلتان دور سازید. در این صورت افکارتان شما را در سفر به سوی مقصد اصلی حیاتتان هدایت خواهند نمود.
*520*
باور داشته باشید که ملکوت آسمان ها شما را برای ایجاد تغییرات مثبت زندگیتان یاری می نمایند
*521*
برای اینکه به فرصت ها و روابط جدید دست یابید، نیاز است که خوش بین باشید و فقط از کلماتی مشت در افکارتان، سخنانتان و نوشته هایتان استفاده نمایید
*522*
با ایمان قادر به انجام هر کاری هستید! حقیقتا باور داشته باشید که نیایش هایتان برای تعالی زندگیتان را شنیده و پاسخ داده شده اند.
*523*
اساتید مقرب شما را راهنمایی می کنند تا گذشته را رها نمایید و آینده را در آغوش بگیرید.
*524*
فرشتگان و اساتید مقرب در طرح های جدیدتان شما را نظاره می کنند و به شما کمک می کنند تا ایده ها و رویاهایتان به حقیقت بپیوندند.
*525*
باور داشته باشید که تغييرات عظیمی که تجربه می نمایید در جهت بهترین ها رخ می دهند و همه چیز روبه آرامش پیش خواهد رفت.
*526*
ایمان داشته باشید که روش ها و رویکردهای جدیدتان، زندگی شما را متعالی خواهد ساخت و این پیشرفت شامل امور مالیتان، تندرستی و روابطتان نیز می شود.

*527*
آگاه باشید که تصمیماتتان برای ایجاد تغییرات مثبت یک ایده بسیار عالی است. با یقین و اعتماد به سوی این تغییرات به پیش روید.
*528*
اعتماد داشته باشید که ایده های جدیدتان موفقیت هایی در امور مالیتان بهمراه دارند، زیرا اینگونه خواهد بود.
*529*
رهنمودهای درونیتان را برای ایجاد اعمالی با اهداف معنوی که در راستای رسالت اصلی حیاتتان است، دنبال نمایید.
*530*
پروردگار و اساتید مقرب شما را پند می دهند تا فرصت هایی در جهت بهبود زندگیتان خلق نمایید و به خودتان توجه و رسیدگی کنید.
*531*
درباره تغییراتی که خلق نموده اید و یا در فکر ایجاد آنها هستید، مثبت اندیش باشید زیرا ایده ای که این تغییرات را ایجاد می نماید رهنمودی الهی است. *532*
اعتماد داشته باشید که اساتید مقرب برای اینکه زندگیتان را بهبود دهید، به شما انگیزه و امید می دهند
*533*

نیایش های شما برای درخواست راهنمایی در مورد چگونگی تغییرات زندگیتان توسط تعداد زیادی از اساتید مقرب که عاشق شما هستند و از شما محافظت می کنند، شنیده و پاسخ داده شده اند.
*534*
شما در حالیکه از میان بعضى تجارب تغيير دهنده و مثبت زندگی عبور می کنید، کاملا تحت حمایت فرشتگان و اساتید مقرب قرار دارید
*535*
کاملا تمرکزتان را بر محور نیایش و معنویتی که در تمام جنبه های زندگی یاریگر شما هستند، قرار دهید.

*536*
اساتید مقرب به شما بیان می کنند که تغییر تمرکزتان شما یاری می نماید تا فشارهای روزانه زندگی را رها نمایید.
*537*
تغییراتی را که ایجاد نموده اید، رهنمودهای الهی هستند و ایده هایی بسیار عالی.
*538*
امور مالی شما در حال پیشرفت است، سپاس برای ارتباط معنویتان با اساتید مقرب و برای اینکه رهنمودهای آنها را با اعتماد دنبال می نمایید.
*539*
اساتید مقرب به شما می گویند که زندگیتان به بهترین وجه در حال تغيير است، خصوصا با توجه به هدف الهی زندگیتان و اعمال معنویتان.
*540*
پروردگار و فرشتگان هم اکنون پیامی قدرتمند برای ایجاد تغییرات در جهت بهبود شرایط زندگیتان به شما می دهند.
*541*
فرشتگان از شما دعوت می نمایند که در رابطه با ارتقا زندگیتان مثبت اندیش باشید چراکه افکارتان بر نتایج حاصله تاثیر گذارند.
*542*
باور داشته باشید که فرشتگان از شما مراقبت می نمایند تا تغییرات در زندگیتان به بهترین وجه رخ دهند.
*543*
فرشتگان نیرومند و دوست داشتنی، فرشتگان مقرب و اساتید مقرب در حال پاسخگویی به درخواست های شما هستند و زندگیتان روز به روز بیشتر پیشرفت می نماید.
*544*
شما با عشق و حمایت فرشتگان حمایت شده اید ایشان شما را یاری می نمایند تا تغییرات زندگیتان در زیباترین مسیرها رخ دهند.
*545*

بر نیایش های خود با فرشتگان پابرجا بمانید تا به قلمروهای جدیدی از زندگی هدایت شوید. هر ترس و نگرانی را به آنها واگذار نمایید.
*546*
فرشتگان شما را در جهت پیشرفت امور منزل و حرفه زندگیتان یاری می نمایند.
*547*
احسنت و آفرین که با فرشتگان سخن می گویید، به رهنمودهایشان گوش فرا می دهید و خودتان را در مسیر حق قرار می دهید.
*548*
فرشتگان خطاب به شما بیان می کنند تغییراتی را که ایجاد نموده اید، بهترین رضایت مالی را برای شما به ارمغان خواهند آورد
*549*
مکررا درباره رسالت اصلی حیاتتان با فرشتگان سخن بگویید، در این صورت آنها شما را برای متعادل نمودن زندگیتان یاری خواهند نمود تا آنجاکه اعمالتان مبتنی بر معنویت خواهند بود.
*550*
پروردگار در حالیکه تغیرات مهمی را در زندگی تجربه می نمایید، از شما مراقبت می نماید.
*551*
ذهنتان را درباره پیشرفت زندگیتان در حالت مثبت حفظ نمایید، زیرا کلماتی که در افکارتان، سخنان و نوشته هایتان استفاده می نمایید، هم قادرن
د یاریگر شما باشند و هم اینکه شما را عقب نگهدارند.
*552*
باور داشته باشید که زندگیتان رو به بهتر شدن است، زیرا اینگونه است.
*553*
اکنون زمان مناسبی است که تغییراتی برای بهبود زندگیتان ایجاد نمایید و شما در گذر از این تغییرات توسط اساتید مقرب حمایت می شوید.
*554*
فرشتگان به شما اطمینان می دهند که تغییراتی که اکنون در حال تجربه آن هستید برای شما برکت بهمراه دارند. اجازه دهید تا هر آنچه مربوط به گذشته است رها شود و از آینده استقبال نمایید.

*555*
تغییرات عظیمی تمام زندگیتان را دگرگون می نمایند. برای اینکه آنها را در عالی ترین سطح ممکن رخ دهند، از مثبت بودن افکارتان اطمینان یابید و بر نیایش و ثباتتان تمرکز نمایید.
*556*
به ایده ها و فرصت های جدیدتان توجه نمایید چراکه آنها زندگیتان را آسان تر می نمایند و شما را از استرس ها رها می کنند.
*557*
تغییراتی که مدنظر شماست یا آنها را ایجاد نموده اید کاملا مناسب با شرایط کنونی شما هستند.
*558*
شما با انجام فعالیت های اخیرتان بر وجود خودتان سرمایه گذاری نموده اید. حال که نسبت به خودتان توجه بیشتری نشان می دهید، بهترین نتایج را به زودی مشاهده خواهید نمود.
*559*
اکنون زمانی است برای تغییر تمرکز کاریتان تا آنجا که در راستای اهداف و معانی مرتبط با باورهای معنویتان قرار گیرند
*560*
در خصوص یاری گرفتن درباره نگرانی های زندگیتان به پروردگار توجه نمایید و تغییراتی را که در راستای معنوی با دریافت های درونیتان قرار دارند، ایجاد نمایید.
*561*
بینش جدید شما در رابطه با کار و زندگیتان در حال دگرگون نمودن همه چیز در جهت بهترین هاست.
*562*
باور داشته باشید که در تمام وجوه پیشرفت خواهید نمود، امور ماليتان، زندگی خانوادگی و شغلتان نیز مشمول این پیشرفت می شوند. ایمان شما دروازه فرصت های جدید را به روی شما می گشاید.
*563*
هرگونه نگرانی و دلواپسی را به اساتید مقرب واگذار نمایید و از رهنمودهای معنوی آنها که در قالب دریافت های درونی با ایده های جدید هستند، پیروی نمایید.

*564*
فرشتگان شما را یاری می نمایند تا زندگیتان را ارتقا دهید، بنابراین در ارتباط با زندگی و کارتان همه چیز آسان تر به سوی شما جذب خواهد شد.
*565*

رویدادهایی موجب شده اند که زندگیتان دگرگون شود و نهایتا بهترین برکت ها را برای شما و کسی که دوستش دارید به ارمغان خواهند آورد.
*566*
خودتان را قوی و نیرومند ببینید. مسولیت پیشرفت زندگیتان را بپذیرید.
*567*
تغییراتی که آنها را مدنظر قرار داده اید یا ایجاد نموده اید، ایده های بسیار عالی هستند که به شما کمک می کنند، از فشارهای زندگی رها شوید.
*568*
جریان فراوانی عالم به روی شما گشوده است تا زمانیکه در پیروی از دریافت های درونیتان با خودتان صادق باشید خصوصا زمانیکه که به شما اصرار دارند تغییراتی را برای بهبود زندگیتان انجام دهید.
*569*
هرچه بیشتر برا فرصت ها و نیایش هایتان تمرکز نمایید، حمایت و یقین بیشتری را درباره رسالت اصلی حیاتتان احساس خواهید نمود.
*570*
شما در تصمیماتی که برای تغییر و بهبود زندگتان اتخاذ می کنید، از خرد الهی بهره می برید.
*571*
درباره پیشرفت هایی که در حال ایجادشان هستید، مثبت اندیش باشید. چراکه به بهترین وجه انجام می گیرند.
*572*
باور داشته باشید که زندگیتان رو به بهتر شدن پیش می رود، زیرا اینگونه است.
*573*

شما دقیقا از رهنمودهای معنوی اساتید مقرب پیروی می نمایید و گام ها بلندی را برمی دارید و حرکت های قابل توجهی را انجام می دهید.
*574*
فرشتگان شما را یاری می نمایند که در راه ایجاد پیشرفت هایی بزرگ در زندگیتان قدم بر دارید
. *575*
تغییراتی عظیمی که در حال تجربه آنها هستید پاسخی برای نجواهای قلبيتان هستند و برکت های زیادی برای شما و کسی که دوستش دارید به ارمغان خواهند آورد.
*576*
هرگونه ترس و نگرانی را درباره تغییرات زندگیتان به ملکوت آسمان ها بسپارید چراکه این تغییرات چه بسیار سختی هایی را که آسان می نمایند.
*577*
احسنت! شما قدم های درستی را برداشته اید و در راه حق هستید.
*578*
اندیشه های شما واضح و روشن مبتنی بر اهدافتان هستند و همین امر، امور مالیتان را پیشرفت خواهد داد.
*579*
اکنون زمانی است برای تغییر شرایط کاریتان در جهت اینکه آن را معنی دار و تکمیل نمایید.
*580*
تمرکزتان را بر پروردگار و معنویت قرار دهید، تمام نیازهای زمینیتان مورد توجهات الهی قرار خواهند گرفت.
*581*
بینش ذهنی مثبت و جدید شما بعلاوہ خوش بینی که در افکار و سخنانتان وجود دارد، امور مالیتان را در جهت بهترین ها ارتقا می دهند.
*582*
باور داشته باشید که به نیازهای مالیتان خواهید رسید چراکه ایمان شما عالی ترین جلوه ها را فرا می خوانند.

*583*
اساتید مقرب نیایش های شما درباره کاهش دادن فشارهای مالی را شنیده و پاسخ گفته اند و برای ايجاد تغييراتی شفابخش که منجر به ارتقای شرایطتان خواهند شد، راهنمایی می نمایند. از دریافت های درونیتان پیروی نمایید و تغییرات را مبتنی بر آنها خلق کنید.
*584*
هرگونه نگرانی و ترس را خصوصا در ارتباط با امور کاری و مالیتان به فرشتگان واگذارید چراکه آنها شما را در پیدا کردن مسیرهایی که به حمایت و برکت جهان هستی منتهی می شود و برای همگان در دسترس است یاری می نمایند.
*585*
برای پیشرفت امور مالیتان، شما نیاز به ایجاد تغییرات اساسی در زندگی خود خواهید داشت. شما هم اکنون می دانید که چگونه تغييراتی مدنظر است، بنابراین قدم هایتان را در جاده صحيح بردارید. اکنون! /
*586*
شما راه های رهایی از فشارهای مالی را از میان نیایش هایتان، تصوراتتان و زمانهایی که صرف انجام اعمالی که برایتان حایز اهمیت و معنی هستند، خواهید یافت.
*587*
تلاش های اخیرتان شما را در جاده درست موفقیت قرار داده اند
*588*
دگرگونی های اخیر شما را یاری داده اند تا روش های مالی جدیدی که جریانی از فراوانی را به روی شما گشوده است، اتخاذ نمایید.
*589*
از آنجا که تغییراتی در رابطه با کارتان ایجاد نموده اید، بنابراین رضایت و کمال بیشتری را دریافت می کنید و به نیازهای مالیتان دست می یابید.
*590*
تمرکزتان را کاملا بر این سوال قرار دهید که چگونه می توانم خدمتی معنوی انجام دهم؟ و اجازه دهید که تمام مسایل دیگر تحت شعاع تو اله قرار گیرد. تمام آنچه که نیاز دارید این است که به صدایی حاکی از عشق گوش فرا دهید و از رهنمودهای مملو از آرامش آن که شما را برای ایجاد تغییراتی شفابخش فرا می خواند، پیروی کنید.

*591*
از آنجا که درباره رسالت الهيتان مثبت نگر هستید، کارهایتان مبتنی بر معنویت و پرمعنی تر هستند.
*592*
باور داشته باشید زمانيکه انرژی و وقتتان را بر انجام اعمالی مبتنی بر معنویت اختصاص دهید کاملا تحت حمایت قرار می گیرید.
*593*
اساتید مقرب درخواست هایتان برای ایجاد پیشرفت در کارها را شنیده و پاسخ داده اند بنابراین آنها مبتنی بر معنویت و پرمعنی تر انجام می شوند.
*594*
فرشتگان شما را یاری می نمایند تا تغییراتی شفابخش و ضروری که به شما اجازه می دهند وقتتان را صرف رسالت الهیتان کنید ایجاد نمایید.
*595*
تغییراتی را در کارهایتان ایجاد نمایید که آنها را مبتنی بر معنویت می سازند.
*596*
چنانچه بر خدمت در راه هدفی معنوی متمرکز باشید، تمام مسائل زندگیتان آسان تر تدبیر خواهند سر شد.
*597*
شما در رابطه با اندیشه ها و اعمال مرتبط با حرفه شغلیتان در مسیر حق قرار دارید.
*598*
تلاش های مرتبط با حرفه ی جدید شما که مبتنی بر معنویت روح است بسیار موفقیت آمیز خواهند بود.
*599*
این پیام شما را ترغیب می نمایند تا افکار و اعمالتان را تغییر دهید تا آنجا که وقتتان را کاملا وقف تکمیل رسالت الهی حیاتتان نمایید (و آن موضوعاتی را شامل می شود که در قلبتان عزیزتر و به آن نزدیک تر است).
*600*
هرگونه نگرانی و ترس را به پروردگار واگذارید، او از شما مراقبت و حمایت می نماید

*601*
نیایش هایتان، افکار مثبتتان و توجهتان به پروردگار، شما را در کاهش دادن استرس های زندگیتان یاری خواهند رساند.
*602*
باور داشته باشید که پروردگار در تامین نیازهای روزانه تان به شما یاری خواهد رساند، زیرا اینگونه است.
*603*
درخواست های یاری شما توسط پروردگار و اساتید مقرب (مانند(پیامبران الهی) حضرت مسیح و عرفا) شنیده و پاسخ داده شده اند.
*604*
پروردگار و فرشتگان از شما و کسی که دوستش دارید مراقبت می نمایند. اطمینان داشته باشید که محافظت و تامین می شوید.

*605*
پروردگار برای ارتقای زندگیتان به شما یاری می رسانند بنابراین از آرامش ذهنی بیشتری برخوردار هستید.
*606*
در صورتیکه پروردگار و معنویت را محور زندگی خودتان قرار دهید، همه چیز تحت شعاع آن قرار می گیرد.
*607*
بینش معنویتان شما را در مسیر حق قرار داده است و نیازهای مادیتان در حال تامین شدن هستند.
*608*
هرگونه نگرانی مالی را به پروردگار واگذارید کسی که تامین کننده تمام نیازهای مادی است.
*609*
درباره رسالت الهيتان با پروردگار نجوا کنید، هرگونه نگرانی و سوال درباره زندگی و مسیر روحيتان را مطرح نمایید.
*610*

برای فرو نشاندن نگرانی ها تصورات و نیایش های مثبتی را بکارگیرید.
*611*
کلماتی که با آنها تفکر می کنید، سخن می گویيد يا می نویسید چگونگی رویدادها را برای شما رقم می زنند بنابراین بر رویاهایتان و پی آمدهای مثبت تمرکز نمایید.
*612*
درباره شرایط کنونیتان خوش بین باشید چراکه خوش بینی و ایمان بهترین نتایج را خلق می نمایند.
*613*
اساتید مقرب شما را یاری می نمایند تا در رابطه با شرایط کنونیتان از احساس صلح و شادی برخوردار باشید.
*614*
هرگونه ترس و نگرانی را به فرشتگان واگذار نمایید، ایشان با توجهات روزانه شان یاریگر شما هستند.
*615*
نگرش مثبت جدید شما شرایط کار و زندگیتان را ارتقا می دهد.
*616*
فقط به امکانات توجه نمایید نه به خیال های مادی. شما قدرتمند هستید و این توانایی را دارید که با بکارگیری یک ذهن شت در هر شرایطی پیروز باشید. نی
*617*
با توجه به رویکردهای معنوی جدیدتان راهتان را ادامه دهید. زیرا این رویکردها تاثیرات مثبتی بر شما و زندگیتان می گذارند.
*618*
تمرینات تمرکزی شما در حال تاثیرگذاریند. به روند تصور نمودن و تصدیق کردن فراوانی ادامه دهید.
*619*
درباره امور شغلی و مالی خود خوش بین باشید و تمام تمرکز کاریتان را بر خدمت در جاده معنویتان قرار دهید.

*620*
باور داشته باشید که پروردگار به نیازهای مادیتان توجه دارد، زیرا حقیقت غیر از این نیست.
*621*
ایمان و افکار مثبت شما، شرایط کنونی را به زیبایی حل و فصل می نمایند، بنابراین این رویه شفابخش را دنبال کنید.
*622*
این پیامی بسیار تاثیرگذار از جانب فرشتگان خطاب به شماست که شما را ترغیب می نمایند تا: یقین داشته باشید که همه چیز عالی پیش خواهد رفت زیرا اینطور خواهد شد.
*623*
باور داشته باشید که اساتید مقرب به درخواست های کاری شما گوش فراداده و آنها را پاسخ گفته اند چراکه اینگونه است.
*624*
بر قدرت معجزه آسای فرشتگان در یاری و حمایت شما ایمان داشته باشید
*625*
یقین داشته باشید تغییراتی که ایجاد آنها مدنظرتان است یا تحولاتی که آنها را خلق نموده اید به بهبود شرایط کنونیتان کمک خواهند نمود
*626*
هيچ مهم نیست که در اطرافتان چه رخ می دهد، باور داشته باشید که همه چیز به خوبی تدبير خواهد شد. ایمان و باور شما در دستیابی به بهترین نتایج تفاوت های مثبت عظیمی ایجاد می نماید.
*627*
در ایمان خود به یقین رسیده اید، چراکه فعالیت های اخیرتان پیشرفت های عظیمی را در کار و زندگیتان رقم می زنند.
*628*
باور داشته باشید که همواره ثروت کافی برای تامین هزینه ها و مراقبت از خودتان خواهید داشت.
*629*
يقين داشته باشید که شما قادر شده اید تا از خودتان حمایت نمایید، چراکه شما خودتان را وقف انجام رسالت معنوی زندگیتان نموده اید.

*630*
هر اندوه را به پروردگار و فرشتگانش بسپارید و درباره شرایط کنونیتان درخواست یاری نمایید چراکه آنها قادرند میان شما و مشکلاتتان حایل شوند.
*631*
اساتید مقرب از شما دعوت می نمایند که در مورد شرایط فعلیتان مثبت اندیش بمانید، چراکه اندیشه های شما بر دستیابی به نتایج تاثیرگذارند.
*632*
باور داشته باشید که اساتید مقرب نجواهای شما را به گوش دل شنیده اند و آنها را پاسخ گفته اند، چراکه اینگونه است.
*633*
شما دلیلی برای نگرانی و اندوه ندارید، زیرا اساتید مقرب در موقعیت فعلیتان از شما محافظت می نمایند.
*634*
هر نگرانی و اندوه را به فرشتگان و اساتید مقرب بسپارید، آنها که درست در همین لحظه با شما هستند.
*635*
اساتید مقرب در جهت ارتقای زندگیتان به شما یاری می رسانند. بنابراین بدانید و آگاه باشید تغییراتی که اکنون تجربه می نمایید بهمراه خود برکت به ارمغان می آورند.
*636*
به اساتید مقرب اجازه دهید تا در نیایش و مراقبه هایتان، استرس های درونیتان را فرو بنشانند.
*637*
همه مواردی که به گونه ای با شرایط کنونی مرتبط هستند، به بهترین وجه تدبير خواهند شد.
*638*
اساتید مقرب به درخواست های قلبی شما درباره امور مالی و شغلیتان گوش فراداده و آنها را پاسخ گفته اند
*639*

رسالت معنوی زندگی شما توسط اساتید مقرب مورد حمایت و یاری قرار گرفته است. اساتید مقرب در تمام راه هایی که از میان اعمال معنویتان می گذرند از شما حفاظت می نمایند.
*640*
تمام نگرانی های وجودتان را به پروردگار و فرشتگان بدهید، آنان که بی قید و شرط به شما عشق می ورزند و می خواهند تا در این شرایط یاریگر شما باشند. شما تنها نیستی!
*641*
فرشتگان از شما دعوت می نمایند تا نگرانی را به نیایش و دعا مبدل نمایید چراکه اندوه، غم بیشتر سرا جذب می نماید اما دعا معجزه آفرین است.

*642*
باور داشته باشید که فرشتگان حامی این لحظات شما هستند، زیرا اینگونه اند.
*643*
ملکوت آسمان ها با فرو فرستادن فرشتگان و فرشتگان مقرب در جوارتان، شما را یاری می نمایند تا بر این شرایط پر استرس چیره شوید.
*644*
شما دلیلی برای نگران بودن ندارید چراکه فرشتگان زیادی درست در همین لحظه با شما هستند و تمام ترس ها را به ایشان واگذاريد.
*645*
فرشتگان در هر قدم از مسیر در کنار شما گام بر می دارند چراکه شما عازم فصل هایی جدیدی از اس زندگیتان هستید.
*646*
تنها چیزی که شما را باز می دارد نگرانی است و خوشبختانه فرشتگان استرس های وجودیتان را فرو خواهند نشاند، اگر از ایشان در خواست یاری نمایید.ا
*647*
فرشتگان ندای کمک خواهی شما را شنیده اند و به شما اطمینان می دهند که همه چیز را تحت حمایت خود گرفته اند
*648*
دلواپسی های مالی خود را به فرشتگان بسپارید، ایشان به شما اطمینان می دهند که تمام نیازهای مادیتان برآورده می شود.

*649*
فرشتگان در تمام زمینه ها از شما و رسالت معنوی حیاتتان حمایت می نمایند.
*650*
پروردگار در تغییراتی که در حال تجربه آنها هستید، مدد رسان و یاری دهنده شماست و همه چیز به بهترین وجه خود برایتان تدبیر می شود.
*651*
هرچه بیشتر خیر اندیش و مثبت نگر باشید، تغییراتی که در حال تجربه آن هستید بهتر پیش خواهند رفت.
*652*
باور کنید که همه چیز دقیقا مطابق با آنچه تصور نموده اید، در حال رخداد است، زیرا اینگونه است. ایمان داشته باشید که همه چیز عالی پیش خواهد رفت.
*653*
اساتید مقرب درخواست های درونیتان برای ارتقای زندگی را به گوش دل شنيده اند و آنها را پاسخ گفته اند. ایشان به شما اطمینان می دهند که همه چیز را تحت مراقبت قرار داده اند. آنچه شما نیاز دارید فقط این است که به دریافت های درونیتان گوش بسپارید و از آنها پیروی کنید.
*654*
ن فرشتگان شما را هنگامیکه در جهت ارتقای زندگیتان قدم بر می دارید، حمایت می نمایند.
*655*
تغییرات عظیمی که از میان آنها در حال گذر هستید، برکت های بی اندازه ای را برای شما به ارمغان خواهند آورد و نهایتا این بدان معنی است که زندگی برایتان آسان تر خواهد شد
. *656*
همه چیز عالی است، اگرچه ممکن است در ظاهر امر، احساسی حاکی از اضطراب داشته باشید. در پشت همه صحنه های زندگی امر و فرمان الهی وجود دارد. شما به زودی با تغییراتی مواجهه خواهید شد که در پاسخ به نیایش هایتان رخ می دهند.
*657*

شرایط کنونی ممکن است، به دو راه منجر شود و این امر به خود شما بستگی دارد که بر ترس تمرکز دارید یا بر اميد. از فرشتگان درخواست نمایید تا اندیشه ها و بینش های شما را تعالی ببخشند، در این صورت خواهید توانست بهترین نتایج حاصله را جذب نمایید.
*658*
باور داشته باشید تغییراتی که در حال تجربه آنها هستید، پاسخ هایی برای درخواست های درونی شما درباره امور مالی و شغلیتان هستند.
*659*
فرشتگان را فراخوانید تا برای خلق دگرگونی ها یاریگر شما باشند، تغییراتی که به شما فرصت خواهند داد وقت و زمان بیشتری را به گوش فرادادن به ندای درونیتان و انجام رسالت الهی حیاتتان اختصاص دهید.
*660*
تمام ترس ها و نگرانی ها و دلواپسی ها را به درگاه پروردگار بیان نمایید، او قادر است در تمامی مسایل یاریگر شما باشد.
*661*
بهترین رویکرد درباره موقعیت فعلیتان ایجاد تصورات مثبت و متمرکز نمودن افکار بر خواسته هایتان است.
*662*
ایمان داشته باشید که همه چیز عالی است، زیرا اینگونه است.
*663*
اساتید مقرب را فرا خوانید تا در این شرایط به یاری شما بیایند. برای احترام به قدرت اختیار شما، ایشان تنها با اذن شما یاریتان خواهند نمود. (مانند یک درخواست، تاکید نمودن یا انجام نیایش)
*664*
فرشتگان برای مبدل ساختن ترس و افکار منفی به صلح و ثبات در پاسخ به نیایش هایتان به یاری شما بر خواسته اند.
*665*
برای گذر از این شرایط و ارتقای زندگیتان، اکنون دقیقا زمانی مناسب است تا تغییراتی شفابخش ایجاد نمایید. از فرشتگان یاری بطلبيد.

*666*
افکارتان به شدت بر ظواهر وهم آلود مادی متمرکز شده است. اندیشه هایتان را از لحاظ معنوی تعالی ببخشید تا زندگیتان به مسیر اصلی برگردد.
*667*
شما در نقطه آغاز پیشرفت عظیمی هستید که راه حل ها و پاسخ های زیادی را که طلب نموده اید به شما عرضه خواهد نمود.
*668*
بدانید و آگاه باشید که پروردگار سرچشمه بی نهایت هر آنچه خیر و نیک است می باشد که ثروتی برای تامین نیازهای مادیتان و پرداخت صورت حساب هایتان را نیز شامل می شود
*669*
در ارتباط با رسالت ملکوتی حیاتان و اعمال معنویتان هیچ ترسی وجود ندارد. تمام آنچه نیاز دارید این است که از ملکوت آسمان ها درخواست یاری نمایید و پس از آن به دریافت های درونیتان گوش فراداده و به آنها توجه نمایید. در س
*670*
پروردگار شما را یاری می نماید تا زندگیتان را در مسیر صحیح قرار دهید، بنابراین پیروی از نور و حقیقت را ادامه دهید
*671*
چگونگی موقعیت کنونی با مقدار بکارگیری کلمات مثبت در افکار، سخنان و نوشته هایتان تعیین می شود. هرچه مثبت اندیش تر باشید، نتایج بهتری حاصل خواهند شد.
*672*
باور داشته باشید که دقیقا همان جایی هستید که اکنون باید باشید از این جهت که هر لحظه درس هایی ارزشمند می گیرید و تواناتر می شوید. – *673* نیایش کنید و با اساتید مقرب ارتباط بگیرید، چراکه نجواهای شما اثرگذارند.
*674*
فرشتگان همانطور که در کنار شما هستند، می گویند که در راه حق قرار دارید، پس ترسی به خود راه ندهید.

*675*
شما پیش از این به حد کافی نااميد و مملو از نگرانی بوده اید در نتیجه تغییراتی شفابخش و سودمند را خلق نموده اید. هم اکنون سختی ها را پشت سر گذاشته اید.
*676*
هیچ نگران نباشید چراکه عمل صحیحی را انجام می دهید.
*677*
اگر از اینکه در اوج مسير حق و راستی قرار گرفته اید، متعجب شده اید این پیامی خطاب به شماست که می گوید: تو هستی
*678*
پیشرفت های عظیم مالی دقیقا در این لحظه در حال رخداد هستند.
*679*
شما در مسیر حق قرار گرفته اید تا آنجا که کارتان و هدف الهی زندگیتان تحت تاثیر آن قرار گرفته
*680*
نیایش های شما برای کاهش فشارهای مالی در درگاه پروردگار شنیده شده و پاسخ گفته شده است بنابراین به تمام نیازهای مادی زندگیتان دست می یابید.
*681*
درباره مسائل مالیتان خوش بین باشید چراکه افکار شما بر نتایج حاصله از این موقعیت تاثیرگذارند.
*682*
باور داشته باشید که از ثروت کافی برای تامین نیازهای مالیتان و پرداخت صورت حساب ها برخوردارید.
*683*
اساتید مقرب درخواست های پاری برای اینکه درباره امور مالی احساس آسایش خاطر نمایید را شنیده و پاسخ گفته اند. پس هیچ ترس و نگرانی نداشته باشید.
*684*
شما کاملا تحت حمایت فرشتگان قرار دارید، ایشان از شما و کسی که دوستش دارید، مراقبت و محافظت می نمایند.

*685*
تغییراتی که خلق می نمایید، فشارهای مالی را فرو می نشانند.
*686*
برای ارتقای وضعیت مالی خود، فراوانی را تصور و تجسم نمایید.
*687*
شما به ایده و اندیشه های روشنی دست پیدا نمودید که منجر به موفقیت خواهند شد، تا زمانيكه مثبت اندیش بمانید.
*688*
مسرت و قدردانی شما دروازه های فراوانی را به روی شما گشوده است. بر آنچه در آرزوی آن هستید و می خواهید بیشتر از پیش در زندگی خود جذب نمایید، تمرکز کنید.
*689*
شما و اعمالی که با نیتی معنوی بدان می پردازید، مورد حمایت مالی واقع شده اید.
*690*
پروردگار نیازهای مالی شما را تامین می نماید و این زمانی است که تمرکزتان در کارها و اعمال داوطلبانه بر خدمت معنوی که انجام می گیرد باشد.
*691*
درباره اهداف زندگی و کارتان مثبت اندیش بمانید چراکه خوش بینی موفقیت های مالی را جذب می نماید.
*692*

باور داشته باشید که صورت حسابهایتان پرداخت خواهند شد چراکه شما از ندای روحی درونتان که شما را برای ایجاد بهبود و شفا، آموختن و دیگر کمک های روحی فرا می خواند، پیروی می نمایید.
*693*
اساتید مقرب نظاره گر و مراقب شما و نیازهایتان هستند، بنابراین شما می توانید وقت و انرژیتان را بر رسالت الهبتان اختصاص دهید.
*694*

فرشتگان درخواست های شما را در زمینه پیشرفت در اعمال و اهداف روحی شنیده و آنها را پاسخ گفته اند. فرشتگان از شما و زندگیتان در تمام ابعاد حمایت می نمایند.
*695*
محکم و بی تردید بر مبنای رهنمودها و رسالت الهبتان عمل نمایید، چراکه آنها از شما حمایت می نمایند.
*696*
بر پیروی از نداهای معنوی درونتان تمرکز نمایید، به همه نیازهای مادیتان دست خواهید یافت.
*697*
شما در ارتباط با اعمال و افکار زندگیتان در مسیر حق قرار دارید، بنابراین هیچ ترس و نگرانی نداشته باشيد.
*698*
شما در اوج مسیر موفقیت های کاریتان هستید که کمک می نماید از لحاظ مالی احساس آرامش خاطر نمایید.
*699*
همه نگرانی ها را پشت سر بگذارید و روزانه اعمالی را بر مبنای ندای روحی درونتان انجام دهید.
*700*
از رهنمودهای الهی پیروی نمایید، چراکه شما از ارتباط عمیقی با پروردگارتان بر خوردارید و در نتیجه شما در مسیر حق قرار گرفته اید.
*701*
نیایش های شما و تصورات مثبت تان شما را متوجه جاده حق نموده اند.
*702*
باور داشته باشید که دقیقا جایی هستید که نیاز است باشید و دقیقا همان کاری را انجام می دهید که نیاز است انجام دهید.
*703*
پروردگار و اساتید مقرب برای ادامه مسیر مشوق شما هستند چراکه در مسیر حق قرار گرفته اید. *
704*

پروردگار و فرشتگان در تمام گام هایی که بر می دارید، محافظ و مراقب شما هستند.
*705*
اکنون زمان بسیار مناسبی برای ایجاد تغییراتی شفابخش در زندگیتان است، چراکه در پناه عشق و قدرت الهی هستید.
*706*
شما در اوج مسیر صحیح زندگیتان قرار دارید، خصوصا در ارتباط با امور مالی و زندگیتان.
*707*
خرد الهی شما را به را های حق و درستی هدایت می نماید. با یقین و اعتماد به پیش روید.
*708*
شما کاملا برای دستیابی به رویاهایتان در ارتباط با امور مالی و دیگر زمينه ها تحت حمایت قرار گرفته اید
*709*
این عدد برای شما نشانه عالی است برای اینکه تمرکزتان را بر انجام رسالت الهي حيانتان قرار دهید، روشی از زندگی که در آن بر مبنای احساسات و تمناهای قلبیتان برای یاری رساندن، شفا دادن ودیگر اموری که می توانند کمک کننده باشند، عمل می نمایید.
*710*
نیایش ها و افکار مثبتتان شما به راه حق رهنمون شده اند.
*711*
ابر مبنای تصورات و تجسمانتان عمل نمایید چراکه بسیار تاثیرگذارند
*712*
* باور داشته باشید تاکید بر تصوراتتان موجب می شوند رویاهایتان به وقوع بپیوندند.
*713*
اساتید مقرب، خصوصا الهيون، شما را برای انتخاب ها و اعمالتان تحسین می نمایند، اعمال خیر و نیک خود را ادامه دهید.
*714*

نجواهای درونی و ارتباطتان با فرشتگان شما را در جاده شگفت انگیزی قرار داده است که در آن شما و کسی که دوستش دارید مورد یاری قرار خواهید گرفت.
*715*
تغییراتی که ایجاد آنها مدنظرتان است یا در حال خلق آنها هستید، دقیقا همان گام هایی هستند که باید بردارید.
*716*
تصورات مثبتتان شما را در مسیری قرار داده اند که دستیابی به نیازهای مادیتان برای شما آسان تر خواهد شد
*717*
بصیرت درونی و تمناهای قلبیتان در راه روشنی هستند. با یقین و باور آنها بر مبنای برنامه هایتان به پیش روید.
*718*
تصورات و تجسمات شما فراوانی ثروت را پیش روی شما قرار می دهند.
*719*
شما در رابطه با اعمال معنوی که انجام می دهید در مسیر حقیقت قرار گرفته اید تا آن زمان که مثبت اندیشی خود را حفظ نمایید.
*720*
به پرودگار و به وجود خودتان ایمان داشته باشید و بدانید که اعمال درستی را انجام می دهید.
*721*
ایمان و افکار مثبت شما، فرصت ها و روابطی خارق العاده و اطمینان بخش را مهیا می سازند.
*722*
ایمان خالصانه و خوش بینی شما خلق کننده و معجزه آفرین هستند.
*723*
باور داشته باشید که اساتید مقرب به منظور راهنمایی و هدایت شما در کنارتان هستند.
*724*

فرشتگان از شما می خواهند که اعتماد داشته باشید و ایمانتان را حفظ نمایید چراکه هر چیز که به گونه ای مرتبط با شرایط فعلیتان است در حال بهبود و گشایش است.
*725*
به ایده ها و افکاری که برای ایجاد تغييرات مالی دارید باور داشته باشید چراکه آنها الهاماتی ملکوتی هستند.
*726*
يقينی که تردید در آن راه ندارد، رویاهای شما را به ظهور می رساند. ایمان داشته باشید، ایمان داشته باشید، ایمان داشته باشيد.
*727*
ایمان خالصانه شما تمام امکانات، اشخاص و فرصت های خیر و نیک را به سوی شما جلب می نماید.
*728*
باور داشته باشید که امور ماليتان رو به پیشرفت است زیرا اینگونه است.
*729*
به خودتان و توانایی هایتان برای ساختن جهانی متفاوت و سرشار از خیر ایمان داشته باشید. اقدام نمایید و آگاه باشید از آنجا که بر هدف الهيتان متمرکز شده اید مورد حمایت و در امن و امان هستید.
*730*
شما از ارتباط عمیقی با پرودگارتان و اساتید مقرب برخوردارید و به دقت و با گوش جان رهنمودهای روحی آنها فرا می گیرید و به آنها عمل می نمایید.
*731*
مراقبه ها و اعمال روحی روزانه تان را انجام دهید چراکه آنها شما را بر بینشی مملو از عشق متمرکز می نمایند.
*732*
باور داشته باشید که شما به دقت رهنمودهای الهی از جانب اساتید مقرب را می شنوید و به آنها عمل می کنید.
*733*

اساتید مقرب از اینکه شما از دریافت های درونیتان که پاسخی برای نیایش هایتان هستند، پیروی می نمایید بسیار راضی و خرسندند.
*734*
فرشتگان و اساتید مقرب نظاره گر و مراقب شما هستند و اطمینان می دهند که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت خصوصا در ارتباط با اقدامات اخیر و یا موقعیت های جدیدتان.
*735*
شما به دقت به رهنمودهای الهی درونتان گوش داده و به آنها عمل می نمایید.
*736*
با واگذار نمودن نگرانی ها و استرس ها به اساتید مقرب عمل درستی را انجام می دهید، چراکه ارزش های معنوی وجودتان را از مبدا آفرینش، خرد، مسرت، صلح و عشق به ظهور می رسانید.
*737*
اساتید مقرب بیان می کنند که شما در اوج پرواز می نمایید پس به اعمال خیر و نیکتان ادامه دهید.
*738*
شما به دقت به رهنمودهای الهی که شما را در جاده افزایش فراوانی ها قرار می دهد، گوش فرا داده اید.
*739*
دل اساتید مقرب راهنما و یاری دهنده شما در به انجام رساندن امور زندگی و رسالت الهی حیاتتان هستند. نیایش ها، مراقبه ها و پیروی از دریافت های درونیتان را ادامه دهید.
*740*
پروردگار و فرشتگان در موقعیت کنونی صمیمانه باریگر شما هستند، به شما اطمینان می دهند که به حق عمل می نمایید و اینکه همه چیز خبر است.
*741*
فرشتگان از شما می خواهند که درباره قدم هایی که برداشته اید، مثبت اندیش بمانید چراکه در جاده حقیقت هستید.
*742*
باور داشته باشید که فرشتگان در این شرایط از شما حمایت و محافظت می نمایند، زیرا اینگونه است.

*743*
فرشتگان و اساتید مقرب نجواهای قلبی شما را شنيده اند و با رهنمودهای الهی که شما به دقت به آنها گوش فرا داده و پیروی می نمایید، پاسخ داده اند.
*744*
شما از ارتباط عمیقی با فرشتگان برخوردارید و در نتیجه از رهنمودهای روشن درونتان پیروی می نمایید.
*745*
فرشتگان برای دگرگون نمودن زندگیتان در جهت دستیابی به بهترین ها یاریگر شما هستند.
*746*
را تمام ترس ها و نگرانی های وجودیتان را به فرشتگان بسپارید و بر آرزوها، رویاها و هر آنچه در زندگیتان قابل ستایش است تمرکز نمایید.
*747*
فرشتگان خطاب به شما بیان می کنند که به سوی بلندترین آرزوهایتان اوج بگیرید.
*748*
شما در تمام زمینه ها تحت حمایت فرشتگان هستید که امور مالیتان را نیز شامل می شود. و
*749*
فرشتگان بیان می دارند که با انتخاب های که در زندگیتان انجام داده اید، به راه حقیقت هدایت شده اید.
*750*
تغییراتی که ایجادشان مدنظرتان است یا آنها را خلق نموده اید شفابخش، ارزشمند و الهاماتی الهی هستند.
*751*
اصلاحاتی که هم اکنون اعمال نموده اید، سرمایه گذاری هایی هستند که سودهای سرشاری را ثمر می دهند.
*752*

باور داشته باشید که با اعمال تغییرات مثبت در زندگیتان، کار درستی را انجام داده اید. زیرا این شما هستید.
*753*
اساتید مقرب برای ایجاد تغییراتی شفابخش در زندگی، هدایتگر شما هستند. بر مبنای دریافت های قلبيتان عمل نمایید.
*754*
از زمانیکه برای دستیابی به بهترین ها زندگیتان را تغییر داده اید، فرشتگان قدم به قدم برای راهنمایی و محافظت در کنار شما هستند.
*755*
شما از میان مهمترین تغییرات زندگیتان عبور می نمایید که برای زندگی شما برکت های عظیمی به ارمغان می آورند.
*756*
هم اکنون زمان مناسبی برای اعمال ایده ها و روش های جدید است چراکه آنها زندگیتان را هیجان انگیزتر می نمایند.
*757*
درست است این فکر خوبی است که اعمالی را که مدنظرتان است انجام دهید.
*758*
| افکار و ایده های جديدتان درباره دستیابی به ثروت بیشتر صحيح و قابل اطمینان هستند.
*759*
اکنون زمانی مناسب برای این است که تمرکز و انرژیتان را صرف خلق یک زندگی معنوی پرمعنا که برای قلبتان شادی اور است بنمایید.
*760*
برای اطمینان از وجود تعادلی پابرجا، پیوسته بر پروردگار و معنویت متمرکز باشید. افکار شما نیرومندند، بنابراین فقط به نیایش ها و آرزوهایتان بیاندیشید و تمام نگرانی ها را به پروردگار واگذار نمایید.

*761*

شما از ثروت کافی برای پرداخت صورتحساب ها و دستیابی به نیازهایتان برخوردار می شوید چراکه شما در مسیر مثبت اندیشی و عمل بر مبنای رهنمودهای الهی قرار دارید.
*762*
باور داشته باشید در این زمان که به خودتان توجه بیشتری نشان می دهید و به دریافت های درونیتان گوش فرا می دهید، نیازهایتان مورد توجه واقع شده اند.
*763*
تمام نگرانی و تردیدها را برای اساتید مقرب بیان نمایید، ایشان شما را در طول مسیر صحیح برای کار و زندگیتان رهنمون خواهند شد.
*764*
فرشتگان عاشقانه شما را نظاره می نمایند، اطمینان داشته باشید که به نیازهای مادیتان دست پیدا می کنید.
*765*
تغییراتی که خلق نموده اید یا در صدد ایجاد آنها هستید شما را در مسیری صحیح در جهت فرونشاندن استرس ها و افزایش رضایت درونی قرار می دهند.
*766*
همه چیز عالی است. صورت حساب ها پرداخت خواهند شد و به نیازهای مادیتان دست پیدا می کنید. تمام نگرانی ها را به درخواست های باری مبدل نمایید.
*767*
اگرچه ممکن است هنوز آنها را ندیده باشید، اما پاسخ نیایش هایتان همین جا هستند. پنج دقیقه قبل از رخداد معجزہ تسلیم نشوید، ادامه دهید!
*768*
به تمام نیازهای مادیتان دست یافته اید و افزون بر آن نیز دست پیدا خواهید نمود همچنانکه به واگذاردن تمام نگرانی ها و دلواپسی ها به ملکوت آسمان ها ادامه می دهید.
*769*
همه چیز به خوبی در جهت تحقق اعمالی با ابعاد معنوی و رسالت زندگیتان تدبیر شده است.
*770*

پروردگار عاشقانه شما و کسی را که دوستش دارید نظاره می کند. بدانید که در امان هستید و محافظت شده اید.
*771*
رویکرد جدیدتان برای بکارگیری افکار، کلمات و تصورات مشبت زندگی شما را در جهت مسیرهای شفا و بهبودی دگرگون نموده است.
*772*
یقین داشته باشید که اعمال صحیحی را انجام می دهید، زیرا این شما هستید.
*773*
نیایش ها و مراقبه هایتان شما را در دستیابی به صحیح ترین و اطمینان بخش ترین رهنمودهای الهی یاری می نمایند.
*774*
فرشتگان شما را برای تصمیمات و اعمال اخيرتان تحسین می نمایند و از شما می خواهند تا اعمال نیکتان را ادامه دهید.
*775*
شما در این لحظه دقیقا اعمال درستی در جهت ایجاد تغییرات شفابخش در زندگیتان انجام می دهید.
*776*
شما اعمال صحیحی برای تامین نیازهای خودتان و کسی که دوستش دارید انجام می دهید. به خودتان آفرین بگویید. تبریک برای کارهایی که بخوبی انجام گرفته است. خودتان آفرین بگوبید
*777*
شما قطعا در تمام جوانب زندگیتان در راه حق و حقیقت قرار دارید. در مسیر تعادل و آگاهی معنوی باقی بمانید چنانکه شما می توانید در این راه روشن پیش روید.
*778*
شما با خود برکت می آورید (به هرچیز دست بزنید طلا خواهد شد)
*779*
شما در حال تجربه پیشرفت های مهمی در رابطه با رسالت معنوی حیاتتان هستید، همچنان ادامه دهید

*780*
چقدر برای شما پسندیده است که به رهنمودهای الهی پرودگار خصوصا در رابطه با زندگیتان گوش فرا می دهید.
*781*
تا زمانیکه خوش بین باشید، امور مالی و شغليتان بخوبی پیش می رود.
*782*
اعتماد نمایید که موقعیت مالتان حل و تدبیر شده است و به تمام نیازهایتان دست خواهید یافت.
*783*
اساتید مقرب نیایش های شما را درباره امور مالیتان شنیده و بدان ها پاسخ گفته اند و ایشان شما را در این موقعیت یاری می نمایند.
*784*
فرشتگان به شما اطمینان می دهند که شما به ثروت کافی برای تامین نیازهایتان دست خواهید یافت چراکه در مسیر صحیح تغییر جهت داده اید.
*785*
تغییراتی را که ایجاد نموده اید قطعا وضعیت مالیتان را ارتقا می دهند
*786*
دل دریافت های درونیتان شما را به مسیرهای صحیحی هدایت نموده اند، همراه با نتایجی که در امور مالی و کاریتان برکت به ارمغان می آورد. به راهتان ادامه دهید مالی و کارتان
*787*
کارهایتان به خوبی و در مسیر صحیح در جریان هستند و هم اکنون همه چیز برای شما به ثمر می نشیند، خصوصا درباره زمینه های مالی و شغلی تان. این زمان، فرصت بزرگی برای شروع پروژه ها، درخواست مجوزها و پیگیری دیگر فعلیت های اقتصادی است.
*788*
از آنجایی که در مسیر حق قرار دارید، دروازه ی فراوانی های نامحدود و حمایت های جهان هستی را به رویتان گشده اند.
*789*

به حرکت در مسیری که در رابطه با زندگیتان، راه معنویتان و رسالت الهيتان است ادامه دهید. شما در تمام طول مسیر کاملا تحت حمایت و پشتیبانی قرار می گیرید.
*790*
شما به دقت از رهنمودهای الهی پروردگار که در ارتباط با اهداف کار و زندگیتان است، پیروی می نمایید.
*791*
افکار و تصورات مثبت شما درباره رسالت معنوی حیاتتان تاثیرگذارند، بنابراین بر آنها متمرکز باقی بمانيد.
*792*
باور داشته باشید که شما در ارتباط با امور کاری و اهداف زندگیتان در راه صحیح قرار دارید
*793*
اساتید مقرب شما اعمال معنوی شما را هدایت می نمایند. به دریافت های درونیتان گوش فرا دهید و از الهاماتی که به شما می رسد پیروی نمایید، خصوصا اگر آنها بر اعمال یاری و کمک متمرکز شده باشند.
*794*
فرشتگان، شما و رسالت الهی حیاتتان را تقدیس و متبرک می نمایند، آنها شما را یاری می نمایند تا به کارهایتان تعادل ببخشید به گونه ای که تکمیل شوند.
*795*
تغییرات کاری که خلق نموده اید یا انجام آنها مدنظرتان است بسیار عالی هستند. این دگرگونی ها شما را در هماهنگی با اهداف روحی و معنویتان قرار خواهند داد، بنابراین آنها را اعمال نمایید.
*796*
شما در مسیر صحیح انجام اعمالی ارزشمند و پرمعنا هستید که در تمام زمینه ها شما را مورد حمایت قرار می دهد.
*797*
اکنون زمان مناسبی برای شروع همکاری های تجاری و پیروی از ایده های نو کاری است، چراکه شما با خود برکت بهمراه آورده اید. به هرچه دست بزنید طلا خواهد شد
*798*

بركات جهان هستی از شما حمایت می نماید چراکه شما بر خدمت نمودن و پیروی از اشتیاق درونیتان برای انجام اعمال معنوی تاکید می ورزید.
*799*
تمام تمرکزتان را بر انجام خدمتی که مطابق با علایق و احساساتتان است قرار دهید، چراکه این رسالت الهی شماست و این کمک همین لحظه مورد نیاز است.
*800*
تمام نگرانی های مالی خود را به پروردگار بدهید، او به شما اطمینان می دهد که به تمام نیازهای مالیتان دست می یابید. شما در تمام زمینه ها حمایت شده اید.
*801*
نیایش ها و مثبت نگریتان درباره امور مالیتان شما را در معرض جریان وفور نعمت نگاه داشته است.
*802*
يقين داشته باشید که پروردگار تمام نیازهای مادی شما را تامین می نماید که شامل کمک هایی برای پرداخت صورتحساب ها نیز می شود. از هر الهام درونی که دریافت می کنید، پیروی نمایید.
*803*
درخواست های یاری شما در رابطه با امور مالیتان شنیده و پاسخ داده شده اند
.*804*
پروردگار و فرشتگانش عاشقانه شما و خانوادتان را نظاره می کنند، و در تمام زمینه ها حمایتگر با شما هستند.
*805*
شما برای ایجاد تغییرات شفابخش و مثبت مورد راهنمایی ملکوتی قرار گرفته اید که شما را برای داشتن زندگی بهتر در درازمدت یاری می نماید. هرچه سریعتر این تغییرات را ایجاد نمایید، امور مالی و دیگر بخش های زندگیتان زودتر رو به بهبود خواهند رفت.
*806*
پروردگار به شما اطمینان می دهد که تمام نیازهای مادیتان از جمله سرپناه، خوراک و دیگر موارد در دسترستان قرار می گیرند. تمام نگرانی های مالی را به پروردگار بدهید و باور داشته باشید که شما از کمک های ملکوتی برخوردارید.

*807*

از آنجاکه به رهنمودهای الهی گوش فرا داده و از آنها پیروی نموده اید، امور مالی و شغلیتان در راه پیشرفت قرار گرفتند. اعمال نیکتان را ادامه دهید.
*808*
هر آنچه که نیاز دارید به وفور برایتان تامین می شود. برای دریافت تمام خیر و نیکی که خالقتان هم اکنون به سوی شما ارزانی داشته است، گشوده باشید. این فراوانی از روش های گوناگونی به شما می رسند که ایده های نو، فرصت ها و یا پیشنهاداتی برای یاری شما از آن جمله اند. بدان ها توجه نموده و از پاسخی که از نیایش هایتان دریافت نموده اید، پیروی نمایید.
*809*
پروردگار از رسالت الهی حیاتان حمایت می نماید. مطمئن باشید که به تمام نیازهای مادیتان دست ا یافته اید چراکه تمرکزتان بر انجام اعمالی معنوی است.
*810*
هرگونه نگرانی مالی را به پروردگارتان واگذارید، او ایمانتان را تعالی می بخشد تا شما بتوانید به عالی ترین تجارب و بهترین نتایج ممکن دست بیابید.
*811*
از زمانیکه افکار و احساسات مرتبط با امور مالیتان را مثبت و خوش بینانه حفظ نموده اید تمام صورت حساب های شما پرداخت شده اند و شما دوام فراوانی را تجربه خواهید نمود.
*812*
اطمینان داشته باشید که نیایش ها، تصورات و تجسمات مثبت شما درباره امور مالی و شغليتان تاثیرگذارند، زیرا اینگونه است.
*813*
نیایش ها و مثبت اندیشیتان، حمایت کامل اساتید مقرب از شما را تقویت نموده است، ایشان شما و وضعیت فعلیتان را به بالاترین سطوح و در جهت بهترین نتایج ممكن متعالی می بخشند
*814*
فرشتگان از شما می خواهند که مثبت اندیشی خود را در رابطه با امور مالی و شغليتان حفظ نمایید، در این صورت قادرید بهترین نتایج را جلب نمایید.
*815*
تلاش های تازه شما برای تصور و تجسم، تاثیرات مثبتی بر امور مالی و شغلیتان می گذارد.

*816*
برای اطمینان از اینکه بهترین نتایج ممكن حاصل می شود، بسیار ضروری و پراهمیت است که هرگونه نگرانی مالی را با تصورات مثبت و نیایش های درونی جایگزین نمایید.
*817*
ایده و افكار جديدتان در ارتباط با حرفه ی شما در جهت صحیح قرار دارند و برای شما ترفيع و ارتقا بهمراه می آورند.
*818*
تصورات مشبت شما در رابطه با امور مالی و شغلیتان بسیار تاثیرگذارند. آنها را ادامه دهید.
*819*
همانطور که درباره رسالت الهی حیاتتان مثبت اندیشی را حفظ می نماید، تلاش هایتان تحت حمایت قرار خواهد گرفت.
*820*
اعتماد داشته باشید که پروردگار مراقب شما و خانوادتان است و اطمینان می دهد که نیازهایتان برای شما تامین شده اند.
*821*
از آنجاکه مثبت اندیش و مملو از ایمان هستید، امور مالیتان به سرعت رو به پیشرفت است.
*822*
هرچه خوش بین تر بمانید، وضعیت مالیتان بهتر می شود.
*823*
اساتید مقرب ایمان و خوش بینی شما را در رابطه با امور ماليتان تعالی می بخشند چرا که آنها از قدرت معجزه آسای ایمان و یقین آگاهند.
– *824*
به فرشتگان تکیه کنید تا درباره وضعیت مالیتان مثبت اندیش بمانید، یقین کامل آنها را به اینکه همه چیز در ارتباط با ثروت، عالی و خیر است به عاريه بگیرید.
*825*

در حالیکه از میان تغییراتی مرتبط با امور مالی و شغلیتان می گذرید، خوش بین بودن بیش از پیش اهمیت می یابد. ایمان داشته باشید که به تمام نیازهای مالیتان دست خواهید یافت، هم اکنون و هم در آینده.
*826*
به جای نگران بودن درباره امور مالی، آرام و مثبت اندیش باشید چراکه الهاماتی ملکوتی می توانند به شما راه هایی ارزشمند و پرمعنا جهت کسب ثروت را نشان دهند.
*827*
تبریک!شما در مسیر حق قرار دارید و ثروت به سوی شما سرازیر است
*828*
ارتباطی بسیار قوی میان اینکه شما به چه میزان برخورداری از فراوانی مالی را باور دارید و مقداری که این فراوانی مالی را تجربه می نمایید وجود دارد. ایمان و یقینتان را حفظ نمایید زیرا عنصری معجزه آفرین در چرخه مالی شما می باشد.
*829*
شما هم اکنون و برای همیشه از آنقدر ثروت کافی برخوردارید که خود را وقف رسالت الهيتان نمایید، تا آن زمانکه سرشار از ایمان و یقین باقی بمانید
*830*
ملکوت آسمان ها نیایش های شما در رابطه با کمک های مالی را شنیده است و شما را برای ارتقای وضعیت مالیتان یاری می نماید. متوجه این کمک ها باشید و از هر دریافت درونی که شما را به انجام اعمالی مشت فرا می خواند پیروی کنید، چراکه این راه نخستین راهی است که ملکوت برای یاری شما در جهت کمک به خودتان انتخاب می نماید.
*831*
اساتید مقرب شما را یاری می نمایند تا در رابطه با امور ماليتان خوش بین بمانید چراکه آنها می دانند تصورات مثبت رویاها را به سرعت محقق می سازند.
*832*
باور داشته باشید که اساتید مقرب در تمام زمینه ها شما را یاری می نمایند.
*833*
نیایش هایی که برای دریافت کمک های مالی انجام داده اید، شنیده شدند! اساتید مقرب محبوب و قدرتمندی در کنار شما هستند که درخواست یاری شما را پاسخ داده اند.

*834*
فرشتگان، فرشتگان مقرب و اساتید مقرب نیایش های شما در رابطه با پرداخت صورت حساب ها و توجه نمودن به نیازهای زمینیتان را شنیده و پاسخ داده اند.
*835*
تغییراتی را که خلق نموده اید یا ایجاد آنها مدنظرتان است، پاسخ نیایش هایتان را به ظهور می رسانند چراکه این نگرش های جدید برکت های عظیمی با خود به ارمغان می آورند.
*836*
هرگونه نگرانی مالی را به به اساتید مقرب واگذار نمایید، ایشان عاشقانه از شما مراقبت، محافظت و حمایت می نمایند.
*837*
شما در مسیر حق و حقیقت قرار دارید چراکه در امور مالی و کاریتان از دریافت های روحی درونتان پیروی می نمایید.
*838*
نیایش و معنویت را محور کارهای خود قرار دهید و از تمرکز بر ظواهر مادی زندگی خصوصا ثروت اجتناب کنید.
*839*
اساتید مقرب بیان می دارند که شما با انجام اعمال معنوی خواهید توانست از خودتان در امور مالی حمایت نمایید.
*840*
پروردگار و فرشتگان عاشقانه شما و کسی را که دوستش دارید نظاره می نمایند، اطمینان می دهند که شما در تمام زمینه ها تامین می شوید. س ا
*841*
خوش بینیتان را حفظ نمایید چراکه فرشتگان بیان می دارند که مثبت نگری شما بهترین خیر و نیکی ها را به زندگیتان می آورد.
*842*
باور داشته باشید که فرشتگان یاریگر و برکت دهنده کار و پیشه شما هستند زیرا آنها اینگونه اند.

*843*
نیایش هایتان برای درخواست یاری در امور کاریتان توسط فرشتگان و اساتید مقرب شنيده و پاسخ داده شده است.
*844*
فرشتگان و فرشتگان مقرب در تمام زمین ها حمایتگر شما هستند، کمک های ایشان وفور و افزایش در امور مالیتان را نیز شامل می شود.
*845*
فرشتگان برای ایجاد تغییراتی مثبت و شفابخش در کار و زندگیتان شما را یاری می نمایند. شما در گذر از این تغییرات مورد حمایت واقع شده اید.
*846*
فرشتگان برای تامین تمام نیازهای مالیتان یاریگر شما هستند. بیش از پیش بر فرشتگان تکیه نمایید و همه نگرانی هایتان را به آنها بسپارید.
*847*
فرشتگان بیان می دارند که در مورد امور شغلی و مالیتان در مسیر حق و حقیقت گام بر می دارید.
*848*
شما در تمام زمینه ها توسط فرشتگان کاملا حمایت می شوید، برای دریافت این پاری ها گشوده باشيد چراکه هرانچه بیشتر یاری بگیرید بیشتر می توانید با دیگران نیز همیاری نمایید.
*849*

فرشتگان به شما اطمینان می دهند که در امور مالیتان مورد حمایت واقع شده اید چراکه خودتان را در زندگی وقف مسير معنوی و پرمعنا نموده اید.
*850*
تغییراتی که ایجاد نموده اید، الهاماتی ملکوتی هستند که شما را یاری می نمایند تا به سطوح جدیدی از فراوانی در زندگیتان دست یابید.جدید و ثبت شما، در افزایش روند جریان های مالی و دیگر نمودهای فراوانی نعمت در زندگی شما موثر است.
*852*

یقین داشته باشید که در ارتباط با امور مالی وكار يتان اقدامات صحیحی ایجاد نمودید، چرا که این شما هستید.
*853*
نیایش هایتان برای درخواست کمک های مالی شنیده شده اند و با دادن الهاماتی ملکوتی حاکی از ایجاد تغییراتی ضروری و شفا بخش پاسخ داده شده اند. این تغییرات را خلق نمایید و نظاره گر فراوانی باشید که برایتان به ارمغان می آورد.
*854*
فرشتگان با راهنمایی شما برای ایجاد تغییرات مثبت شما را یاری می نمایند تا بدینوسیله کار و زندگی مالیتان را بهبود ببخشید. در پیروی از شهود درونتان پابرجا باشید *855* هم اکنون افزایشی بی سابقه در روند جریان های مالیتان به وجود می آید.
*856*
فشارهای مالی که پیش از این تجربه می نمودید مرتفع شدند و با تجربه فراوانی و امنیت مالی جایگزین شده اند.
*857*
ایجاد تغییرات عالی در بهترین زمان ممکن موجبات بهبود کار و زندگیتان را فراهم نموده است. آنها را ادامه دهید!
*858*
در جهت بهبود کار و زندگیتان ایجاد تغییراتی مثبت و شفابخش در زندگیتان ضروری است. شما هم اکنون به آنچه نیاز دارید، آگاهید پس بر این آگاهی درونی اعتماد نمایید و بی درنگ مطابق با آن عمل کنید.
*859*
برای آنکه شکوفایی بیشتر، نشانه هایی روشن تر برای شناخت ارزش ها و رسالت ها و جریانی با ثبات از فراوانی را تجربه نمایید، تمرکزتان را در زندگی بیشتر بر مبنای معنویت قرار دهید.
*860*
تمام نگرانی های مالی را به حضرت حق واگذارید، او به شما اطمینان می بخشد که به تمام نیازهای مالیتان دست می یابید.

*861*
به جای نگران بودن درباره امور مالیتان، نیایش کنید. نگرانی مشکلات را جذب می نماید در حاليكه دعا و نیایش راه حل و گشایش را جذب می نماید.
*862*
باور داشته باشید که تمام نیازهای مادی و مالیتان برآورده خواهد شد. زیرا اینگونه است.
*863*
اساتید مقرب درخواست های پاری شما درباره حوائج مادی و مالیتان را شنیده اند و با تامین آنها به شما پاسخ گفته اند. تمام نگرانی و دلواپسی ها را به
آنها بدهید و از رهنمودهای سماواتیشان که به صورت افکار، احساسات یا ایده هایی برای برداشتن گام های خیر به شما الهام می نمایند، پیروی نمایید.
*864*
فرشتگان عاشقانه شما و کسی را که دوست دارید نظاره می نمایند و به شما اطمینان می دهند که به تمام حوائج مادیتان از جمله سرپناه، خوراک و… دست می یابید.
*865*
برای غلبه بر مشکلات مالی، افکار و اعمالتان را تغییر دهید تا جاییکه کاملا مبتنی بر ایمانی خالصانه باشند. هرچه درست تر عمل نمایید، فراوانی بیشتری را تجربه می نمایید.
*866*
به جای نگران بودن درباره مسائل مالی (که هیچ کمکی نمی کند و حتی گاهی شرایط را بدتر می نماید) به راه های معنوی مراقبه و نیایش بازگردید (که همواره کمک کننده است).
*867*
شما با نگرش و اعمالتان در زندگی در اوج مسیر حق و حقیقت قرار گرفته اید. با یقین و اعتماد به پیش روید، نور را دیده و تجربه خواهید نمود. سا
*868*
شما امنیت و ثبات در امور مالی را تجربه می نمایید و روزهای طولانی فشارهای مالی را هم اکنون پشت سر گذاشتید.
*869*
از آنجا که شما خود را برای انجام اعمالی مبتنی بر معنویت وقف نموده اید، تمام نیازهای مالیتان برآورده می شود.

*870*
شما در انجام نیایش و پیروی از رهنمودهای درونی بهمراه آگاهی بی کران الهی وارد عمل می شوید. در نتیجه تعادل و فراوانی سماواتی را تجربه می نمایید.
*871*
افکار، تصورات و تجسماتتان درباره وفور و فراوانی را حفظ نمایید، چرا که استفاده از این شیوه ها تاثیرات بسیار مثبتی را بهمراه خواهند داشت.
*872*
باور داشته باشید در مسیر حقیقی زندگی واقع شده اید که به شما اطمینان می بخشد، احساسات، معنویت و فراوانی مالی را تجربه می نمایید.
*873*
اساتید مقرب به شما اطمینان می دهند که از جریانی با ثبات سرشار از حمایت و فراوانی در تمام زمینه ها که مورد نظرتان است برخوردارید.
*874*
شما به الهامات و رهنمودهای فرشتگان گوش فرا داده اید و اطمینان یافته اید که تمام درهای خیر و نیکی به روی شما گشوده شده اند.
*875*
تغییراتی که ایجاد آنها مدنظرتان است یا آنها را خلق نموده اید در جهت بهبود شرایط مالی و شغلی شما هستند. مصمم و بی تردید در جهت این تغییرات به پیش روید.
*876*

شما گام های صحیحی برای رسیدن به این اطمینان که به تمام نیازهای مادی و مالیتان دست خواهید یافت برداشته اید.
*877*
شما کاملا در مسیر حق و حقیقت قرار دارید، بنابراین به پیش روید. این راه بركات مادی و معنوی را برای شما به ارمغان می آورد
*878*
جاده ایی که هم اکنون در آن واقع شده اید تضمین می نماید که کاملا تحت حمایت های مالی قرار دارید. شما انتخابی عالی داشته اید.

*879*
در جهت تحقق رویاها و آرزوهایتان بکوشید چرا که آنها بر مبنای رسالت الهی زندگیتان هستند. در امور مالی کاملا تامین خواهید شد چراکه شما خودتان را وقف انجام اهدافتان نموده اید.
*880*
پروردگار و خالق شما در تمام زمینه ها حمایتگر شماست. تمام نگرانی ها و دلواپسی ها را خصوصا در مورد امور مالی به حضرت حق واگذار نمایید.
*881*
دروازه های خیر و برکت به روی کار و زندگی شما گشوده شده است و شما می توانید با انجام تمرین هایی مبتنی بر تجسمات و تصورات مشبت مانند این تصورکه: من هم اکنون آغوشم را برای دریافت برکت عشق الهی که جهان هستی برای من و همگان به ارمغان آورده می گشایم، یاریگر این جریان فراوانی باشید.
*882*
مادامیکه قلبتان سرشار از ایمان و یقین است، اوضاع و شرایط مالیتان رو به فراوانی و وفور خواهد رفت.
*883*
شما رهنمودهای کمک کننده سماواتی در مورد امور مالی و شغلیتان را از اساتید مقرب (مانند: پیامبران الهی مثل حضرت مسیح، عرفا، گانش و دیگران) دریافت نموده اید.
*884*
فرشتگان نیایش های شما برای پیشرفت در امور مالی را شنیده اند و هم اکنون شما را در این راه یاری می نمایند.
*885*
تغييرات مثبتی درباره امور مالی و شغلیتان رخ میدهد مانند ترفيع، پیشرفت یا سودی غیر منتظره.
*886*
نگرانی ها و ترس ها تنها سد در برابر جریان فراوانی و وفور در امور ماليتان هستند. تمام اظطراب ها و دلواپسی ها را به فرشتگان بسپارید و در این صورت پیشرفت های مالی را تجربه خواهید نمود.
*887*

شما در ارتباط با امور مالی و شغلیتان در مسیر حق و حقیقت قرار دارید. این اعمال خیر و نیک را ادامه دهید.
*888*
این عدد نشانه ای مبارک است از اینکه جهان هستی شما را در امور مالیتان کاملا تحت حمایت قرار داده است. ثروت به سمت شما جاری می شود!
*889*
شما از امنیت مالی برخوردار شده اید چراکه خود را وقف انجام اعمالی مبتنی بر علایق معنویتان و خدمت به همنوعانتان کرده اید (این عمل اساس رسالت الهی شما در زندگی است).
*890*
پروردگار کاملا از شما و رسالت الهی زندگیتان حمایت می نماید.
*891*
تمامی تمرکزتان را بر پاسخ به این پرسش قرار دهید که: چه کمکی می توانم انجام دهم و چگونه می توانم جهان را به جایی بهتر مبدل کنم؟ و در این صورت تمام نیازهای مادی شما بر آورده خواهند شد.
*892*
یقین داشته باشید که رسالت الهی شما در زندگی مورد حمایت جهان هستی قرار گرفته است. تمام نگرانی ها و دلواپسی ها را در باره ثروت به ملکوت آسمان ها واگذاريد.
*893*

شما از ارتباط نزدیکی با اساتید ربانی برخوردارید، ایشان در طی طریق معنویتان در جهت هدف الهی زندگیتان شما را راهنمایی و حمایت می نمایند.
*894*
فرشتگان شما، دستیابی به تمام نیازهای مادی را برایتان تضمین می نمایند مادامیکه شما خودتان را وقف انجام رسالت الهی زندگیتان می نمایید.
*895*
با قرار دادن کارهایتان بر پایه معنویت در مسیر رسالت الهيتان قدم برمی دارید، و حمایتی کامل که در معیشتی خوب و شایسته تحقق می یابد را تجربه می نمایید.
*896*

به جای نگران بودن درباره مسایل مالی و شغلی، نیایش کنید و آشکارا بگویید که همه چیز عالی است. اعمال معنوی شما در تمام جهات مورد حمایت قرار گرفته اند.
*897*
شما در رابطه با اعمال مبتنی بر معنویتی که انجام می دهید، در مسیر حق و حقیقت قرار گرفته اید، تمام درها به روی شما گشوده شده است.
*898*
مادامیکه اعمالتان را با تمرکز بر خدمت در راه اهداف متعالی ومعنادار انجام میدهید، کاملا مورد حمایت های مالی، روحی، احساسی و عقلی واقع می شوید.
*899*
از هرگونه تمایل درباره به تعویق انداختن انجام اعمال معنوی و رسالت الهيتان رها شوید و آگاه باشید که هرچه زودتر اعمالی را که به انجام آنها هدایت شده اید انجام دهید، زودتر برکت و فراوانی که در رسیدن به اهدافتان به ارمغان می آید را تجربه خواهید نمود.
*900*
این عدد پیامی قدرتمند از جانب حضرت حق است که شما را ترغیب می نمایند تا وقت و انرژیتان را وقف انجام رسالت الهی زندگیتان که در جهان هستی بسیار موردنیاز است بنمایید. درباره چگونگی برداشتن گام های بعدی، از پروردگار درخواست راهنمایی نمایید.
*901*
در ارتباط با حضرت حق در مورد انجام اعمالی مبتنی بر معنویت، ثابت قدم بمانید. و از رهنمودهای درونی الهی، مصمم و بی تردید پیروی کنید. *902*
باور داشته باشید که پروردگار شما و زندگیتان را راهنمایی می نماید زیرا اینگونه است.
*903*
پروردگار و اساتید مقرب راهنمایی های ارزشمندی درباره راه زندگیتان به شما می نمایند که به صورت ایده ها، احساسات و الهاماتی آنها را دریافت می نمایید.
*904*
حضرت حق و فرشتگان کاملا شما را حمایت می نمایند چراکه شما بر خدمت در راه اهداف معنوی جهان هستی تمرکز نموده اید.

*905*
پروردگار شما را در جهت ایجاد تغییراتی مثبت و شفابخش در کارهایتان راهنمایی می نماید بنابراین شما می توانید انرژی و زمانتان را وقف انجام رسالت الهی زندگیتان بنمایید.
*906*
حضرت حق برآورده شدن تمام نیازهای مالیتان را تضمین می نماید ماداميكه با اعمالتان در راه معنویت خدمت می نمایید.
*907*
شما بدرستی به رهنمودهای الهی درباره زندگیتان گوش فرا داده اید و از آنها پیروی می نمایید.
*908*
حضرت حق به شما اطمینان می دهد که شما و اعمالی که مبتنی بر معنویت انجام می دهید در تمام زمینه ها مورد حمایت هستند
*909*
تمام تمرکزتان را در زندگی بر خدمت در راه عشق الهی قرار دهید. آن را درخواست نمایید و از رهنمودهایی که در مسیر زندگیتان دریافت می نمایید پیروی کنید.
*910*
نیایش کردن و مشت تصور نمودن اهداف زندگیتان را ادامه دهید زیرا این عمل بسیار تاثیر گذار است.
*911*
این امر بسیار ضروری است که درباره بینش های معنوی زندگی مثبت نگریتان را حفظ نمایید. هم و اکنون افکار مثبت مهمترین دارایی شما هستند.
*912*
یقین داشته باشید که تصورات مثبتتان در رابطه با زندگیتان تاثیر گذارند، زیرا اینگونه است.
*913*
اساتید مقرب شما را راهنمایی می نمایند تا نگرش و تصوری مثبت از لذت هایی که از انجام اعمال معنوی می برید داشته باشید.
*914*

فرشتگان عاشقانه زندگی شما را نظاره می کنند و در مسیر رسالت الهی حیاتتان شما را راهنمایی می نمایند.
*915*
تغییرات مثبتی که خلق نموده اید یاریگر شما برای شکوفایی زندگیتان در جهت رسالت ارزشمند و پرمعنا ی حیاتتان است.
*916*
از آنجاکه تمرکزتان در زندگی بر خدمت در راه رسالت الهی است، تمام نیازهای مادیتان برآورده خواهد شد. دار داده استان در معنویت، شما را
*917*
خوش بینی شما در زندگی تضمین شده است چراکه تمرکزتان بر معنویت، شما را در مسیر حق و حقیقت قرار داده است.
*918*
اشتیاق شما به زندگی حمایت و موفقیت را برایتان تضمین می نماید. از رهنمودهای قلبیتان پیروی نمایید.
*919*
تمام تمرکزتان را در زندگی وقف انجام خدمت در راه رسالت الهی نمایید.
*920*
رویاهای زندگیتان را با اطمینان کامل دنبال نمایید چراکه حضرت حق شما را به مسیرهای امن و بی خطر راهنمایی می نماید.
*921*
در انجام اعمال معنوی خود رویاهایتان را باور داشته باشید، زیرا این ایده ها الهاماتی ملکوتی هستند.
*922*
درباره رسالت الهيتان در زندگی ایمان قوی دارید. شما شایستگی به تکمیل رساندن آن را دارید و در تمام جهات مورد حمایت هستید. هرچه بيشتر اعتماد نمایید و یقین داشته باشید، همه چیز بهتر پیش می رود.
*923*

یقین داشته باشید که اساتید مقرب نیایش های شما درباره رسالت الهی حیاتتان را شنیده و بد آنها پاسخ گفته اند.
*924*
فرشتگان از شما می خواهند که درباره اعمالی که بر مبنای معنویت انجام می دهید: ایمان قوی دارید چراکه ایمان زندگی را در تمامی جهات متعالی می نماید.
*925*
به جای نگران بودن درباره زندگیتان، اطمینان داشته باشید که همه چیز دقیقا همانطور که تصور شده است تحقق می یابد، زیرا اینگونه است.
*926*
اطمینان داشته باشید که به تمام نیازهای مادی و مالی خود دست می یابید چراکه تمرکز شما در زندگی بر خدمت در راه رسالت الهی است.
*927*
اعتماد و مثبت اندیشی شما تضمین شده است زیرا نگرش شما درباره انجام اعمالی مبتنی بر معنویت با اهدافتان مطابقت دارند. کار
*928*
ایمان شما و تمرکزتان بر خدمت در راه رسالتتان، شما را در مسیر جریان حمایتی ملکوتی و بی نهایت قرار داده است.
*929*
باور داشته باشید که اگر در زندگی همه تمرکزتان را بر خدمت در جهت رسالت الهی قرار دهید در تمامی ابعاد دیگر تامین خواهید شد.
*930*
حضرت حق و اساتید مقرب با شما و کارتان همیاری و همکاری می نمایند، و شما را در مسیر رسالت الهيتان راهنمایی می نمایند.
*931*
اساتید مقرب شما را راهنمایی می نمایند تا در باره زندگی و رسالت حیاتتان، افکار و احساساتتان را بصورت مثبت و روشن حفظ نمایید. افکار مثبت بزرگترین کمک شما در کارهایتان هستند
*932*

باور داشته باشید که اساتید مقرب زندگی و رسالت الهی حیاتتان را یاری می نمایند چراکه اینگونه است.
*933*
هدف الهی زندگی شما همکاری با اساتید مقرب برای ایجاد شفا، بهبود و تغییرات مثبت در جهان هستی را می طلبد.
*934*
رسالت الهی زندگی شما توسط اساتید مقرب، فرشتگان و فرشتگان مقرب مورد هدایت قرار گرفته است، هم آنان که صمیمانه در کنار شما و زندگیتان عمل می نمایند.
*935*
اساتید مقرب برای ایجاد تغییراتی مثبت و شفابخش در زندگیتان شما را هدایت می نمایند بنابراین شما در کارهایتان کاملا بر خدمت در راه رسالت الهی متمرکز هستید.
*936*
اساتید ربانی تمام نیازهای مادی شما را تامین نموده اند و شما را کاملا رها و رهسپار خدمت در جاده رسالت الهی زندگیتان نموده اند.
*937*
شما در مسیر صحیح پیروی از رهنمودهای سماواتی درون در مورد اهداف کار و زندگیتان هستید. بر ارتباط عمیقی که با اساتید مقرب دارید، پابرجا بمانید.
*938*
اساتید مقرب همکار و همیار شما هستند و ایشان شما را در انجام اعمالی که با تمرکز بر معنویت انجام می دهید کاملا حمایت می نمایند.
*939*
اساتید مقرب به نیایش های شما درباره امور زندگیتان گوش فرا داده اند و آنها را اینگونه پاسخ گفته اند که برای شما بسیار پر اهمیت است که بر معنوی نمودن کارهایتان کاملا تمرکز نمایید.
*940*
حضرت حق و فرشتگان رسالت الهی زندگی شما را مورد حمایت و هدایت قرار داده اند.
*941*

فرشتگان از شما می خواهند که درباره رسالت زندگیتان خوش بین و مثبت اندیش باشید. بدانید که شما شایستگی دارید که تغییراتی مثبت در جهان هستی با انجام اعمالی که مبتنی بر اشتیاق روحی و معنوی شماست ایجاد نمایید.
*942*
یقین داشته باشید که فرشتگان عاشقانه شما و زندگیتان را نظاره می نمایند، زیرا ایشان اینگونه اند.
*943*
فرشتگان مقرب و اساتید مقرب اعمال شما را که مبتنی بر معنویت هستند حمایت و هدایت می نمایند.
*944*
هدف الهی زندگی شما، همکاری با فرشتگان و فرشتگان مقرب در جهت کمک به همنوعانتان را می طلبد.
*945*
فرشتگان برای ایجاد تغییرات مثبت و شفابخش در زندگیتان یاری می نمایند بنابراین شما کاملا در مسیر دستیابی به اهدافتان قرار دارید. و
*946*
تمام نگرانی ها یا دلواپسی ها درباره زندگیتان، رسالت الهيتان یا مسیر روحيتان به فرشتگان واگذارید، ایشان آماده ی راهنمایی و هدایت شما در تمام جهات هستند.
*947*
فرشتگان بیان می دارند که شما با توجه بر زندگی مبتنی بر معنویت در مسیر حق و حقیقت قرار دارید.
*948*
از آنجاکه شما وقت و انرژی خود را در راه خدمت در راه هدفی معنوی گذاشته اید، فرشتگان دستیابی به تمام نیازهای مادی و مالی را برای شما تضمین می نمایند.
*949*
رسالت الهی زندگی شما همکاری صمیمانه با فرشتگان را می طلبد. از فرشتگان درخواست یاری نمایید تا کارهایتان را مبتنی بر معنویت سازید.
*950*

پروردگار برای متحول نمودن کارهایتان در جهت بهترین ها شما را یاری می نماید.
*951*
افکارتان را درباره زندگیتان تغییر دهید تاجاییکه عشق و ملکوت درون هرکس و هر چیز را دریابید. افکار مثبتتان یاریگر شما برای قرارگرفتن در مسیر رسالت الهی حیاتتان است.
*952*
یقین داشته باشید تغییرات کاری که خلق نموده اید یا ایجاد آنها مدنظرتان است، ایده هایی عالی هستند زیرا برای شما هماهنگی با رسالت الهی حیاتتان را به ارمغان می آورند که این بدان معنی است که در تمام زمینه ها احساس کمال و رضایت می کنید.
*953*
اساتید مقرب شما را راهنمایی می کنند تا اقداماتی برای تحقق بیشتر اعمالی که مبتنی بر معنویت انجام می دهید انجام دهيد.
*954*
شما برای ایجاد تحولاتی مثبت در ارتباط با کار و زندگیتان صمیمانه با فرشتگان همکاری می کنید چراکه شما بر خدمت در راه رسالت الهيتان متمرکز شده اید.
*955*
اکنون زمان مناسبی برای ایجاد تغییراتی است که مدنظرتان بوده است، خصوصا درباره زندگی و تمرکز روحيتان. این تغییرات پاسخی برای نیایش های شما هستند
*956*
از آنجا که شما وقت و انرژی بیشتری را صرف انجام اعمالی مبتنی بر معنویت می کنید، در نتیجه تمام وجوه زندگیتان روبه بهتر شدن می رود.
*957*
تغییراتی را که در زندگیتان خلق نموده اید دقیقا در جهتی صحیح ایجاد شده اند، بنابراین با یقین و اعتماد درباره بینش و نگرشتان به پیش روید.
*958*
هم اکنون که تمرکزتان را بر خدمت در راه رسالت الهی افزایش داده اید، جریان فراوانی نیز متقابلا به سوی شما افزایش می یابد.
*959*

هم اکنون زمان مناسبی برای دگرگون نمودن زندگیتان است تا جاییکه در هماهنگی با نگرش های روحيتان قرار گیرد زیرا این امر موجب می شود شما چگونگی دستیابی به رسالت الهی حیانتان را دریابید.
*960*
تمام نگرانی هایتان درباره زندگی، مسیر روحی و رسالت الهي تان را به پروردگار واگذارید، او پاسخ تمام آنچه را طلب نموده اید دارد. برای دریافتن آنها ایده ها، احساسات و بصیرت های درونیتان را دریابید.
*961*
هرچه بیشتر در افکار و احساساتتان درباره زندگی و مسیر روحيتان مشت نگری را حفظ نمایید، همه چیز بهتر پیش خواهد رفت.
*962*
باور داشته باشید که به تمام نیازهای مادیتان دست خواهید یافت مادامیکه خودتان را در زندگی وقف خدمت برای رسالت الهی نموده اید.
*963*
اساتید مقرب نیایش های شما درباره امور مالی و شغلیتان را به گوش دل شنيده و بدانها پاسخ گفته اند.
*964*
تمام ترس ها و نگرانی هایتان درباره امور مالی و شغلیتان را به فرشتگان واگذارید، ایشان در انتظار درخواست شما برای کمک رساندن هستند.
*965*
امور مالی و شغلیتان در حال پیشرفت و ارتقا است چراکه شما وقت و انرژیتان را در کارها وقف خدمت در راه رسالت الهی کرده اید.
*966*
این امر بسیار پر اهمیت است که شما در امور زندگی تمرکزتان بر عشق و معنویت را حفظ نموده اید. با باقی گذاردن معنویت در محوریت زندگی، خودبخود تمام آنچه را که در آرزوی آن هستید و یا مورد نیازتان است، جذب می نمایید.
*967*

شما در ارتباط با زندگی و رسالت الهيتان در مسیر صحیح قرار گرفته اید که به شما اطمینان می بخشد به تمام نیازهای مالیتان دست خواهید یافت.
*968*
به جای نگران بودن درباره امور مالی و شغلیتان نیایش کنید، نگرانی هیچ کمکی نمی کند در صورتیکه نیایش و دعا همواره همه چیز را متعالی می سازد.
*969*
زندگیتان بیش از پیش سرشار از رضایت و موفقیت شده است هنگامیکه کاملا به عشق و آگاهی الهی که شما را در برگرفته است اعتماد نموده اید و از آن پیروی کرده اید.
*970*
شما در امور زندگیتان دقیقا به آگاهی و عشق الهی گوش فراداده و از آنها پیروی نموده اید و در نتیجه در مسیری صحیح در جهت رسالت الهی زندگیتان قرار گرفته اید
*971*
مثبت اندیشی شما در زندگیتان تضمین شده است زیرا شما گام های درستی در جهت تکمیل اهداف پر اهمیت در جهان هستی بر می دارید.
*972*
باور و یقین داشته باشید که مسیرهای مادی و معنوی که در زندگیتان در آنها قرار می گیرید، بهترین راه ها برای شما و رسالت الميتان هستند.
*973*
نیایش های شما در مورد رسالت الهی زندگی و کارهایتان توسط اساتید مقرب شنیده و پاسخ داده شده است. ایشان شما را هدایت و محافظت می نمایند. به الهامات درونیتان گوش فرا دهید، چراکه این افکار دقیقا پاسخ نیایش های شما هستند.
*974*
فرشتگان شما را بخاطر آنکه در زندگی از رهنمودهای درونی پیروی می نمایید تحسین میکنند، چراکه شما هم اکنون در مسیر رسالت الهيتان قرار دارید.
*975*
تغییراتی که خلق نموده اید یا ایجاد آنها مدنظرتان است شما را در مسیر حق و حقیقت در جهت رسالت الهی زندگیتان قرار می دهند.

*976*
شما درباره زندگی و دغدغه های روحیتان در مسیر صحیح قرار گرفته اید که به شما اطمینان می بخشد به تمام نیازهای مادیتان دست خواهید یافت.
*977*
ملکوت آسمان ها از خودگذشتگی شما را برای خدمت در راه هدفی معنوی در جهان هستی تحسین می نمایند.
*978*
راهتان را در مسیری که هم اکنون در ارتباط با زندگی و دغدغه های روحيتان در آن واقع شده اید، ادامه دهید و آگاه باشید که شما در تمام زمینه ها تحت حمایت الهی قرار گرفته اید.
*979*
تصمیم شما برای اینکه کاملا بر انجام اعمالی مبتنی بر معنویت متمرکز باشید صحیح است.
*980*
پروردگار به شما اطمینان می بخشد، چنانچه وقت و انرژی خود را وقف خدمت در راه هدفی معنوی قرار دهید، تمام نیازهای مادی و مالی شما تامین می شود.
*981*
افکار و احساساتان را در مورد امور مالی و شغلیتان بصورت مثبت و روشن حفظ نمایید، چراکه خوش بینی شما دروازه های تازه ای از فرصت ها را می گشاید
*982*
یقین داشته باشید که به تمام نیازهای مالی و مادیتان دست می یابید. تمام کاری که باید انجام دهید این است که به اوقف نمودن خودتان در خدمت هایی با اهداف معنوی در میان زندگیتان ادامه دهید.
*983*
اساتید مقرب به شما اطمینان می بخشند که شما و رسالت الهیتان کاملا تحت حمایت هستید. یقین داشته باشید که همه چیز خیر و نیک است، زیرا اینگونه است.
*984*
فرشتگان عاشقانه شما و مسیر زندگیتان را نظاره می کنند.
*985*

تغییراتی که خلق نموده اید یا ایجاد آنها مدنظرتان است، جریان فراوانی را در مورد اعمالی که با توجه به معنویت انجام می دهید، افزایش خواهند داد.
*986*
تمام نیازهای مادی و مالی شما تامین می شوند چراکه شما در کارهایتان کاملا بر خدمت در راه هدفی معنوی متمرکز شده اید.
*987*
شما در ارتباط با مسائل روحی، زندگی وکاریتان در مسیر صحیحی قرار گرفته اید، بنابراین اعمال نیک خود را ادامه دهید
*988*
شما هم اکنون در کارهایی که انجام می دهید با خیر و برکت همراه هستید. (به هر چیز که دست بزنید، طلا خواهد شد). این لحظه زمانی شگرف برای شروع مشارکت ها و معاملات جدید است، بشرطیکه آنها بر پایه رهنمودهای سماواتی و حقایق درونی باشند.
*989*
شما در زندگی به تعادلی عالی نائل شده اید. بسیار ملکوتی می اندیشید با اینحال واقع بینانه فکر و عمل می نمایید.
*990*
حضرت حق به عنوان پاسخی به نیایش هایتان، شما را ترغیب می نماید تا در زندگیتان کاملا بر خدمت در راه هدفی معنوی تمرکز کنید.
*991*
در انتخاب های زندگیتان نسبت به خودتان مثبت نگر و مطمئن باشید.
*992*
باور داشته باشید که مسیری که در زندگی انتخاب نموده و در آرزوی آن هستید صحیح ترین راه در جهت رسالت الهی زندگیتان است.
*993*
اساتید مقرب شما را در اعمالی که مبتنی بر معنویت انجام میدهید و در جهت رسالت الهی شما هستند، در تمام ابعاد یاری می نمایند.
*994*

فرشتگان بیان می کنند که در میان کارهایی که در زندگی انجام می دهید تعاليمی از عشق ملكوتی می دهید که این عمل در جهت تکمیل رسالتان بسیار ضروری است.
*995*
روند افزایش دادن وقت و انرژیی که صرف تمرینات روحی می شود را ادامه دهید چراکه رسالت روحی شما تمرکزی کامل بر روح و معنویت را می طلبد.
*996*
تمام نیاز های شما تامین شده اند تا شما خودتان را وقف انجام اعمالی مبتنی بر معنویت نمایید.
*997*
شما با تمرکز بر خدمت در راهی معنوی که شامل تعليم حقایق عشق الهی است در مسیری صحیح قدم برمی دارید.
*998*
تمام توجه خود را معطوف به خدمت در راه هدفی در جهان هستی بنمایید که مبتنی بر علایق و احساسات درونی شماست و در این صورت تمامی نیازهای مالی و مادی شما خود به خود تامین خواهد شد.
*999*
این عدد نشانه ای از به اتمام رسیدن مرحله مهمی در زندگی شماست و هم اکنون لحظه ای است که بی درنگ مرحله بعد زندگی را شروع می نمایید. این توالی مانند زنگ ساعتی است که به بلندی به صدا در آمده است تا شما را آگاه نماید که در راه رسالت الهی زندگیتان وارد عمل شوید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.